Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

ej.....lepo  :bravo: jaz nisem ?e bil na dirki F1...NI blo ?asa...he he ja pa rad bi ?el na dirko F1...mogo?e  pa se bo najdu ?as.. :danzoman:  :D  :lol:  lp

Brezveze, je momentalno bolj?e gledat kmete z rotacijskimi kosinica,obra?alniki, balirkami in povijalkami, pa ?e bolj zanimivo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brezveze, je momentalno bolj?e gledat kmete z rotacijskimi kosinica,obra?alniki, balirkami in povijalkami, pa ?e bolj zanimivo.

vidi? pa formulo bijemevu v kurva grande pa lesbo

AVE

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vidi? pa formulo bijemevu v kurva grande pa lesbo

AVE

Misli? "kurba grande in kurba lezba" ?  :lol:  :lol:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Misli? "kurba grande in kurba lezba" ?  :lol:  :lol:

pa ?e prima pa sekonda kurba

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V takih dirkah se je res dal u?ivat, ?eprav nikoli nisem maral Schumacherja in sem navijal za vse ostale;

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brezveze, je momentalno bolj?e gledat kmete z rotacijskimi kosinica,obra?alniki, balirkami in povijalkami, pa ?e bolj zanimivo.

Ej....mojster res je dana?nja F1 ni ve? kot je bla...verjetno bo treba raj?i na Moto GP.bolj?e...lahko bi se kaj zmenili...da gremo v prihodnosti na moto GP.samo predlagam...lp:-):-):-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej....mojster res je dana?nja F1 ni ve? kot je bla...verjetno bo treba raj?i na Moto GP.bolj?e...lahko bi se kaj zmenili...da gremo v prihodnosti na moto GP.samo predlagam...lp:-):-):-):-)

Jaz mam ze karte....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Misano 11.9, tam kjer sem imel cast voziti mojega stroma po streki

Glede skupaj, a mas motor ? :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Misano 11.9, tam kjer sem imel cast voziti mojega stroma po streki

Glede skupaj, a mas motor ? :)

Ej...nimam motorja..tako je pa?.....lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...nimam motorja..tako je pa?.....lp

mislil sem namrec na to da motoristi not kampirajo v dirkaliscu, ostalim ne pustiji, zato je tezko bit skupaj

 

Brno A se razproda v 20 min. Tam je pa unikatno, 3 dni sedis/spis zuras na hribu s svojim sotorim in motorjem in gledas na streko.

Ampak sem zamudu :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, to so bili ?asi, ko so dirkali pravi ma?ki. Ja, se spomnim Monaka leta 2001. A kdo mogo?e prepozna tega legendarnega dirka?a iz uli?ne dirke po Monaku?

 

post-5658-0-37566600-1432406789_thumb.jpg

 

Ja, je pa ?e takrat bil zelo napreden in je napovedoval smer, v katero bo F1 ?la: poganja ga 0,9 litrski benskinski motor...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud danasnji avti so zanic. Tud folk je vsak dan bolj zabit. Tko je to

Vsaj glede folka se strinjava. Kak?ne pi?e po internetu- povsod vidijo teorijo zarote. In to v stvareh, ki so ?isto naravne.

Zakaj spu??ajo reaktivna letala za seboj belo sled? Ker nas ?kropijo z kemikalijami?? A je ta folk sploh hodil v osnovno ?olo ali so tudi to kupili?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj ne... pa ne mi zdej biznisa kvart k mam ?e tri orgonske topove in eno bazuko za prodat. To je popolna za??ita pred HAARP-om, chemtrailsi s posebnim dodatkom pa lahko top opremi? ?e proti zlim in podlim nameram pal?ka iz Murgel. Skratak full protection v eni napravi. Cena? Sitnica.

 

Druga?e pa ?e bi se rad kdo zabaval naj gre na FB stran od CIMN (civilna iniciativa za modro nebo) - smeha polna skleda.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja logi?no, ?e pa je podvomil v ultimativno resnico o zapra?evanju neba.

 

Jaz sem se samo vklju?il v debato o "napadu na Slovenijo z ?ledom". Hotel sem samo vedet zakaj je sosedu polomilo cel sadovnjak pa ?eprav je imel ves ?as vklju?ene ?tiri orgonske topove.

 

Pol je blo pa za pol strani razlag o frekven?ni neskladnosti, hrbtih, vozlih, mikronastavitvah itd itd.

 

Nato sem samo vpra?al kolk je garancije na ta top in ?e ne deluje tako kot je predstavljeno a gre to za stvarno napako - pa sem fasal ban brez razlage.

 

Te?ko jih je za razumet, ker oni se lahko delajo norca in zezajo ter zafrkavajo folk ampak bohnedej da se kdo drug udele?i z isto dozo humorja - a to pa ne prenesejo in vse druga?e misle?e lepo odstranijo in ohranijo forumsko enoumje v miru in slogi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.