Skoči na vsebino

vgradnja DVD GPS bluetooth enote


esentia

Priporočeno sporočilo

kateri letnik mazde je? ?e ima? avtomatsko klimo,in potovalni ra?unalnik potem je to mission inposible!!

Oz. tako bom rekel se da ampak se ne spla?a!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zelo veliko napisanega...pa cena ni ravno dobra ?e je po?iljanje izven EU....

preberi si.

 

un zakaj ne bi delalo? dela vse razen tv ker imajo te naprave mpeg-2

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda 3 je letnik 2011. Mimogrede. Novi diesel motor 116 je enkraten!!!

Malo delikatno je naro?iti nekaj iz Kitajske, ker ?e je potem slu?ajno enota defektna, je te?ko uveljavljati garancijo.

Po mojem se da v vsak avto vgraditi 2din napravo ane? Al misli? da potem potovalni ra?unalnik in prikazovanje klime ne bo ve? delalo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ful potegne prav presenetljivo, vle?e ?e v ful nizkih obratih, reagira takoj, porabe pa ?e ne vem, sem glih dobila avto, tako da lahko kej ve? napi?em ?ez kak teden

 

a mi loh kdo ?e kej svetuje o GPSuuuu!!! Kaj pa Caska. Ho?ejo met 800 EUR v 5pik. A je kej bolj?a od ostalih Kitajskih? A kdo ve?

od Kitajcev zgleda da je par ponudnikov, witson, smartauto24 in Quair AutoDVDGPS pa ne vem kdo je bolj zanesljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a mi loh kdo ?e kej svetuje o GPSuuuu!!! Kaj pa Caska. Ho?ejo met 800 EUR v 5pik. A je kej bolj?a od ostalih Kitajskih? A kdo ve?

od Kitajcev zgleda da je par ponudnikov, witson, smartauto24 in Quair AutoDVDGPS pa ne vem kdo je bolj zanesljiv

 

800 ? je pa mal preve?...

Caska in Witson sta OK. Nas je nekaj uporabnikov tukaj, ki jih imamo. Ne kupuj tega v SLO, ker samo nategujejo s cenami, na eBay.de ima? kar nekaj modelov pa pridejo do 500? + 20? po?tnina.

 

Pa ?e strani:

Caska

Witson

 

Jaz s kitajci do sedaj ?e nisem imel problemov (?e kupljena zadeva ne deluje OK, po?lje? nazaj in ti povrnejo kupnino).

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala!

 

mimogrede poraba prvi dan po BTC-ju (v glavnem samo stalno speljevanje) je 9.3 litra na 100km. Upam, da se bo to kaj popravilo...

 

Adijo ve? kot moj "pihalnik", z ve? kot 2X tolk vranci.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala!

 

mimogrede poraba prvi dan po BTC-ju (v glavnem samo stalno speljevanje) je 9.3 litra na 100km. Upam, da se bo to kaj popravilo...

 

haha 9.3

moram ti cestitat za tako porabo, ze z mojo kanto jo je zelo tezko dosec :bravo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej pa povej kje pa kako vozi?. ?e se vozi? po regionalkah v povpre?ju 80-90km/h z neko enakomerno hitrostjo je to ?ist mo?no. V takih primerih diesel nima tiste prednosti, kot pa ?e je velik pospe?evanj, vi?je hitrosti, veliko menjav hitrosti, mestne vo?nje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ne vem. Vozim ves ?as pod 3000 obratov, ker mi je prodajalec rekel, da ne smem iti ?ez na za?etku. Tako da ne grem ve? kot 140 v 6. prestavi. In teh 6.2 je bilo po avtocesti, pri vo?nji s povpre?no htrostjo 110km/h. Mogo?e je pa ta potovalni ra?unalnik narobe in v resnici porabim 4,4 litra! :D

Bom zra?unala ?e po tankih, tako kot je rekel Labi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.