Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Ama Dablam, Himalaja

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

  • 2 tedna kasneje...
Napisano

Eh, mo?ki pa?...

 

 

Sem poročena že devetnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Napisano

Ups ...  :ph34r:

 

https://www.youtube.com/watch?v=pKjKw_Sqzj8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... na sreco gre le za snemanje filma "The Hitman's Bodyguard"  :)

 


 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=GsA54n3x4cE

 

https://www.youtube.com/watch?v=kal2bfwvKHY

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

haaa kera nostalgija :) ah ja, retro ?pili... obupna grafika, sound, framerate, n? save game file-ov, trailer za ?pil ni mel nobene veze s ?pilom in je bla zmer loterija kaj dejansko dobi?, nobenih popravkov za bug-e...

A radia ?tudent se spomne kdo s tistih cajtov? ''no fantje zdej pa kasete v roke'' je reku majstr in se je veselo snemal ?pile za spectruma :) Nalagal je pa 100 let tiste ?pile. Commodore je mel ?e nek turbo boost, sam ti je pa ful hitr kaseto zjebu... :)

Napisano

Nekdo si je "izposodil" mobilni radar iz Ljubljanske obvoznice :) ...

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Zato sem pa navedel, naj peljejo k Vene avtoplin mojstru, ker tale podjetje je sel k hudicu in se mi smilijo nategnjene stranke! :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Eh, ti odvetniki so tudi eno samo nasprotje sami sebi.   Primer: Prejšnjič sem poslušal intervju s ta starim Čeferinom, pa je rekel, da dokler bo v pravu prisotno črkobralstvo, potem ne moremo pričakovati boljšega stanja v sodnih postopkih. No, malo prej pa v istem intervjuju razlaga, kako sta s sinom Makoterjevi omogočila dostojno pripravo na sojenje, ko sta tik pred sojenjem odstopila od zastopanja nje v postopku obsodbe umora. No, ker sta odstopila, je bilo tudi sojenje prestavljeno, ker sojenja brez zastopnika ne sme biti. In potem še samohvale, da je marsikdo rekel, da se s tem ne strinja, samo bo pa prvi odvetnik, ki ga bodo poklicali, ko bodo kje kaj obtoženi.   Pa še ene par takih cvetk...   Kako je lahko nekdo toliko entitled, ne moreš verjeti. Za natepsti vse po vrsti.
    • Gledam malo objave v FB CX30 skupinah, pa vsi prekrivajo. Verjetno so kakšni tehtni razlogi za to?   Tako, da še sam isto počnem. 😀    
    • Mene je pa včeraj zvečer spravil v smehi Matoz: "če ne bo pravosodni sistem tega hitro sankcioniral, se v trenutku odzval, nikakor ne bomo mogli zagotoviti, da se bo stanje izboljšalo. Kazen, če pride po nekaj letih, ni učinkovita." A ni on eden od specialistov zvlačevanja sodnih postopkov, da zadeve na koncu zastarajo?
    • Tak je IP sporočil na firmo. Kaj čmo.
    • pa Gorenjska tudi, samo moraš znati albanščino
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.