Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

pred 5 urami je FuManchu napisal:

Treba je vedeti, da razni zakoni in ukrepi veljajo samo za rajo. Elita se nam pa smeje v faco. Žal. 

 

Dokler jim bomo pustili in zraven nasedali propagandi iz medijev bo tako.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Alex napisal:

Evo, to kar vedno ponavljamo glede teh ekrančkov a novih avtomobilih. 😉

https://www.zurnal24.si/avto/test-avto-iz-leta-2005-dokazal-resnico-o-zaslonih-391788

 

 

To je zgolj in samo zato, ker avtomobile ne dizajnirajo uporabniki ampak ekonomisti. Virtualni gumbi na ekranu so pač cenejši kot mehanski. Volvo je recimo imel tud po 90 gumbov na armaturki, ker je seveda skrajnost v nasprotni smeri z zaslonom v Tesli. Obe rešitvi sta slabi in dejansko ima Mazda verjetno najboljši pristop, kjer so vse pomembne zadeve klasični gumbi, ostalo manj pomembno pa zaslon. 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Boss napisal:

 

To je zgolj in samo zato, ker avtomobile ne dizajnirajo uporabniki ampak ekonomisti. Virtualni gumbi na ekranu so pač cenejši kot mehanski. Volvo je recimo imel tud po 90 gumbov na armaturki, ker je seveda skrajnost v nasprotni smeri z zaslonom v Tesli. Obe rešitvi sta slabi in dejansko ima Mazda verjetno najboljši pristop, kjer so vse pomembne zadeve klasični gumbi, ostalo manj pomembno pa zaslon. 

Se strinjam. Veseli me, da niso podlegli igralničarskoi generaciji in je tudi v cx 30 še vedno veliko gumbov (kjer  so potrebni). 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Boss napisal:

sli. Obe rešitvi sta slabi in dejansko ima Mazda verjetno najboljši pristop, kjer so vse pomembne zadeve klasični gumbi, ostalo manj pomembno pa zaslon. 


Ravno sem v Motoreviji bral,clanek na to temo… in Mazda je glede tega dejansko najbolje ocenjena… Tesla je pa na zadnjem mestu….

 

WWW.AMZS.SI

Manj gumbov, (pre)več zaslonov?


image.jpeg

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Jest napisal:


Ravno sem v Motoreviji bral,clanek na to temo… in Mazda je glede tega dejansko najbolje ocenjena… Tesla je pa na zadnjem mestu….

 

WWW.AMZS.SI

Manj gumbov, (pre)več zaslonov?

 

 

pol pa folk govori da je Dacia slab avto🤣, pred MB in takoj za VW golfom :)....meni osebno je Tesla tako ali drugače eden izmed grših avtomobilov (ok zunaj je edino tisti model 6 spodoben), medtem ko noter s tistim ne vem koliko inčnim zaslonom je za 🤮)

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Boss napisal:

 

To je zgolj in samo zato, ker avtomobile ne dizajnirajo uporabniki ampak ekonomisti. Virtualni gumbi na ekranu so pač cenejši kot mehanski. Volvo je recimo imel tud po 90 gumbov na armaturki, ker je seveda skrajnost v nasprotni smeri z zaslonom v Tesli. Obe rešitvi sta slabi in dejansko ima Mazda verjetno najboljši pristop, kjer so vse pomembne zadeve klasični gumbi, ostalo manj pomembno pa zaslon. 

 

pa še zaslon lahk upravljaš prek enga gumba :) pri Audiju so pa to ukinli, pa se njihovi uporabniki full pritužujejo, da to pogrešajo

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.ZURNAL24.SI

Cene električnih avtomobilov rastejo hitreje kot cene vozil z motorji z notranjim zgorevanjem.

To bo še zanimivo čez par let 🤔

Že šparam za skuter, če ne bo dovolj pa za skiro..... 🥴😛😉

 

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak, lastništvo električnega avta ima lahko tudi svetle plati. Npr. vzdrževanje zdrave telesne teže:

 

WWW.RTVSLO.SI

Skupina lastnikov vozil znamke Tesle na Norveškem želi z gladovno stavko šefa znamke Elona Muska opozoriti na dolg seznam težav z...

 

  • Haha 4
  • Začuden 2

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Boss napisal:

No saj majo prav glede nekvalitete Tesel. Za tolk denarja bi človek pričakoval bistveno višji nivo. Avto je znotraj milo rečeno plastičen.

Pri nas so res pretirane cene teh polizdelkov. Ne vem kolk stanejo pa preko luže. 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Boss napisal:

No saj majo prav glede nekvalitete Tesel. Za tolk denarja bi človek pričakoval bistveno višji nivo. Avto je znotraj milo rečeno plastičen.

Zadnjič sem gledal oddajo, kako jih izdelujejo. V bistvu je to samostojno podvozje, kjer je montirana velika baterija. Na to podvozje poveznejo plastično karoserijo, dajo noter armaturno in sedeže in par kablov. 

In dve televiziji, da lahko igralničarji igrajo tudi igrice v njem. To je to. 

  • Haha 2
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Notranjost tesle ja pa res poden od podna po izgledu pa, da o kvaliteti ne govorimo,..ni čudno da jo je un z dinamitom razstrelu :D še hjundaj električar mi je lepši

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wtf? 

 

WWW.SLOVENSKENOVICE.SI

Primer naj ne bi bil povezan s primerom Smodej-Uranjek, o katerem se v teh dneh veliko govori.

 

  • Začuden 1
  • Žalosten 1
  • Jezen 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 58 minutami je Bini napisal:

Mi je Google poslal časovno os in me spomnil, da imam še slabe 4 mesce do dvojne poti okoli zemlje....😉👍

sej greš še na dopust, tko da je še šansa da dokončaš 2. krog :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:blink:

 

WWW.ZURNAL24.SI

Naše italijanske sosede bo gretje lahko krepko udarilo po žepu, če se bodo greli na več kot 19 stopinj...

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Alex napisal:

Meni ne bo hudega. Če bom želel, si bom grel na 25 °C. Ne bo meni nihče ukazoval, koliko bom imel toplo. 😉

Sicer pa preveč vroče tudi ne sme bit. 😉

 

 

js mam čez zimo 20°C čist dovolj pa sm kr v kratkih rokavih

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.