Skoči na vsebino

Tunap premium 131


SpEkTr

Priporočeno sporočilo

Pred kratkim sem "predelal" ta filter (jeb.... ekologijo) in videl kako je to narejeno.

Notri je satovje iz materiala, ki je ?e kar krhek. ?e ga bo? ?istil s visokim tlakom ga bo? gotovo po?kodoval.

 

Osebno mislem, da je edimo u?inkovito ?i??enje z izgorevanjem pri visoki temperaturi.

 

Lp,

igor

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha se pravi, filter dol, ga odpret, pa skozi staovje luknjo , nazaj zapre,t montirat in ot je to..

A pa ni? potem ni javljajo ker najbr? je druga?en pritisk skozi filter?

 

P.S.

Kdaj ma? tehni?negA? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se prav, 'prebil' filter, brez modifikacije ECU-ja?

 

In zdaj kadi najbr? al ne?

 

 

Zakaj bi popravljaj podatke. Senzor pred DPF in za njim ka?eta podatke ki ne zahtevajo regeneracije, ker gre tolk plina mimo, da se ne zaba?e. Kadi se pa malo. Tud avspuh ko pogledam ni skoraj ni? sajast. se za kak?nim "nemcem al pa italjanom" dosti bolj kadi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to si sam naredil?

 

 

Ja. Je blo obdobje ko mi je DPF non stop svetil. O?itno mu ni ustrezal na?in vo?nje.

 

Po ro?ni regenarciji se je kmalu spet pojavljala napaka. Lahko da je tud kak?en senzor kazal napa?ne podatke.

 

sedaj je pritisk pred filtrom in za njim tak, da mu pa o?itno ustreza.

 

Jst sem to naredu ker sem imel dost teh na?ih pametnih serviserjev (uradnih seveda).

 

Vsak se pa mora sam odlo?t, ker lahko bodo te?ave na tehni?nem.

Bomo takrat re?eval.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je mo?no da bi filter regeneriral in ga za vo?njo zamenjal z Catback cevjo z priklju?ki seveda za senzorje, za tehni?nega pa dal DFP nazaj?

 

Ali bi preve? kadilo in kazalo napake.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitam, da si se odlo?u to nardit in kapo dol da dela.

 

 

Spekter: s Karcherjem je ?e me spomin ne vara pucal Sirius pa ?e to PSA jev DPF. Se mi zdi da citroena. Za M ni ?e noben govoru.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitam, da si se odlo?u to nardit in kapo dol da dela.

Spekter: s Karcherjem je ?e me spomin ne vara pucal Sirius pa ?e to PSA jev DPF. Se mi zdi da citroena. Za M ni ?e noben govoru.

 

 

Dela brez problema. Ko bo tehni?ni drugo leto bomo pa vidli.

 

Lp,

igor

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.