Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Airbus 380 je na poti čez Atlantik. Leti konstantno s hitrostjo 800 km/h na višini 30.000 čevljev, ko se nenadoma pojavi Eurofighter z letalom Tempo Mach 2. Pilot bojnega letala upočasni, leti ob airbusu in po radiu pozdravi pilota potniškega letala:

- "Airbus, dolgočasen let, kajne? Zdaj pa poglej tukaj!" Svoje letalo obrne na hrbet, pospeši, prebije zvočni zid, se hitro dvigne v vrtoglavo višino in se nato v dih jemajočem prostem padu spusti skoraj do morske gladine. Zavije nazaj poleg airbusa in vpraša:

- "No, kako je bilo?"

Pilot Airbusa odgovori:

- "Zelo impresivno, ampak glejte to!"

Pilot letala opazuje Airbus, vendar se nič ne zgodi. Še naprej leti naravnost, z enako hitrostjo. Po 15 minutah pilot airbusa po radiu reče:

- "No, kako je bilo to? Pilot letala zmeden vpraša:

- "Kaj si naredil?"

Pilot Airbusa se nasmeje in pravi:

- "Vstal sem, pretegnil noge, odšel do zadnjega dela letala, da bi uporabil stranišče, nato pa si privoščil skodelico kave in čokoladno pecivo."

 

Morala zgodbe je: Ko si mlad, se zdi, da sta hitrost in adrenalin odlična. Toda ko postaneš starejši in modrejši, se naučiš, da sta udobje in mir pomembnejša.

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,6k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 2 urama je Slivka napisal:

Gledam tole vozilo:

 

Mercedes-Benz CLS Shooting Brake CLS 350 BlueTEC 4MATIC

 

Mi lahko kdo prevede "shooting brake"?

Ustreljena zavora?

Strelski žlajf?

Prestreljena bremza?

 

 

Najlepši karavan... 😂🤣

Najgrši definitivno. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

Gledam tole vozilo:

 

Mercedes-Benz CLS Shooting Brake CLS 350 BlueTEC 4MATIC

 

Mi lahko kdo prevede "shooting brake"?

Ustreljena zavora?

Strelski žlajf?

Prestreljena bremza?

 

 

 

Streljajoča zavora bi bilo dobesedno, gotovo varnostna zadeva, proti kraji :D

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Starejša ženska pade na cesti ravno pred Golobom. Ta ji pomaga na noge, ženska se mu za pomoč lepo zahvali. Golob ji reče:

- "Ni se mi treba zahvaljevati, samo na naslednjih volitvah volite Svobodo."

Ona odgovori:

- "Gospod Golob, niste dobro videli: padla sem na rit, ne na glavo..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Krasen avto. Na papirju...

V dolžino ga je skoraj 5 metrov (15 cm manj), v širino skoraj 2 metra, 2,2 litrski turbo-dizel, sicer pretiranih 150kW, štirikolesni pogon, sedem sedežev,...

 

V realnosti so ga pa povsem zasrali...

Dizel motor mora imeti kompresijo 22:1. Dobro, tudi 20:1 še gre. Minimum je 18:1, čeprav tam že izgubi svoje dizelske lastnosti. Saj en navaden kitajski Taizhou Bison zmore kompresijo 20:1. Teli bizgeci so naredili pa dizla s kompresijo 15:1. Pa to je skoraj bencinar... Potem so pa nanj obesili osemstopenjski avtomatski menjalnik. Za dodatek: sedemsedežnega (pred enim letom, ko smo mi iskali) v Sloveniji ni mogoče dobiti...

 

Te zanima še kaj?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Slivka napisal:

Krasen avto. Na papirju...

V dolžino ga je skoraj 5 metrov (15 cm manj), v širino skoraj 2 metra, 2,2 litrski turbo-dizel, sicer pretiranih 150kW, štirikolesni pogon, sedem sedežev,...

 

V realnosti so ga pa povsem zasrali...

Dizel motor mora imeti kompresijo 22:1. Dobro, tudi 20:1 še gre. Minimum je 18:1, čeprav tam že izgubi svoje dizelske lastnosti. Saj en navaden kitajski Taizhou Bison zmore kompresijo 20:1. Teli bizgeci so naredili pa dizla s kompresijo 15:1. Pa to je skoraj bencinar... Potem so pa nanj obesili osemstopenjski avtomatski menjalnik. Za dodatek: sedemsedežnega (pred enim letom, ko smo mi iskali) v Sloveniji ni mogoče dobiti...

 

Te zanima še kaj?

16:1 ima moj disel, ki gre na bencin.... 😂😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tako kot eni drugi, ki niso nikoli vozili 2.5 bencinske mazde pametujejo, da je to dinozaver… Ampak taki itak vse vedo, kdo je kdaj kaj vozil in seveda so vsi drugi bedaki, ki samo pametujejo… 😇 …
    • Tudi jaz se lahko odpeljem tudi 2000 km z dizelco in to brez skrbi.  Na tem forumu so nekateri, ki dizla niso v življenju vozila kaj šele, da bi ga imeli razširili nek mit, da so mazdini dizli slabi. Ravno pred par dnevi je bil pri nas v firmi  en monter iz Celja, ki je nekaj delal pri nas. Njegova 6-ka ima, ne boste verjeli,prevoženih  450000 kilometrov. In pravi, da ima še original dpf filter gor in nikoli da ni imel resnih popravil.  Tako, da če se redno vzdržuje nima kaj bit. 
    • Pa smo spet zašli, pa kje vi najdete te dizle, ki vam porabijo 2l, da prišparate 50€. Edino v celem letu mogoče.
    • Na eni sem preveril DOT in piše 1924. Upam, da to ne pomeni, da so stare 100 let...   Na ostalih še nisem preveril, ker še nisem odprl paketov...  
    • In to se je za hvalit?   Jaz sem prevažal 6-meterske cevi, pa ni bil noben podvig.       Ja, zdaj mi je užgalo: jaz imam avto, ti pa muti-funkcijski zabaviščni park z bluetoothom, plazmo in ne vem še čim na štirih kolesih...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.