Skoči na vsebino

Navigacija na GSM


taubek

Priporočeno sporočilo

Hy

 

Ze dolgo ni blo nic o Garminih oziroma ostalih navigacijah napisanega.

 

Imam nokio 5800XM, na kateri imam name??en Garmin Mobile XT z karto adriaroute in karto evrope. Pri uporabi na dalj?e razdalije imam problem, da mi napi?e pri izra?unavanju rute , da nimam dovolj pomnilnika. Vem da gre tu za RAM telefona in da nima veze s spominsko kartico. So morda kateri drugi sistemi, kot so IGO in podobni, kaj manj potratni s tem spominom?? Oziroma ali je mo?no Garmin kako "nategnit", da bi namesto direktno v RAM shranil te podatke na spominsko kartico?

 

Na netu sem gledal, da je ena od mo?nosti v taksnih primerih, da si ruto razdelim na polovico in bi potem naj delalo ker je kraj?a pot. Sem pa probal to sredi nem?ije, nastaviti ulico hotela od katerega sem bil oddaljen samo za nekaj km in se je zgodilo enako, ni bilo dovolj spomina za prera?un rute...

 

Kak?na pomo? ali nasvet?

 

LP.

Zoom-zoom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj enostavno ne posodobi? NOKIA navigacije OVI MAPS ?

 

Meni je npr. na E66 z 8GB kartico delala odli?no...

 

mape nalo?i? na kartico, izklopi? delovanje s pomo?jo povezave, pa dela kot ro?ica :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam sem uporabljal na taki nokiji garmina in na dal?e fure nikoli ni zajamral-razen baterije :) a ima? vklopleno sledenje(da ti shranjuje poti)?

nokia ovi maps pa tudi ni tako slaba zadeva

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri Nokii me moti da ?e ho?e? spremljat hitrost mora? najprej nastevait cilj potem komaj vidi? podatke kot je hitrost,...

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.