Skoči na vsebino

Razni zanimivi posnetki in članki


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Selektiven spomin. Veliko take pozabljivosti je v oddaji Pri?evalci, npr. kjer nek gospod na dolgo in ?iroko razlaga o grozotah komunizma, ?ist "slu?ajno" pa pozabi povedat, da je bil on ?lan legije smrti in poveljnik na Urhu.

Jap, ?al ni edini... <_<

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a po drugi strani vgrajujejo tehnologijo ki ti omogo?a spremljanje smsov in mailov! Tudi v mazdi.....normalno da bo vsak vzel potem telefon v roke in odgovoril.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a po drugi strani vgrajujejo tehnologijo ki ti omogo?a spremljanje smsov in mailov! Tudi v mazdi.....normalno da bo vsak vzel potem telefon v roke in odgovoril.

 

 

Vgrajene resitve so ponavadi take, da jih dobis na veliki zaslon na armaturi... in sistem ti lahko sporocila prebere... Sicer ne bi o tem, kako je slisati sporocila, ki so napisana v slovenscini... ampak angleska ali nemska sporocila (pac tisti jeziki, ki so tudi glasovno podprti) pa prebere cisto razlocno ... 

 

Drugega nacina, da bi moral vzeti telefon v roke in da je vgrajen tudi v Mazdi pa ne poznam...  :P

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vgrajene resitve so ponavadi take, da jih dobis na veliki zaslon na armaturi... in sistem ti lahko sporocila prebere... Sicer ne bi o tem, kako je slisati sporocila, ki so napisana v slovenscini... ampak angleska ali nemska sporocila (pac tisti jeziki, ki so tudi glasovno podprti) pa prebere cisto razlocno ... 

 

Drugega nacina, da bi moral vzeti telefon v roke in da je vgrajen tudi v Mazdi pa ne poznam...  :P

Pa saj to pravim, sporo?ilo ti prebere prika?e, in ?lovek/posel je tak da mora odgovoriti takoj.....torej telefon v roke, bolje da ne vidi? tega :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj to pravim, sporo?ilo ti prebere prika?e, in ?lovek/posel je tak da mora odgovoriti takoj.....torej telefon v roke, bolje da ne vidi? tega :)

Ce je kaj nujnega, se lahko ustavis in uredis medtem, ko avto stoji... Tisti, ki delajo vse med voznjo, pa itak ne uporabljajo teh zadev... Ampak imajo telefon stalno na usesu ali v roki... Pomoje sploh ne znajo sparit telefona s prostorocno napravo... Ali pa v "nemskih premium vozilih" tega niso doplacali ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pomnite tovari?i (uuu jebemti 17 let smo se od takrat postarali);

 

17 let? :o kaj si nor js sm takrat bil v 4. razredu o? :D prov spomnem se kok smo mel borbe med so?olci schumi vs. Hakinnen :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf kok sem jaz stiskal pesti za Miko, Damona in Jacquesa v tistih letih. Najve?ji ma?ek je pa 4 leta prej ?el v onostranstvo. :o

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj smo mlade mamice tako vitke? Ker za to poskrbijo otroci...

 

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce je kaj nujnega, se lahko ustavis in uredis medtem, ko avto stoji... Tisti, ki delajo vse med voznjo, pa itak ne uporabljajo teh zadev... Ampak imajo telefon stalno na usesu ali v roki... Pomoje sploh ne znajo sparit telefona s prostorocno napravo... Ali pa v "nemskih premium vozilih" tega niso doplacali ;)

Meni moja tudi super bere smse:) A to, da se vidi na ekranu je treba na?timat al pa? tega nima moja? Se mi ne da v avto po navodila oz. so le ta nem?ka... Sem malo lena za raziskat sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Zakaj smo mlade mamice tako vitke? Ker za to poskrbijo otroci...

 

 

?e pa to ne zale?e pa fotr te pa ?e fotr otrok zve?er malo prpogne, pa porabi? vse kalorije, ?e seveda ni bil po?tar del proizvodnega procesa.. :hudicek:  :hudicek:  :hudicek:  :hudicek:  :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vam predlagam ogled naslednje zadeve;

 

https://www.youtube.com/watch?v=IE80IC34-d0

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka... ce bos slucajno kdaj brez verig... :) 

 

https://www.youtube.com/watch?v=IfVp_81XKko

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka... ce bos slucajno kdaj brez verig... :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=IfVp_81XKko

 

To je pa ?e zelo staro...

 

In preizku?eno. Tudi z BTjko. Samo ponavadi imam takrat dosti drugega dela, pa se ne ukvarjam s snemanjem. ?e sploh imam kamero... Bi pa blokade diferencialov v takem primeru precej pomagale... Vsekakor bolj kot pa piska?, ?e pusti? klju? v klju?avnici in odpre? vrata. O tem sem pa ?e nekajkrat pisal...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.