Skoči na vsebino

Jankovičevi raubarji


Mraušk Mčk

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 193
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

misli? da ljudje ki imajo ?lahto na ob?ini tega ne po?nejo?

 

Tu diskotiramo o tem, kaj se sme in ?esa ne. Kaj je zakonito in kaj ne (?e ho?e? tudi kaj je moralno in kaj ne). V kolikor se to po?ne, pa ...

 

 

A smem prosit za razlago zakaj? Ne zafrkavam resno spra?ujem, ker Ko?elj ni grozil (vsaj na posnetku ne), ni podkupoval (se tudi ni videlo) ampak je razlagal zakaj ima dovoljenje da parkira tam in je tudi pokazal dovolilnico. Odlo?itev redarja ali pa redarjevega nadrejenega je bila, da mu snamejo lisice brez pla?ila. Kje je tukaj Ko?eljevo kaznivo dejanje in zakaj bi moral on odgovarjat?

 

 

Odgovarjat bi moral za to, ker redar ni samoiniciativno odklenil avtomobila :) Ker vidim, da te stvar bolj zanima: tule je mnenje PKP (https://www.kpk-rs.si/sl/nadzor-in-preiskave/odlocitve-in-mnenja-komisije/nacelna-mnenja/06/2010/nacelno-mnenje-stevilka-218), v njem ima? na dolgo in ?iroko razlo?eno, zakaj Ko?eljevo dejanje ustreza pojmu korupcije.

 

Kazenska obravnava - po mojem mnenju je storil tudi k. d. - 257/III KZ-1 (zloraba uradnega polo?aja).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Izpostavil si same nedokazane stvari - to je rumeni tisk zame. V kolikor SE STRINJAM da kdorkoli v postopku ne bi smel sploh kandidirat za karkoli, me vseeno ob ?ivce spravlja da se v slo bolj ukvarjamo s politi?nimi tra?i kot vsem ostalim.

 

 

:bravo: to?no to in se popolnoma strinjam ... samo tra?i in babje ?en?e ta velke barabije pa se skrivajo v mno?ici tega tra?a in po?asi se zmuznejo skozi, ker se ?e dandanes nekateri o?itno ukvarjajo samo z mislijo o nabijanju psov. Ne vem v?asih zgleda kot, da bi jih rajcalo pa si ?elijo ?e ve? umazanih podrobnosti okoli tega :ne vem:

 

?tevilo tra?ev je le poskus metanja peska v o?i in dati javnosti tisto dozo "svinjarije", da spregleda tisto kar bi bilo nujno potrebno, da se razi??e. In te nujnosti niso niti Ko?eljev primer, niti Golobi?eva la? o lastni?tvu, niti Kresalkin ?ofer s 165km/h na AC, niti Pahorjev "so what" ali pa "njegova" Simona Dimic, niti Jan?ev prepis Blairovega govora, niti ra?uni Jankovi?ev mlaj?ih na Cipru itd itd... lahko na?tevam ?e pa ?e.

 

Druge stvari so pomembne, predvsem tiste, kjer gre za o?kodovanje skupnega premo?enja in kjer je bila zaradi osebnih ali strankarskih koristi kakorkoli o?kodovana dr?ava in dr?avni prora?un. Tukaj bi morali ljudje zahtevati, da se razi??e ne pa takole, da se ve, da je v Patriji pri?lo, do podkupovanja in so podkupnine nedvoumno dokazane ampak kot vse ka?e se je podkupovalo nezemljane, ker vpleteni ne vejo ni?, niso krivi ni?esar ali pa tulijo, da so dokazi nelegalno pridobljeni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to?no to...

tok se ukvarjamo s temi malenkostmi ki jih ljudje po?nemo vsak dan - navadni ljudje.

vsak se je ?e kdaj peljal 165km/h po avtocesti. tud 200. js sm se ?e 230, pa sm mel sre?o da me v tistem trenutku ni ustavu policaj. tut ?e bi me, verjetno ne bi pri?el na prvo stran 24ur.com..

Zarad tega tut politiki ne bi smeli.

Slovenija je mala. imamo pa X televizijskih hi?. Preprosto ni materiala, ker se vsak dan ne zgodi toliko zabavnih stvari da bi z njimi lahko napolnil medije. Zato jih filamo s temi glupostmi.

V tujini bi v medije pri?el za?etek postopka in obsodba PAtrie, pri nas pride na prvo stran ?e ?e je nekdo med sojenjem prdnil

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidim, da ne razume? prekr?kovnega postopka (in prava nasploh). Redar je svojo nalogo opravil, ko je napisal pla?ilni nalog. V kolikor (domnevni) storilec misli, da je storil napako, se lahko prito?i na pristojen organ. Ne more se prekr?kovni organ (redar) kasneje premislit! Ne vem, ?e ve?, kaj predlaga?; sodi??e bi te npr. oprostilo, ?ez pa dni te pa pridejo iskat policaji, ker si je v bistvu sodnik premislil?! Ima? ti morda ?tevilko redarja, da ga kar takoj pokli?e?? Jaz je nimam, tudi povpre?ni Ljubljan?an ne, na nalog je ne napi?ejo ... Kako si torej sploh predstavlja? - kar poklicati redarja, da "popravi napako"?! tole je malo sme?no, no ...

 

Pa sej sem rekel, da ne gre za ta primer... ajojmene kot otroci no. Postavil sem hipoteti?no vpra?anje, ?e bi ?lo resno za napako redarja in ali ima ta mo?nost popraviti to napako ali ne ali mora biti o?kodovanec zaradi te napake iti skozi ves pravni postopek in se jebat za brezveze.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej sem rekel, da ne gre za ta primer... ajojmene kot otroci no. Postavil sem hipoteti?no vpra?anje, ?e bi ?lo resno za napako redarja in ali ima ta mo?nost popraviti to napako ali ne ali mora biti o?kodovanec zaradi te napake iti skozi ves pravni postopek in se jebat za brezveze.

 

Ne, te mo?nosti nima.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lol ja... to pa je pol komedija res... no ja se bom ?e malo pozanimal pri odgovornih, ker zdej me pa ?e firbec matra, ker kar nekako se ne morem sprijazniti, da gre lahko za tak teror nad dr?avljani oziroma tudi nad redarji, ker verjetno ob kaki napaki in to?bi je lahko ob slu?bo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lol ja... to pa je pol komedija res... no ja se bom ?e malo pozanimal pri odgovornih, ker zdej me pa ?e firbec matra, ker kar nekako se ne morem sprijazniti, da gre lahko za tak teror nad dr?avljani oziroma tudi nad redarji, ker verjetno ob kaki napaki in to?bi je lahko ob slu?bo.

 

Pozanimaj se in poro?aj! ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No samo, da jaz dodam, mogo?e sem narobe napisal in se ni razbralo, kaj sem imel v mislih.

 

Zame je rok kdaj dobi? kazen nepomemben - ?e si bil prehiter in ujet - mora? biti kaznovan, jebi ga, tudi sam sem nazadnje 70 na 50 najprej razmi?ljal kako bi se dalo omiliti, ampak to je prvi efekt, ki te zadane, kasneje se mogo?e res ?ele zave?, ja bilo je narobe (kje je to bilo in koliko je tam omejitev, je popolnoma druga tema, ker to je narobe v SLO, ampak tako je)

 

Torej, zakaj irelevantno - ker ali nas res mora ?ele kazen opomniti, da smo prehitri, in potem od tega dogodka naprej vozimo 'preobra?eno' in pravilno? NE! Voziti je treba po predpisih stalno, zato ne potrebujemo opomina, ta opomin je v glavi in nikjer drugje.

 

Enako za telefone, smse, pasove...kazen nekaterim ne pomaga ve?, ker jih ni ve?.

 

Kazen je le trenutni opomin, da pa svoj stil vo?nje spremenimo je le na nas in na nikomur drugemu, 1 teden po kazni smo mogo?e ?e zdresirani, potem pa samo po starem naprej - vsi smo enaki, po kazni ne vozim druga?e, dokler v glavi ne po?timam.

 

Sicer pa je v SLO vse usmerjeno v to, da je treba voziti po?asi (po predpisih) zaradi policajev, in ne zaradi varnosti - to je v osnovi narobe...

 

?e bi bil jaz funkcionar bi bil prvi predlog v zakonu ukinitev opozoril preko medijev - wtf??? Zakaj potem radarji in kontrole, ?e vozniki vedo za njih ?e preden se policaj iz avta pobere? To pomeni da nekdo gas - pred kontrolo za katero ve normalno, pol pa spet gas...

 

Pa ?e enkrat vse je v glavi - po pameti pa bo. Verjetno smo vsi ?e imeli kako situacijo, po kateri smo se malo po?ohali po glavi in si predstavljali ?rne scenarije....

 

OBNOVA ZA LABIJA IN ICEMANA: Vozi pametno!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi bil jaz funkcionar bi bil prvi predlog v zakonu ukinitev opozoril preko medijev - wtf??? Zakaj potem radarji in kontrole, ?e vozniki vedo za njih ?e preden se policaj iz avta pobere? To pomeni da nekdo gas - pred kontrolo za katero ve normalno, pol pa spet gas...

 

Jaz bi zastavil druga?e - ?e ve? takih opozoril (tudi izmi?ljenih). Ko bi bilo v enih prometnih informacijah na?tetih ?e 10-15 radarskih kontrol folk ?e ne bi ve? vedel kje vse so in bi avtomatsko dal nogo z gasa. Kar pa bi bil ?e ve?ji efekt je pa to, da bi zavladalo prepri?anje, da je policija povsod prisotna, kar je bistveno, ker kaj nam pomagajo visoke kazni, ?e je minimalna mo?nost, da jo fa?e? - to sem omenjal nekaj strani te teme nazaj.

 

S ?asoma bi se pa? folk navadil na nov bolj previden stil vo?nje in bi jim pre?el v kri, ker je tudi namen.

 

 

V nasprotnem primeru, kot predlaga? ti Jures bi pa po moje pri?lo ravno do kontra posledic in sicer bi brez teh sporo?il ljudje nekako pozabili na to, da policaji obstajajo in ker je tudi teh kontrol relativno malo se lahko zgodi, da nekdo leta in leta divja brez, da bi bil ustavljen.

 

Te pa razumem, da bi raje igral na ?love?ko ozave??enost ampak ?al nekako ne bo ?lo, ker ljudje so v kar velikem procentu ovce - in ?e ho?e? red pa? rabi? nekoga, da jih "?uva" in usmerja iz ograde na pa?nike in nato nazaj. Sploh pa dokler bodo ve?ino vodila samo ?ustva in ne intelekt je utopi?no pri?akovat druga?ne rezultate.

 

OBNOVA: ovce, kazni in policija

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi zastavil druga?e - ?e ve? takih opozoril (tudi izmi?ljenih). Ko bi bilo v enih prometnih informacijah na?tetih ?e 10-15 radarskih kontrol folk ?e ne bi ve? vedel kje vse so in bi avtomatsko dal nogo z gasa. Kar pa bi bil ?e ve?ji efekt je pa to, da bi zavladalo prepri?anje, da je policija povsod prisotna, kar je bistveno, ker kaj nam pomagajo visoke kazni, ?e je minimalna mo?nost, da jo fa?e? - to sem omenjal nekaj strani te teme nazaj.

 

S ?asoma bi se pa? folk navadil na nov bolj previden stil vo?nje in bi jim pre?el v kri, ker je tudi namen.

V nasprotnem primeru, kot predlaga? ti Jures bi pa po moje pri?lo ravno do kontra posledic in sicer bi brez teh sporo?il ljudje nekako pozabili na to, da policaji obstajajo in ker je tudi teh kontrol relativno malo se lahko zgodi, da nekdo leta in leta divja brez, da bi bil ustavljen.

 

Te pa razumem, da bi raje igral na ?love?ko ozave??enost ampak ?al nekako ne bo ?lo, ker ljudje so v kar velikem procentu ovce - in ?e ho?e? red pa? rabi? nekoga, da jih "?uva" in usmerja iz ograde na pa?nike in nato nazaj. Sploh pa dokler bodo ve?ino vodila samo ?ustva in ne intelekt je utopi?no pri?akovat druga?ne rezultate.

 

OBNOVA: ovce, kazni in policija

 

Mislim, da smo ?e v tem obdobju.....in ?e te ki so so zaznamovani, zato pa po moje bolje da se ?e ti skrijejo, in da je prisotna bojazen v vozniku. ?e vedno pa velja vozi pravilno, pa je lahko 3000 policajev na cest ali 1....

 

OBNOVA: :pepsi:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Ne boste verjeli enemu podatku, ki sem ga danes sli?al;

 

LJ mestni redarji, naj bi bili na pre?i za morebitnimi blatnimi pnevmatikami na na?ih vozilih. Kazen pa naj bi zna?ala "carskih" 1000?. Sem najprej pogledal na koledar, da ni morda 1. april na koledarju! ?zmeden? :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej smo ga hotl met. Po?akmo kazga hudi?a bo za?el furat. Se ?e veselim.

 

No tole je pa res vzgled vodstva....blato <_< - sicer je pa to prometni zakon in ne Jankovi?ev!!

Velja po celi sLO

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam ob?utek da bi marsikdo zapelju magari v lastno blato, da bi mel zastojn parking. Ne bi dal avta v tole greznico, jao! <_<

 

@Gustav - jaz danes ?e malo treniram ?korpijonico (pisavo biv?ih bratov), hehe.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preberite si zakon, pol pa pljuvajte osebno:

 

http://www.uradni-list.si/1/content?id=101701

(3) Preden se vklju?i v promet na javni cesti s kolovozne poti, nekategorizirane ceste, individualnega priklju?ka, obmo?ja izvajanja del ali druge zemlji?ke povr?ine, mora voznik odstraniti z vozila zemljo ali blato, ki bi lahko onesna?ilo vozi??e.

 

(4) Prepovedano je po?kodovati, odstraniti, prestaviti, zakriti ali kakorkoli spremeniti prometno signalizacijo, prometno opremo ter cestne naprave in druge ureditve, ki so namenjene varnosti, vodenju in nadzoru prometa, za??iti ceste ter prepre?evanju ?kodljivih emisij prometa na javnih cestah.

 

(5) Izvajalec rednega vzdr?evanja ceste mora brez odla?anja s ceste odstraniti vse ovire ali druge posledice ravnanj, ki bi lahko ?kodovale cesti ali ogro?ale, ovirale ali zmanj?ale varnost prometa na njej. ?e to ni mogo?e, mora oviro ali nastalo nevarno mesto na cesti do njihove odprave zavarovati s predpisano prometno signalizacijo ter o oviri in drugih posledicah prepovedanih ravnanj brez odla?anja obvestiti pristojni in?pekcijski organ za ceste in upravljavca ceste.

 

(6) Na prometnih povr?inah po?ivali?? zunaj vozi??a javne ceste, ki so namenjene kratkemu postanku udele?encev cestnega prometa, je dovoljeno parkirati tovorna vozila najdlje za dvojni ?as predpisanega po?itka voznika ali za ?as prepovedi prometa. Voznik mora na notranji strani vetrobranskega stekla vidno ozna?iti ?as in datum za?etka parkiranja. Parkiranje tovornega vozila brez nadzora voznika ali samo priklopnega vozila je na teh povr?inah prepovedano.

 

(7) Z globo 1.000 eurov se kaznuje za prekr?ek posameznik, ki ravna v nasprotju s prvim, drugim, tretjim, ?etrtim ali ?estim odstavkom tega ?lena.

 

(8) Z globo 4.000 eurov se kaznuje pravna oseba, samostojni podjetnik posameznik in posameznik, ki samostojno opravlja dejavnost, ki ravna v nasprotju s prvim, drugim, tretjim, ?etrtim ali ?estim odstavkom tega ?lena, njihova odgovorna oseba pa z globo 1.000 eurov.

 

(9) Z globo 2.000 eurov se kaznuje pravna oseba, samostojni podjetnik posameznik in posameznik, ki samostojno opravlja dejavnost, ki opusti ukrepe, predpisane v petem odstavku tega ?lena, njihova odgovorna oseba pa z globo 1.000 eurov.

 

Pa posebej za Slivko

 

(1) Prepovedano je izvajati ali opustiti kakr?na koli dela na javni cesti, na zemlji??ih ali na objektih ob javni cesti, ki bi lahko ?kodovala cesti ali ogro?ala, ovirala ali zmanj?ala varnost prometa na njej.

 

(2) Prepovedano je:

 

1. na in v cestno telo javne ceste odvajati meteorno vodo, odplake in druge teko?ine;

 

2. po bre?inah ceste spu??ati kamenje, les in drug material ali predmete;

 

3. na cestnem svetu javne ceste:

 

? pu??ati ?ivali brez nadzorstva, napajati ?ivali v obcestnih jarkih, pasti ?ivino ali graditi napajali??a za ?ivali;

 

? name??ati in uporabljati lu?i ali druge svetlobne naprave, ki bi lahko zmanj?ale varnost prometa;

 

? postavljati ograje, stebri?ke, zasaditi ?ivo mejo, drevje, trto ali druge visoke nasade ali polj??ine, name??ati ali odlagati les, opeko, zemljo, drug material ali predmete;

 

? nasipati zemlji??a ali name??ati kakr?nekoli predmete, ki bi lahko ovirali ali onemogo?ali nemoteno in varno odvijanje cestnega prometa;

 

? postavljati nagrobne plo??e in druga spominska znamenja;

 

? namerno za?igati travo, les ali druge odpadne snovi;

 

? odvajati odplake in druge teko?ine;

 

? ovirati odtekanje vode;

 

4. orati na razdalji manj kot 4 metre od roba cestnega sveta v pravokotni smeri na cesto ali na razdalji manj kot 1 meter od roba cestnega sveta vzporedno s cesto;

 

5. na cesti??u javne ceste:

 

? razsipati sipek material, razen posipnih materialov v ?asu izvajanja zimske slu?be, nana?ati blato ali ga kako druga?e onesna?evati;

 

? pu??ati sneg ali led, ki pade ali zdrsne nanj;

 

? onesna?iti cesti??e z olji in mazili ali drugimi snovmi;

 

? vla?iti hlode, veje, skale in podobne predmete kot tudi pluge, brane in drugo kmetijsko orodje ter druge dele tovora.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne boste verjeli enemu podatku, ki sem ga danes sli?al;

 

LJ mestni redarji, naj bi bili na pre?i za morebitnimi blatnimi pnevmatikami na na?ih vozilih. Kazen pa naj bi zna?ala "carskih" 1000?. Sem najprej pogledal na koledar, da ni morda 1. april na koledarju! ?zmeden? :ne vem:

 

Po?elo je, po?elo... :hudicek:

 

 

Jures, odli?no, potem lahko policija stoji na vsaki lokalni prireditvi, gasilski veselici, kresovanjem,... povsod kjer pa? morajo ljudje zaradi mno?i?nega obiska parkirat na travi, kjer posledi?no nastane blato, in kasira enga jurja od vsakega, ki zapelje na cesto... tu bi ?erjav dodal, da je potrebno uporabiti zdravo kme?ko pamet :D

 

Tole je konkreten primer veliko previsoke kazni.

 

Marsikaj je v zakonu napisano, pa dajte se enkrat postavit v vlogo tistega, ki to kazen dobi, namesto da pridigate iz pri?nice, kaj zakon dovoljuje in ?esa ne. Sem 100%, da je vsak ?e kdaj z blatnimi gumami zapeljal na cesto, in tudi pomislil ni na kak?no kazen.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?elo je, po?elo... :hudicek:

 

Vi vsi samo ?akate....gre pa za star zakon.

Raje priznajte da vam gre v nos...

 

P.S. Nisem volil ne Zokija ne Jan?o, a spo?tujem voljo naroda - to kar Jan?a ne bo nikoli - in kar je s prvim govorom po porazu potrdil!

Jan?a je v bistvu sam dal glasove Jankovi?u....enako prej Pahorju....

 

Dokler bo na ?elu bo enako, bolj antipati?nega politika in manipulativnega v EU ni!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud jaz ?e ponavljam pru?kopis oz ?vasane ?rke. Verjetn bo treba sedaj k pro?njam prilagat spri?evalo iz 5. razreda - ko smo imel vpisano cirilico, heheh.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Ploki - lihkar sem gledu po tv, nek ?tudent, ?an Kav?i? je razkazoval pla?ilni nalog in obvestilo redarstva, prov zasijala pa je cifra Jur?ka EUR! :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JG da eno ?en?o gor in vsi takoj na Jankovi?a....he he ni jim pomo?i.

 

Zakon je star - ?e bi bil Jankovi? peezda, bi na vogal dal redarja in bi kasiral, tako pa ljudje parkirajo zastonj - in ja BOH NE DAJ DA BI KDO PAZIL NA OKOLJE IN VARNOST, bolj je narobe bit kaznovan...

 

Kere neumne

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vi vsi samo ?akate....gre pa za star zakon.

Raje priznajte da vam gre v nos...

 

P.S. Nisem volil ne Zokija ne Jan?o, a spo?tujem voljo naroda - to kar Jan?a ne bo nikoli - in kar je s prvim govorom po porazu potrdil!

Jan?a je v bistvu sam dal glasove Jankovi?u....enako prej Pahorju....

 

Dokler bo na ?elu bo enako, bolj antipati?nega politika in manipulativnega v EU ni!

 

Lej,ti ma? pa? do njega osebne predsodke, ko si zadnji? pisal, da je pri tebi izgubil ?e tisti promil s svojo izjavo po objavi rezultatov.

 

Raje povej po pravici, da JJ ne bi niti malo bolj maral, pa ?e bi (hipoteti?no) Slovenijo povzdignil na raven ?vice.

 

 

Ja, res je, gre za star zakon - pod Zokijem bo po novem kazen za ta prekr?ek 2000? :hudicek:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.