Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 11 minutami je Slivka napisal:

Premium avteki so premium garažirani, premium voženi in premium vzdrževani. Zato dosegajo lepo starost in lepe kilometre. Če bi Yugota tako garažiral, vozil in vzdrževal, bi ravno tako dočakal 30 let.

 

Pravzaprav, če dobro premislim, je na cestah še vedno videti nekaj Yugotov. Bomo videli, koliko premiumcev bo po cestah čez 30 let...

Moj premium avtek ni garažiran.😉 Pravzaprav je bil garažiran le yugo in stoenka.Aja in bmw. Mazda pa nobena in tudi ne bo. Avto je narejen, da je zunaj in da se "stara" tako, kot se mora. Pa ni dojenček, da bi moral bit na toplem. 😊

 

 

Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

A ni 1.5 HDI dokaj nov motor, ki je zamenjal 1.6 HDI? Mislim, da je zunaj cca 4 leta. Ne vem če po tako kratkem času lahko govorimo o zanesljivosti? :nevem:

Je samo dodelan 1.6,ki je bil preizkušen: 1x450kkm

                     1x430kkm-moj

                      1x380kkm

                       1x350kkm

   Trenutno pa:1x300kkm

                        1x250kkm

                        1x235kkm-moj

                        1x170kkm

Prvih 6 brez kakršnihkoli defektov na motorju,le servisi na 20kkm.😉

Zadnji trije pa problem z Ad blue črpalko v rezervoarju😟800€ z delom.... 🥴

Napisano

Sodelavc ima v novi 3008-ki ta motor (1,5 hdi 96kw) in ga ne more prehvalit. 

Sploh poraba je res nizka. Okol 4,8 pa ga ne špara glih.

Sem se parkrat peljal in ni tak napačen avto. 

 

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 54 minutami je FuManchu napisal:

Sodelavc ima v novi 3008-ki ta motor (1,5 hdi 96kw) in ga ne more prehvalit. 

Sploh poraba je res nizka. Okol 4,8 pa ga ne špara glih.

Sem se parkrat peljal in ni tak napačen avto. 

 

Vajenec. 😉

 

 

Napisano

To je res šparovček, sam je pa bolj anemične sorte. Tak za starejše umirjene penzioniste. :hudicek:

 

Za ostale modele Pugijev ne vem, ampak v 508-ki je bil tak - nič navdušojočega in dejansko velja rek "there is no replacement for displacement".

33112_1.png

Napisano
AVTO-MAGAZIN.METROPOLITAN.SI

Ferrarija F40 pozna bolj ali manj vsak avtomobilski navdušenec. Avtomobil, iz katerega se je razvil, je na drugi...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Hudo:jupiii:

 

AVTO-MAGAZIN.METROPOLITAN.SI

Priljubljeni dostavnik se je »preselil« nazaj k okroglinam in videti je prav prisrčno: italijansko podjetje...

 

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 6 minutami je Bini napisal:

 

Zanimiva stvar, preprosto in verjetno tudi učinkovito :prstgor: Samo WV in še kdo bo moral tiste ledice po sredini maske odstranit, ker drugače bo zelena čisto nevidna..... :nevem:

Na splošno nekatere znamke s temi ledicami preko cele maske proizvajajo avte za kak karneval. Pa tudi moteče so, tako kot tudi zadaj čez pol avta. Pravi cirkus. 

Je pa ta ideja z zeleno lučjo dobra. Hkrati je pa žalostno, da dan danes pešci ne vedo več, kdo jim bo sploh ustavil pred prehodom za pešce. Koliko jih samo povozijo na prehodih. 

 

 

Napisano

Izredno malo jih povozijo na prehodih je pa zelo odmevno, če se to zgodi. Prehod je med najbolj nevarnimi točkami ceste, kar je logično saj tam daleč največ pešcev prečka cestišče ampak vseeno teh nesreč ni veliko, so pa seveda zelo odmevne pa čeprav jih je samo nekaj procentov v skupnem številu nesreč.

 

Problem je vedno v vseh udeležencih se pravi naj bodo to vozniki, kolesarji, mopedisti, skirojevci ali pešci. Če bi se vsi obnašali neegoistično in antiidiotsko bi bilo vse OK. Tko pa nekateri vozniki na juriš, s telefonom v roki pešcev sploh niti ne vidijo, po drugi strani pa pešci ravno tako izsiljujeo prednost in skočijo na cesto tudi pri osamljenem avu namesto, da bi počakali 2 sekundi, da je mimo.

 

Žal, vsak od udeležencev naj najprej pomete pred svojim pragom in ugotovi pri sebi kaj dela narobe in kaj lahko izboljša ter naj neha s prstom samo na druge kazat, da so norci. Ampak vse prevečkrat jo to utopija, ker idiot pač ne ve da je idiot in tudi tale zelena luč spredaj ne vem če bo pomagala. Se bojim, da bo marsikatera nesreča več, ker bodo še bolj brezskrbno skakali čez cesto namesto, da se oreng prepričajo ali avto res ustavlja.

33112_1.png

Napisano

Prehod za pešce... 

Pešec se MORA prepričati, če lahko varno prečka cestišče. 

Pešec MORA prečkati cestišče s pospešenim korakom. 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
  • Hvala 1
Napisano (urejeno)

Ko misliš, da ptičja farma ne more narediti večje neumnosti, jo izstrelijo. 

Saj jih bo folk nagnal iz parlamenta. 

https://siol.net/novice/slovenija/minister-kumer-povsem-mogoce-je-da-bi-vlada-zicnicarjem-prepovedala-obratovanje-589166

Mene sicer to ne gane, ker itak smučam v Dolomitih. Ampak za ostale... 🙄

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano
pred 5 minutami je FuManchu napisal:

:rispekt:

 

 

Jaz sem delal (programiral) na CNC - jih že konec 80-h, ko smo dobili prve Mazak CNC stroje v Jugi. Res se da narediti čuda na njih. 👍

 

 

Napisano
pred 1 minuto je Z M A J napisal:
SIOL.NET

Renault je izdelal koncept električnega križanca, ki predstavlja moderno izvedbo nekdanje kultne...

 

Legendarna katrca 🙂 

Kaj na to reče apple? 😄 

 

 

WWW.RTVSLO.SI

Evropski parlament je sprejel direktivo, v skladu s katero bo do konca leta 2024 v Evropski uniji zaživel enotni polnilnik za prenosne elektronske naprave, kot so mobilni telefoni, tablični računalniki in...

 

 

 

Napisano
pred 3 urami je Boss napisal:

Eh, spet SUV... gremo naprej.

Ampak res... kot da ni nič drugega na tem svetu🤮

  • Všeč 1
  • Haha 2

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 17 minutami je FuManchu napisal:

Ampak res... kot da ni nič drugega na tem svetu🤮

Resnica. Vsi bi kupovali samo še suv-e. 

Kam to pelje? 🤔

 

 

Napisano

Bomo videli kam to pelje 🙂 Ljudje smo se že kr navadli na suv-e, pa še fajn se prodajajo 😉 

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

 

 

Napisano
pred 23 minutami je MazdaBoy napisal:

Bomo videli kam to pelje 🙂 Ljudje smo se že kr navadli na suv-e, pa še fajn se prodajajo 😉 

Ste se navadili:bravo:

  • Všeč 2
  • Haha 1

N7rRRL1.jpg

Napisano

Če imaš v ponudbi 80% SUVov in 20% ostalih je normalno, da se prodajajo. 

Koliko modelov imaš SUVov? In lahko izbiraš med pogoni takšnimi in drugačnimi.

Koliko imaš pa na primer karavanov z dizelskim motorjem in pogonom na vsa kolesa?

Zdaj mi pa povej, koliko takih karavanov bo prodanih v enem letu?

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
Pravkar je Slivka napisal:

Če imaš v ponudbi 80% SUVov in 20% ostalih je normalno, da se prodajajo. 

Koliko modelov imaš SUVov? In lahko izbiraš med pogoni takšnimi in drugačnimi.

Koliko imaš pa na primer karavanov z dizelskim motorjem in pogonom na vsa kolesa?

Zdaj mi pa povej, koliko takih karavanov bo prodanih v enem letu?

Oba. 

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.