Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 16,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Napisano

image.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Profesionalci na delu ... 🤪

 

image.png

  • Haha 1
  • Začuden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 2 urama je Jest napisal:

Profesionalci na delu ... 🤪

 

image.png

Tu je bil pa Martin prisoten.....:aaaaa:

Napisano

V bistvu je namensko narejeno saj so uporabil 5-kraki dizajn feltne za na pesto, ki ima le štiri vijake. Zgleda čudno ampak funkcionalno je pa čist OK. Vprašanje, če ne bi 4-kraka feltna zgledala še bolj weird kot tole.

33112_1.png

Napisano

Če kdo rabi nova platišča, sem odprl obrt v dedkovi kovačiji. Delam v vseh velikostih in širinah po željah naročnika...

 

 

IMG_20221118_222536.jpg

  • Všeč 2
  • Haha 2

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Pred dvema policajema se ustavi avto tujih registrskih tablic, voznik odpre okno in vpraša:

- "Parlezvous français?"

Policista samo skomigneta z rameni.

Voznik spet:

- "Parlare Italiano?"

Policista spet samo skomigneta z rameni.

Voznik dalje:

- "Sprechen sie Deutch?"

Policista spet samo skomigneta z rameni.

Voznik že obupano:

- "Do you speak English?"

Policista spet samo skomigneta z rameni. Voznik vidi, da si z njima ne bo mogel pomagati, zato se odpelje naprej. Pa se prvi policist obrne k drugemu:

- "Veš, pa res ne bi bilo slabo, če bi se naučila kakšnega tujega jezika."

- "Kaj pa vem. Poglej tega tujca. Toliko jezikov zna, pa mu ni nič pomagalo..."

  • Všeč 1
  • Haha 3

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Na policijsko postajo priteče možakar:

- "Zaprite me! Zaprite me! Ženo sem s steklenico po glavi!"

- "Ste jo ubili?"

- "Ne! Saj zato vas pa prosim, da me zaprite..."

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Mulc se zvečer vozi z neregistriranim mopedom brez luči in brez izpita. Ustavi ga policaj, mulc pa predrzno:

- "Kurc te gleda!"

In zbeži. Policist pa na motor in za njim. Kmalu ga ujame in vpraša:

- "Koga si rekel, da kurc gleda?"

- "Ja, zdaj mene..."

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

V Kranju iz Save potegnejo utopljeno blondinko, ki še vedno krčevito v roki drži listek. Razklenejo prste, vzamejo listek in preberejo:

- "Pojdi v Savo po nove zimske gume."

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Policist pri kontroli prometa:

- "Vi ste pa tako pijani, da boste kar pihali!"

- "Gospod policist, jaz bom raje kar bruhal..."

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Sovaščan, sicer vdovec, pred kratkim je praznoval "Abrahama", pride mimo skupaj z neko žensko in jo predstavi kot "novo življenjsko sopotnico". Malo se pogovarjam z njima in gospo povprašam, od kod je, ... ... ... In tudi koliko je stara. Pa reče ženska:

- "Koliko bi mi jih pa pripisali?"

Nisem mogel biti tiho in sem rekel:

- "Mislim, da bi bilo bolje, če bi vam jih nekaj odpisal..."

 

Sovaščan se je smejal, gospa in moja žena sta me pa grdo gledali...

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Ja, pa možakar je še en vic povedal pred tem:

 

Zvoni telefon na policiji. Ženski glas pravi:

- "Halo? Ja, k meni se je zatekel tisti seksualni manijak, ki ga že tri dni iščete."

- "Gospa, mirno kri. Takoj pridemo."

- "Ni treba takoj, če pridete jutri zjutraj, bo čisto v redu..."

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • @tommzy na tvojem mestu bi napisal knjigo z naslovom 101 problem z Mazdo.  Trda vezava cca. 200 strani. Če rabiš založnika javi na ZS.
    • "Zato ker se mi ni dalo letat po servisu. 😁" A ti to resno? Pri tem,da po tvoje pol avta ne deluje v redu izjaviš tako smešnico??To res samo še dodatno potrjuje, da sploh nisi resen ali pa , da je vse to tvoje pisanje le neko nakladanje . Ko se ti bo dalo končno poklicati na servis in se ti dogovoriti za servis,kjer ti bodo ali ne bodo odpravili te tvoje "napake" pa le sporoči ,da ti bomo vsi čestitali za pogum. Do takrat pa bi bilo fajn, da najdeš svojo staro astro in se v terminu,ko bo Mazda na servisu zopet voziš kot se spodobi.😉
    • Jaz bi tak avto takoj prodal 🤓🤣🥸, ali pa se nehal sekirat, ker boš očitno doživel živčni zlom zaradi vseh malenkosti in nebuloz na avtu, ki te motijo....(kot je bilo zapisano že večkrat, nobena znamka ne dela več na kvaliteti kot pred 10 ali 20 leti....in Mazda tukaj ni izjema, in na koncu ti bodo rekli da je delovanje v mejah tolerance.....kdor je delal hišo in imel opravke z razno raznimi mojstri ve kaj sem s tem želel povedati....ti daš 30k za nov avto ali 200k za bajto, potem pa x delov dela folk ki ima osnovnošolsko izobrazbo in ni vse narejeno na milimeter natančno, istega odtenka, ti pa seveda pričakuješ da bo vse kot iz zlata🤣.....na koncu pa nadzornik ob pregledu reče, da je narejeno v mejah tolerance (moja izkušnja ko so polagali parket za katerega sem plačal 100eur/m2 in so mi ga takega ki je imel najvec belih lis (sam parket je bil bp, samo so imele dolocene deske bolj intenzivne kontraste) polozili direkt v dnevni (pa bi jih lahko v shrambo ali v kuhinjo kjer je pult, hladilnik...in sploh ne bi nihce videl tega....) pa sem protestiral in se kregal in so ga 10m2 vrgli ven in naredili / položili na novo....).....pod črto malo moraš imeti srečo, pa za vsako malenkost se ni treba sekirat v življenju 😉 pa lažje prideš skozi, ne glede na to da nimaš porabe 6,5 ampak samo 7.5 🤓🤔😂 in namesto čričkov malo bolj na glas poslušaš radio....
    • Zato ker se mi ni dalo letat po servisu. 😁 Ampak se bom zmenil ja. Vsaj za dve stvari. Vem, da "jamranje" po forumih ne bo rešilo ničesar.    In ne ne delam reklame oplu. Morda bi moral ostati na oplu ja. 😁Ampak tudi opel ni več opel sedaj ko je pod Stellantis grupo.   Jaz omenjam pomanjkljivosti, napake ravno zaradi tega, da vidim če je kdo že imel tukaj podobno...   Za matrične luči objavim posnetek. Moram v avto po kartico dashcama. Pa pol uredit video.  Ker to je ena stvar ki ne dela dobro. Pri Astri K v 8 letih in skoraj 200.000 prevoženih je redkokdaj odpovedal auto način luči.  Ali je bilo zarošeno pred kamero in je potem izklopilo auto naćin (matrični del) ali pa sem ročno izklopil.  Če je bila kamera zarošena je izpisalo opozorilo.  Tukaj pa mi na vsake toliko samo izklopi auto način. Včasih na pol minute vklaplja izklaplja. Brez opozoril...   Mogoče je pa ponedeljkov ali petkov avto. 
    • Kot sem že enkrat zapisal, očitno bi moral ostati na Astri... Čudno, da smo ostali večinoma zadovoljni. Ali si res imel tako smolo, pa zakaj že enkrat ne greš na servis (jamranje na forumu ne bo pomagalo), ali mogoče delaš reklamo za Opel 😁 ?
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.