Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Novinarstvo, ki ga je Slovenija ze zdavnaj pozabila

 

https://www.facebook.com/video.php?v=10152719885187217

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se s temi zgodbami sre?ujem vsakodnevno. In se mi zdi, da bi si to morali ogledati vsi.

 

 

Dogodek, ki je tu bolj na koncu posnetka, je nekaj vsakdanjega in bi jih morali ve? pokazati. Predvsem v avto?olah. In mogo?e poleg obveznega usposabljanja na poligonu v Vranskem bi morali uvest tudi trening varnega in zadovoljivega umikanja. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ste kdaj hodili po grebenu Dolgega hrbta, potem boste takoj vedeli po kak?nem terenu smu?a v naslednjem videu;

 

http://ski-k2.24ur.com/

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaradi takih primerkov smo VSI norci !!!

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zvok za dobit kurjo polt, a dana?nja F1 ima pa bolj reven zvok kakor moj Clio z 1.2 motorjem, jao;

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zvok za dobit kurjo polt, a dana?nja F1 ima pa bolj reven zvok kakor moj Clio z 1.2 motorjem, jao;

 

tud mclaren-honda je dons ko tvoj clio 1.2

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v?asih so to bili vsi 30+ izku?eni ma?ki, mansell, senna, prost, berger, patrese, alesi....dons 18 letni sponzorirani mulci

https://youtu.be/5Qg6G7I4RS4

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap, v?asih je blo to napeto gledat. Zame je blo ?e tazadnje dobro, ko sta se borila ?umi in Hakkinen. Po temu je ?lo vse navzdol. Zdaj pa res, prepotentni mladi?i z polnimi ?akli denarja, ki jim je mo?tveno dirkanje ?panska vas.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap, v?asih je blo to napeto gledat. Zame je blo ?e tazadnje dobro, ko sta se borila ?umi in Hakkinen. Po temu je ?lo vse navzdol. Zdaj pa res, prepotentni mladi?i z polnimi ?akli denarja, ki jim je mo?tveno dirkanje ?panska vas.

ta dvoboj sem 4x v ?ivo videl, no 3x ker v zeltwegu je na ?tartu Zonta Schumija nasadu v rit :). V ?ivljenju ne bom pozabil Monze, mislim da 2000, ko smo iz sobote na nedeljo mogli spati na notranjem delu parabolice kjer so betonske stenge da smo imeli plac. Ob treh zjutraj se ni dalo ve? spat ker je bil kot pred ?tartom, navijanje, mehi?ki val....noro, da v kempu ne govorim.

 

dirka pa nora par krogov mclaren, mclaren, ferrari, ferrari pol pa kar na enkrat ferrari ferrari mimo....blow up enega mclarna drugi pa ujet v njegovem dimu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem bil pa v ?ivljenju samo 1x na F1 dirki, ravno v Monzi in takrat prvi? ter zadnji? videl svojega idola v ?ivo  :huh:

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej.....lepo  :bravo: jaz nisem ?e bil na dirki F1...NI blo ?asa...he he ja pa rad bi ?el na dirko F1...mogo?e  pa se bo najdu ?as.. :danzoman:  :D  :lol:  lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.