Skoči na vsebino

Jankovičevi raubarji


Mraušk Mčk

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 193
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Smo ?e na?o pravnico spra?eval pa zakon ne predvideva roka oz. pi?e v razumnem ?asu neki u tem stilu tko da na to foro ne bo? uspel.

 

?e ena pravnica misli, da se to ne da, ?e ne pomeni, da se res ne da! ?e bi bilo temu tako, bi bilo vseeno, kak?nega odvetnika pooblasti? za zastopanje in vsi bi imeli enako ceno. Tako kot je bistvenega pomena kak?nega zdravnika dobi?, je bistvenega pomena tudi, kak?nega odvetnika ima? ...

 

Kaj pa pomeni "v razumnem ?asu"? Kak?ni so standardi na?ega US ali ES?Pja? Je to res pol leta po storjenem prekr?ku? Se lahko po tolikem ?asu ?e spomni? kje si bil takrat in ti je omogo?ena u?inkovita obramba?

 

To so prava vrpa?anja ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ena pravnica misli, da se to ne da, ?e ne pomeni, da se res ne da! ?e bi bilo temu tako, bi bilo vseeno, kak?nega odvetnika pooblasti? za zastopanje in vsi bi imeli enako ceno. Tako kot je bistvenega pomena kak?nega zdravnika dobi?, je bistvenega pomena tudi, kak?nega odvetnika ima? ...

 

Kaj pa pomeni "v razumnem ?asu"? Kak?ni so standardi na?ega US ali ES?Pja? Je to res pol leta po storjenem prekr?ku? Se lahko po tolikem ?asu ?e spomni? kje si bil takrat in ti je omogo?ena u?inkovita obramba?

 

To so prava vrpa?anja ...

 

Tega se NE DA izpodbijati, ker ni zakonskega roka. Pika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam.

 

Sam pomojem ?e bi slu?ajno Janović na volitvah zmagal, potem bi se nam verjetno ?e slab?e pisal na tem podro?ju, saj bi verjetno policaji morali tako zagnano pisat kazni kot to po?nejo mestni redarji v Ljubljani odkar je Janković "na prestolu" Ljubljane <_<

 

Manipulira? in ?pekulira?... glej jaz zaradi slu?benih obveznosti vsak dan v Ljubljani parkiram na razli?nih koncih pa v desetih letih nisem dobil niti ene polo?nice za parkiranje ali za prekr?ek v Lj.

 

Parkiri?? in parkirnih hi? je dovolj tako, da izgovora okoli tega ni. Je pa res, da je treba pla?at ali pa se pripeljat v mesto z busom.

 

Jebat ga, ?e ga serje? in parkira? kjerkoli kot tazadn teleban pol bo? kazni kasiral konstantno in ?e ne razume? razliko med nekim osnovnim parkirnim redom in prometnim kaosom, ?e tega reda ne bi vzpostavljali pol pa? pizdi ?e naprej na mestne redarje (ne samo na ljubljanske ampak na vse, kjer imajo to slu?bo organizirano), lahko pa tudi na ?upana Lj pa tud na vse Ljubljan?ane, ki ti s svojim bivanjem v mestu ne omogo?ajo prostora, da bo? lahko parkiral, kjer se ti pa? dvigne.

 

:whatever:

 

sorry, ker sem oster ampak fuck no... eni spo?tujemo ureditev, drugi bi pa malo tako po doma?e in ravno tile drugi pol kokodakajo kaki balkanci smo in kako je slovenija banana dr?ava. <_<

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No v Morav?ah imamo fajn red, parkiri?? ni, parkira? avto na plo?niku za pol minute, sko?i? ven v pekarno in ti bo napisal kazen. Ali pa zadnji? ko je med Tu?om in kulturnim domom cesta ter plo?nik (ki pelje na fuzbal igri??e in nikamor drugam) so pisali kazen. :vskalo: Kjer res nikogar ne moti? ampak treba je kasirati. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni so te kazni "vzgojni" ukrepi, tako da ve? da dela? nekaj narobe ?

?e ti jo po?ljejo takoj ok ?e nuca, ?e pa ti jo po?ljejo po pol leta si na istem mestu lahko naredil ?e ve? prekr?kov in bo roba na tvoj naslov ?e prihajala, to pa se mi ne zdi prav.

 

Men so iz stacionarca na AC poslali v treh dneh, za bajno vsoto, za pol kestla(mikra skor za celga), se jim po moje NI spla?al, so pa ziher bli presre?ni, ko so vidl tak zaj?nik s tako tablco, ki je prekora?u brzino za manj kot 20 uro, na AC. :danzoman::danzoman:

 

Zakaj sem peljal prehitro, ker me je en buzeriral po telefonu(mam prostoro?no!) in sem pozabu izklopit tempomat. :blush:

 

Prej me je pa cele trojane IZZIVALA provida, samo na njihovo ?alost vidim v vse strani, in se nisem dal. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si na?tudiral zadevo? Po tvoji logiki bi se ti zdelo ok, ?e ti po?ljejo nalog 2,5 leta po storjenem prekr?ku?

 

Moja logika je ?isto ok, ampak ?e je tako uzakonjeno se lahko v tla me?e? pa ne bo? dosegel ni? - nasprotno, zvi?ali ti bodo kazen in pike (stro?ke) po neuspeli prito?bi - a ne uklopko :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, naj torej Janković ?e svojim sin?kom in njihovim me?kam zakasira kazen, no pa da ne bomo ?li zdej v detajle, ampak naj bo pa? zakon za vse enak! :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja logika je ?isto ok, ampak ?e je tako uzakonjeno se lahko v tla me?e? pa ne bo? dosegel ni? - nasprotno, zvi?ali ti bodo kazen in pike (stro?ke) po neuspeli prito?bi - a ne uklopko :)

 

Nisi napisal, ?e bi po tvoji logiki pravno zdr?i pla?ilni nalog izdan v hitrem postopku 2,5 leti po storjene prekr?ku. Kaj res ne velja noben rok?

 

Ne morem verjet, da ljudje tako hitro dvignejo roke in re?ejo, da se ni? ne da! Zidarja dobijo z roko v ?aklju, pa ga njegov odvetnik zma?e ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisi napisal, ?e bi po tvoji logiki pravno zdr?i pla?ilni nalog izdan v hitrem postopku 2,5 leti po storjene prekr?ku. Kaj res ne velja noben rok?

 

Ne morem verjet, da ljudje tako hitro dvignejo roke in re?ejo, da se ni? ne da! Zidarja dobijo z roko v ?aklju, pa ga njegov odvetnik zma?e ...

 

A se je tebi kdo zarotil ali kaj, tako je...marsikaj ni tako kot bi moralo biti a je...ti pa ?e pretirava? v letih...

zakon so pisali tisti, ki so jih rabili.

 

druga?e pa velja - najbolje je da ne dela? napak in bo? ?ist, zato so pravila...tud jaz sem ?e naletu na radar, pa ni bila kriva dr?ava jaz sem ?el 70 na 50 ne policaj.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se je tebi kdo zarotil ali kaj, tako je...marsikaj ni tako kot bi moralo biti a je...ti pa ?e pretirava? v letih...

zakon so pisali tisti, ki so jih rabili.

 

druga?e pa velja - najbolje je da ne dela? napak in bo? ?ist, zato so pravila...tud jaz sem ?e naletu na radar, pa ni bila kriva dr?ava jaz sem ?el 70 na 50 ne policaj.

 

Da ne bo nesporazuma - nisem se proti nobenemu zarotil, nikogar ne napadam, ni?. Sem v pravnih vodah in menim, da rok za vro?itev pla?ilnega naloga obstaja (?eprav ni dolo?en v dnevih, to ne pomeni, da ga ni!).

 

"Pla?ilni nalog je odlo?ba, ki se v skladu s 57. ?lenom ZP-1 izda

samo, kadar uradna oseba prekr?kovnega organa prekr?ek osebno

zazna ali pa ga ugotovi z uporabo ustreznih tehni?nih sredstev ali

naprav. V teh primerih je treba pla?ilni nalog izdati in vro?iti

takoj na kraju prekr?ka, ?e pa to ni mogo?e, se pla?ilni nalog

vro?i po dolo?bah ZUP."

 

Slikanje pomeni uporabo tehni?nih sredstev in ker pla?ilnega naloga ni mogo?e vro?iti na kraju samem (prekr?ek je zaznala naprava sama, voznik je odpeljal ...), to pomeni, da ga lahko prekr?kovni organ vro?i kadarkoli? Zakaj tak?na razlika? Jaz je ne vidim. Torej bi moral prekr?kovni organ (redar v tem primeru) vro?iti pl. nalog "takoj, ko je to mogo?e" - vsekakor pa to ni pol leta po strojenem prekr?ku!

 

In ne - ne pretiravam v letih, i??em mejo. V pravu je vse okoli meja - kaj je dovoljeno in kje se to neha. ?e je dovoljeno, da izda prekr?kovni organ pla?ilni nalog pol leta po storjenem prekr?ku, zakaj ga ne sme 2,5 leti? Kje je meja? Po tem sem spra?eval.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si v pravnih vodah bo? najbolj vedel kje je meja - nisem pravnik sam kolikor vem je z vro?anje takih kazni meja eno leto in po tem ?asu zastarajo. Se pa strinjam, da je to popolnoma mimo saj naj bi bila kazen v opomin, da tega ne bo? po?el ve? in bi bil po neki zdravi pameti maksimalni rok za vro?itev res nekje 14dni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si v pravnih vodah bo? najbolj vedel kje je meja - nisem pravnik sam kolikor vem je z vro?anje takih kazni meja eno leto in po tem ?asu zastarajo. Se pa strinjam, da je to popolnoma mimo saj naj bi bila kazen v opomin, da tega ne bo? po?el ve? in bi bil po neki zdravi pameti maksimalni rok za vro?itev res nekje 14dni.

 

 

?e bi bila meja dolo?ena v dnevih, bi vsi jasno vedeli, kje je in te?av ne bi bilo. Ker pa ni tako, so razli?ne razlage mo?ne - moja (in ?e nekaterih) je taka, kot sem napisal. Vse je stvar argumentacije - vendar verjamem, da je edini argument, da roka ni dolo?enega v dnevih, pa? premalo, da lahko potem redarstvo po?ilja pla?ilne naloge kadar se mu zaho?e. V kon?ni fazi pa je pravilna razlaga tista, ki jo sprejeme sodi??e - da pa pride? do tja, se mora? najprej prito?it. Jaz se (v kolikor bom tak nalog dobil) vsekakor bom, ostali pa se odlo?ijo vsak kot najbolje ve in zna.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, naj torej Janković ?e svojim sin?kom in njihovim me?kam zakasira kazen, no pa da ne bomo ?li zdej v detajle, ampak naj bo pa? zakon za vse enak! :jupiii:

 

Lejga, pa kje ti ?ivi? al si ?e ?ist indoktriniran? :ne vem:

 

A ne ve?, da so enmu Jankovi?u mlaj?emu ?e zaplenili eno me?ko zaradi prekr?kov - se pravi ni imel nobene protekcije oziroma bi prej rekel, da je celo kontra in da ga marsikje policija ?e bolj nadzoruje kot tebe ali mene. In verjemi, da bi marsikdo od njiju raje menjal svoj lajf za kakega bolj neopaznega saj to, da sta sinova politika in ?upana, ki je trn v peti mnogim, je to prej velik minus kot pa plus.

 

Ve? se bo pa razkrilo zelo kmalu in marsikdo, ki danes pljuva po tamladih jankovi?ih iz zavisti ali pa ?rednega nagona bo zelo presene?en in si niti malo ne bo ve? ?elel biti na njunem mestu. Samo spremljajte dogajanje v prihodnje pa bo zelo zanimivo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala lepa! ?elim enako tudi tebi! :vskalo:

 

aja, pa tistega tipa ki ti je gas ti??al da si ?el prehitro pa ob prvi priliki po?lji v kurac ;):whatever:

 

Hvala za lepe ?elje...

ampak po tvojih dokaj zrelih postih stavim, da si ?ivljenjski in ne postavla? radarjev 20metrov pred koncem naselij in ne ?epi? v grmovju kot pi?ka in ne lovi? ljudi na nerealnih koncih samo za to da ti zve?er trdneje stoji in si car. Mislim da se to?no ve kaj pomeni bit policaj v pravem pomenu besede in kaj pomeni bit inkasant pasje princese. Tudi sam sem okusil modre vrste neko? in nikoli neb delal tega nikomur, kar sedaj delajo nekateri. In to dvoje strogo lo?ujem. ?e pa se motim o tebi, naj pa bog pomaga.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, ti si pravi :policaj: - kadarkoli kdo kaj "tvoje" spljuva ali kaj negativnega napi?e. Vem za kar nekaj situacij v zvezi z redarstvom in dru?ini "Berlusconija" in njegovih bli?njih (kolega je na nekem solidnem polo?aju kar se tega ti?e, ja in to v Prestolnici, da ne bo pomote, a ker gre za javni forum, teh podatkov ne bom govoril, je temu, imenujmo ga Francl, preve? do njegovega delovnega mesta, jebiga). Teh informacij (preverjenih) ti pa? nima?, torej ne sodi nekoga kak?en je in kak?en ni, a smo zmeneni? Je pa jasno treba dr?ati nek ustrezen nivo komunikacije! :vesel:

 

?e so pa sin?ku namesto bonbonov, Me?ko vzeli, s tem ?e niso zatrli vseh privilegijev v zvezi z na?im vrlim ?erifom z Mestnega trga (kako ?e pravjo; Ena lastovka ?e ne prinese pomladi, lahko da je zgolj "zalutala")! :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hvala lepa! ?elim enako tudi tebi! :vskalo:

 

aja, pa tistega tipa ki ti je gas ti??al da si ?el prehitro pa ob prvi priliki po?lji v kurac ;):whatever:

 

:rispekt:

 

?e si v pravnih vodah bo? najbolj vedel kje je meja - nisem pravnik sam kolikor vem je z vro?anje takih kazni meja eno leto in po tem ?asu zastarajo. Se pa strinjam, da je to popolnoma mimo saj naj bi bila kazen v opomin, da tega ne bo? po?el ve? in bi bil po neki zdravi pameti maksimalni rok za vro?itev res nekje 14dni.

 

Absolutni zastaralni rok za prekr?ke je 2 leti. Ne vem pa?e to velja za vro?itev :ne vem:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za lepe ?elje...

ampak po tvojih dokaj zrelih postih stavim, da si ?ivljenjski in ne postavla? radarjev 20metrov pred koncem naselij in ne ?epi? v grmovju kot pi?ka in ne lovi? ljudi na nerealnih koncih samo za to da ti zve?er trdneje stoji in si car. Mislim da se to?no ve kaj pomeni bit policaj v pravem pomenu besede in kaj pomeni bit inkasant pasje princese. Tudi sam sem okusil modre vrste neko? in nikoli neb delal tega nikomur, kar sedaj delajo nekateri. In to dvoje strogo lo?ujem. ?e pa se motim o tebi, naj pa bog pomaga.

 

res jih ne, ?e pa bi mi ?ef z delovnim nalogom odredil kje in kdaj jih moram postaviti pa bi jih, tako pa? je v na?i ljubi policiji....pa lahko si 100x super policist!

 

?asi se spreminjajo...na?alost na slab?e <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lejga, pa kje ti ?ivi? al si ?e ?ist indoktriniran? :ne vem:

 

A ne ve?, da so enmu Jankovi?u mlaj?emu ?e zaplenili eno me?ko zaradi prekr?kov - se pravi ni imel nobene protekcije oziroma bi prej rekel, da je celo kontra in da ga marsikje policija ?e bolj nadzoruje kot tebe ali mene. In verjemi, da bi marsikdo od njiju raje menjal svoj lajf za kakega bolj neopaznega saj to, da sta sinova politika in ?upana, ki je trn v peti mnogim, je to prej velik minus kot pa plus.

 

Ve? se bo pa razkrilo zelo kmalu in marsikdo, ki danes pljuva po tamladih jankovi?ih iz zavisti ali pa ?rednega nagona bo zelo presene?en in si niti malo ne bo ve? ?elel biti na njunem mestu. Samo spremljajte dogajanje v prihodnje pa bo zelo zanimivo.

 

Ok zaradi prekr?kov mno?ina in brez vozni?kega. Tle je pol zanimivo kolk je blo teh prekr?kov preden se je kdo upal. Zlo ne verjamem da je pozabu blinker pa pol hop ej pa nema? voza?ku daj kola :policaj: .

Seveda se pa lahko motim in so policaji v sloveniji zelo u?inkoviti :bravo: tko kot npr SKB ipd

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj Jo?a a ti pa si ziher, da ima? prave informacije... ?e bi jih imel ne bi v?asih take strelal. Zdej si pa? u?aljen, ker sem samo povedal podatek, ki ga o?itno nisi vedel in ?e je zate zaplemba avtomobila vrednega tam nekje okoli 150k? pa? nek marginalni dogodek primerljiv z odvzemom bombonov tudi prav.

 

Ti si napisal, da se jim ne zgodi ni? jaz pa sem ti povedal dejstvo, da to ni res in da sem ji zgodi in da niso nad zakonom. In nad zakonom tudi ni direktor vseh mestnih slu?b, ki je v Lj kasiral kazen od svojih redarjev in jo je tudi pla?al. Verjetno ne ve?, da je Jankovi? zahteval, da pri pla?ilu opravi?ene kazni za parkiranje ni privilegijev in verjemi, da mu niti na kraj pameti ne pade, da bi si kvaril ugled z dajanjem protekcije nekomu in da bi nato kost pograbili vsi mo?ni mediji. Dej no a res misli?, da se mu to spla?a?

 

Vse te predvolilne pasje bombice, ki jih nastavljajo nekak?ni Franciji po Lojzeti pa Micke in ?tefke so bol en k vredne, ker ko je treba pa karte na mizo vr?t pa povedat kdaj kje pa kako je nekdo naredu lumparijo so pa vsi tiho kot mi?i. Ja in cela slovenija ve, da je pol ljubljane pri Bari?evi?u fukal pse, druga polovica, da je konstantno na kokainu in recimo Maribor?ani mislijo, da so jim Ljubljan?ani najhuj?i sovra?niki ampak noben ne ve zakaj so pa neko? nekaj o tem sli?ali in tako dalje in tako dalje.

 

?ivljenje v dr?avi kjer je o?itno glavna vrlina obrekovanje in ?irjenje nepreverjenih zgodbic ni enostavno in je samodestruktivno za nacijo. Zato ves ?as napro?am dejte zgodbice preverjat in ?e ?e nekaj trdite bi bilo lepo, da bi zadeva temeljila na nekih verjetnih dokazih in ne na neki ob?ankni debati. In vedno poudarjam, ?e le imate dokaze je dr?avljanska dol?nost, da jih naznanite na policiji vse ostalo je pa? le ropotanje.

 

Aja pa Jo?a, k se bo? malo ohladil pejt ?e enkrat prebrat moj post, ki te je tako razburil in se vpra?aj zakaj te je tako razbesnelo? O?itno me ne pozna? dovolj dobro in ve? o meni bolj malo tako, da se res ne rabi? tukaj postavljat koga vse pozna? in kake veze ima?, ker kdor ima res prave informacije in poznanstva se z njimi ne bo hvalil, sploh pa ne na javnih forumih.

 

?e sem te pa z napisanim kakorkoli u?alil se ti opravi?ujem se mi pa zdi, da si v redu dec in da te je ?koda, da bi zapadel na nivo branjevke na tr?nici in da ima? ve?ji potencial kot je samo ?irjenje nekih govoric.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok zaradi prekr?kov mno?ina in brez vozni?kega. Tle je pol zanimivo kolk je blo teh prekr?kov preden se je kdo upal. Zlo ne verjamem da je pozabu blinker pa pol hop ej pa nema? voza?ku daj kola :policaj: .

Seveda se pa lahko motim in so policaji v sloveniji zelo u?inkoviti :bravo: tko kot npr SKB ipd

 

To ne ve nih?e in jih je sigurno veliko. Zdej se pa naj vsak vase zazre in si pre?teje koliko prekr?kov sami naredimo dnevno od takih obrobnih pa tudi kak?en ve?ji je med njimi in kolikokrat se nam zgodi, da ravno takrat naletimo na policaja, ki nas bo ocolal? ?e bi policaji videli ?isto vsak na? prekr?ek bi ?e davno vsi bili brez vozni?kih in ?e marsi?esa.

 

Danes ostat brez vozni?ke pa res ni nobena umetnost in te to lahko doleti ?e pri enem prekr?ku ali pa recimo pri nekaj manj?ih. Zdej ali je ves ?as vozil kot kreten ali pa se gremo igrico teorijo zarote in je recimo "policija" dobila "nalogo", da malce sledi vo?nji ter preverja ustreznost spo?tovanja predpisov je bil lahko takoj brez. Na?eloma pa to sploh ni va?no je pa bistvo, da so ga ujeli pri delanju prekr?kov in izpolnili zakonsko pravilo ter odvzeli avtomobil, ko je vozil brez izpita. pika.

 

SKB-ja pa bolj?, da ne omenjamo, ker tukaj pa ima policija eno veliko ?rno piko. Se pa postavlja resno vpra?anje od kod navodila, da so tolk neu?inkoviti saj je vsakemu bebcu jasno, da ga ni ?loveka, ki bi imel take ?ivce, da bi lahko 8 ur mirno odpiral sefe brez, da ne bi bil sigurn, da je vse dogovorjeno. Kaj je bilo notri tolk pomembno, da se je ?lo v tak drasti?ni ukrep pa ne bomo tako kmalu izvedeli razen, da ne bo kak "Kunstelj" propjevao. :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma lej celofan gor lahk zavije? pa moralizira?, kolk prekr?kov- TIP je brez vozni?kega izpita, pa se mu normaln zdi da voz avto. Kaj pa ?e izpita nima ker je epileptik pa ogro?a okolico z svojim dejanjem.

A lahk tle povle?emo ?rto, razen ?e je to tud prekr?ek, da nima? vozni?kega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grem stavit da bo jankovi? sedalje "malo" po?akal z talanjem kazni do volitev(logi?no da ?e bo narod dobil kazen od rubarjev, se jim bo zasral in ge ne bodo volili), po volitvah pa se bo nakipalo kazni folku da bo glava pekla.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:rispekt:

Absolutni zastaralni rok za prekr?ke je 2 leti. Ne vem pa?e to velja za vro?itev :ne vem:

 

 

Seveda velja! :) Zato sem pa rekel prej 2,5 leti, da vidim, koliko se kdo sploh spozna, ker vsi do potankosti poznajo kaj se da in kaj ne.

 

Ti si napisal, da se jim ne zgodi ni? jaz pa sem ti povedal dejstvo, da to ni res in da sem ji zgodi in da niso nad zakonom. In nad zakonom tudi ni direktor vseh mestnih slu?b, ki je v Lj kasiral kazen od svojih redarjev in jo je tudi pla?al. Verjetno ne ve?, da je Jankovi? zahteval, da pri pla?ilu opravi?ene kazni za parkiranje ni privilegijev in verjemi, da mu niti na kraj pameti ne pade, da bi si kvaril ugled z dajanjem protekcije nekomu in da bi nato kost pograbili vsi mo?ni mediji. Dej no a res misli?, da se mu to spla?a?

 

 

haha, enakost pred zakonom.

 

http://www.youtube.com/watch?v=LiJq3CERdk0. Si pozabil na tale posnetek Ko?elja, kako se mu redar lepo opravi?i, ker je dobil lisice? :)

 

Pa predlagam da se vrnemo na temo ... raje tuhtajte in razglabljajte, kako najti pravne argumente, da uspete s prito?bo!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
    • Slabše od holobjaka res ne more voditi te naše ljube, žal zavožene države noben...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.