Skoči na vsebino

Obnova zavornih ?eljusti


Priporočeno sporočilo

Tle upra?i - Tapos. Tle sm jst kupu za svojo.

 

Pravijo da je 25 ? na set gumic (1 zavorna ?eljust). Torej 50 ? za nekaj kosov gume... :(

 

Na ebay.de in co.uk sem nekaj gledal ?e bi dobil ceneje, vendar ne ka?e prav dobro. V taposu ?e pravijo, da je mo?no dobiti samo celotno garnituro in ne le protipra?nih gumic.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravijo da je 25 ? na set gumic (1 zavorna ?eljust). Torej 50 ? za nekaj kosov gume... :(

 

Na ebay.de in co.uk sem nekaj gledal ?e bi dobil ceneje, vendar ne ka?e prav dobro. V taposu ?e pravijo, da je mo?no dobiti samo celotno garnituro in ne le protipra?nih gumic.

 

Ponavadi je vseposod tako, da dobi komplet tudi jaz sem za 626 dobil komlet firme BUDWEG

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravijo da je 25 ? na set gumic (1 zavorna ?eljust). Torej 50 ? za nekaj kosov gume... :(

 

Sej ?e kupi? original je tud samo komplet - le da je cena cca 150-200? za eno ?eljust!!!

 

Lohk ti jst dam svoje od Xedoske - so ?e vse cele - ?e bi prbli?n pasale.

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ?e kupi? original je tud samo komplet - le da je cena cca 150-200? za eno ?eljust!!!

 

Lohk ti jst dam svoje od Xedoske - so ?e vse cele - ?e bi prbli?n pasale.

 

 

Hvala za ponudbo, ampak o?itno ne pa?ejo glede na tole razpredelnico:

 

http://www.biggred.co.uk/mazdashop.html

 

Xedos9 sploh ni v tabeli.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

si jih ?e sprobal a zdej kaj bol primejo :) joke starii ,lepo in pohvalno! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

si jih ?e sprobal a zdej kaj bol primejo :) joke starii ,lepo in pohvalno! :bravo:

 

?e bolj primejo niti ne vem. Je pa mal ve? pedala zdej ko je preluftano in nova zavorna teko?ina.

Ker je bla zavorna teko?ina verjetn ?e "original" in niti ni bla rumene barve ampak bolj rjavo-?rne! :D:D

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 let kasneje...

Kam dam lahko obnovit zadnje zavorne ?eljusti in pribli?na cena? Bli?a se servis in kolebam med novimi ali obnovljenimi:) a kdo ve zakaj je npr. v nem?ijo treba poslati stare ?eljusti v anglijo pa ne? pri nas pa je cena itak pretirana, kot za ve?ino stvari :D zanima me ?e na kaj moram biti pozoren pri nakupu - premer in debelina diska, ?e kaj? kako lahko to ugotovim sam brez da se vozim do Peleta, ali ce kdo ve debelino in premer originalnih diskov za mazdo 6 1.8 sport TE l 2004

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam dam lahko obnovit zadnje zavorne ?eljusti in pribli?na cena? Bli?a se servis in kolebam med novimi ali obnovljenimi:) a kdo ve zakaj je npr. v nem?ijo treba poslati stare ?eljusti v anglijo pa ne? pri nas pa je cena itak pretirana, kot za ve?ino stvari :D zanima me ?e na kaj moram biti pozoren pri nakupu - premer in debelina diska, ?e kaj? kako lahko to ugotovim sam brez da se vozim do Peleta, ali ce kdo ve debelino in premer originalnih diskov za mazdo 6 1.8 sport TE l 2004

spredaj 25 mm

282.5 mm

zadaj 10 mm

280 mm

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brembo glup:

http://www.brembo.com/en/company/news/5-reasons-not-to-use-repainted-brake-calipers-brembo

 

Ne jih ?trihat ali kupovat rabljene, kupite nove od nas, da bomo imeli ve? dobi?ka..

OK js jih zdej ne bom prefarbal, so me prepri?al, da lahko nehajo delat zarad tega.

Sam da bi pa pizdeki imeli cevi za moje ?eljusti pa ne,lahko jih dobim samo z novim kompletom ?eljusti(cca 3K?).

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK js jih zdej ne bom prefarbal, so me prepri?al, da lahko nehajo delat zarad tega.

Sam da bi pa pizdeki imeli cevi za moje ?eljusti pa ne,lahko jih dobim samo z novim kompletom ?eljusti(cca 3K?).

Daj se ti pri kakem HEL Slovenija (Ko?ir Emil) pozanimaj, to se da vse naredit. Kako to, da rabi? nove cevi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

6 tednov sem jih iskal, potem pa naredil SAM, NI varijante dobit v taki blesavi kombinaciji zaklju?kov, nekje metri?no,drugje colsko, al dol?ina prekratka al pa iber predolga, mah krneki.

Kolega ki ima ?tacuno RALLY shop, mi jih ni mogu nikjer dobit, pa dela direk z angle?i.

Zdej nima veze naredim jih sam za kakterkol avto v par urah - sem se specializiral.  :jupiii:  :jupiii:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.