Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Golob po smrti na sprejemu v peklu.

Tako visokega gosta sprejme sam šef Hudič.

No, najprej ga povabi na ogled pekla in gresta preko vseh soban in tudi preko velike kurilnice, ko se naenkrat Golob ustavi in vpraša:

- "Kaj so pa vse te ure na stenah in napisi imen pod njimi."

- "No, kot vidiš vsaka ura kaže drugače in vsakič, ko se premakne za "minuto" je podpisani pod uro storil greh in ko ura pride do določenega časa, se ta človek po smrti znajde pri meni."

In hodita še kar naprej, Golob pa išče svoje ime in ga nikjer ne zagleda. Vse je že našel: Putin, Biden, Zelenski, Džong, Macron, Pirc, Mesec, ... ... ... Vse, le svojega ne. Zato se opogumi in vpraša šefa Hudiča, kje je pa njegova ura.

- "Ja, tvoja ura pa visi v moji pisarni",

- "In zakaj je tam?"

- "Ja, uporabljal sem jo namesto ventilatorja..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Zdrav kmečki fant pride v mesto in v javno stranišče. Vse mu je čudno in zanimivo. Skrivaj škili na levo k sosedu, pri katerem opazi, da mu "nese" kar na dva curka. Radovednost je močnejša pa ga pobara, zakaj tako.
In sosed mu pove:
- "Eh, imel sem operacijo, pa je dohtar nekaj zašuštral pri šivanju."
Tisti hip v WC uleti možakar, se postavi pred desni pisoar in že šprica kar v treh curkih.
Fante sočutno:
- "A vi ste tudi bili operirani?"
- "Ne, kje pa. Samo ni bilo časa odpeti šlic..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Gorenjskem, na sodišču, poteka obravnava:

- “Obtoženi ste, da ste ženo do smrti pretepli s kladivom.”

Iz zadnjih klopi se zasliši:

- “Ti prasec!”

Sodnik nadaljuje:

- “Obtoženi ste, da ste tudi taščo do smrtni pretepli s kladivom.”

Iz zadnjih klopi se zopet zasliši:

“Ti prasec, ti!”
Sodnik se ustavi, pogleda moškega, ki je vpil, in reče:

- “Gospod, razumem vašo frustracijo in jezo zaradi tega krutega zločina, ampak ne smete se preveč razburjati. Povejte, zakaj vpijete.”
Moški vstane in odgovori:

- “15 let sem bil sosed tega prasca in vsakič, ko sem ga prosil, naj mi posodi kladivo, mi je rekel, da ga nima...”

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grem prejle iz pisarne dol, v trgovino zraven pošte. Pridem ven in vidim eno nulo od kifelca, ki stoji poleg avta in piše parkirni listek. Stopim zraven:

- "Daj no, človek, daj mir, kaj pišeš to, ne se hecat!"

Me je kar preslišal in pisal listek naprej.

- "NACISTI PAPIRNATI, INKASANTI!" se zaderem

On pa z nasmeškom začne pisat drug listek.

Ponorim:

- "SI NIČ DRUGEGA, KOT EN KUP DREKA, KIFELJC! GNILOBA, NOREC ZARUKANI!! ITAK DRUGEGA NE ZNAŠ. MATER TI J..."

On pa mirno piše, nalepi še drugi listek na šipo in začne pisat še tretjega.

Ma, pi...

Vse skupaj je trajalo kakih 20 minut - bolj ko sem ga zmerjal, več Obvestil policije je bilo nalepljenih na šipo.

 

Potem sem se naveličal in odšel. Konec koncev, kaj me pa briga. Saj ni bil moj avto...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Med kirurgi:

Prvi:
- "Na operacijski mizi imam najraje knjigovodje. Notri v njih je vse prešteto."

- "To ni nič v primerjavi z električarji. Različne barvne kode te vodijo od organa do organa. Ni šans, da bi zgrešil."

- "Meni so najbolj všeč knjižničarji, v njih je vse lepo zloženo po abecednem redu."

- "Najbolj enostavno je operirati šefe! Ni srca, ni možganov, ni jajc. In najboljše: glava in rit sta med seboj zamenljivi..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na pomolu stoji moški in kliče sina, ki brezskrbno čofota po vodi:
- "Ibi, komm zum papi!"
Mali se ne zmeni zanj in mirno čofota naprej. Možakar povzdigne glas:
- "Ibi, komm zum papi."
Spet nobene reakcije, zato možakar še bolj povzdigne glas:
- "Ibi, komm sofort zum papi!"
Mali čofota naprej, kot da ga ne sliši. Nato se oče razjezi:
- "Ibrahim, mater ti j#%#m, odmah izlazi iz vode!!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred ekonomsko fakulteto stoji kmet s teletom na vrvici. Mimo pride policist in reče:
- "Gospod, tu se s teletom ne smete zadrževati!"
- "S kakšnim teletom?"
- "Ne delajte se neumnega,. Na vrvici imate privezano tele!
- "Kje pa! Tele je na faksu in dela izpit, tole tu pa je podkupnina za profesorja..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moški pride z majhno opico na ramenih v lokal. Medtem, ko moški ležerno pije pivo, pa opica skače po celem lokalu in pograbi nekaj arašidov, limon, oliv, nato skoči na biljardno mizo in zagrabi biljardno kroglo in tudi njo pogoltne.
- "A veste, kaj je vaša opica storila?" paničari natakar,
- "Kaj?" odvrne moški.
- "Pogoltnila je celo biljardno kroglo!"

- "Ja! To počne. Vsako stvar, ki jo dobi v roke jo požre. Povejte mi koliko stane krogla." 

Čez 14 dni se moški vrne v isti lokal in zraven ima spet opico. Kot po navadi počasi pije pivo, opica pa je medtem skakala po lokalu. Opica skoči na mizo, kjer so bile olive, vzame olivo, jo vtakne v rit, potegne ven in jo nato požre.
- "A ste videli kaj počne vaša opica?" zavpije natakar.

- "Kaj?"
- "Vzela je olivo, jo vtaknila v rit in jo nato pojedla!"
- "Ah, seveda, mala baraba še zmeraj vse požre kar ji pride pod roke. Ampak od biljardne krogle naprej vse prej pomeri..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na vlak se primaje pijanec. Ko zagleda sprevodnika, ga vpraša:

- "Oprostite, koliko časa traja vožnja od Ljubljane do Jesenic?"
- "Kakšno uro."
- "Aha, koliko pa traja vožnja od Jesenic do Ljubljane?"
- "Tudi eno uro, le v čem bi bila razlika."
- "No, od Božiča do Novega leta je tudi samo en teden, od Novega leta pa do Božiča pa mine hudičevo veliko časa..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Janze je kupil listek za loto in ko so bile številke izžrebane, se je spomnil, da je listek pozabil pri Micki, zato jo je poklical kar po telefonu.

- "Micka, vzemi moj listek za loto in poglej, če so naslednje številke na njem. Ima številko 3?"

- "Ima."
- "Ima številko 6?"
- "Ima."
- "Ima številko 11?"
- "Ima."
- "Ima številko 15?"
- "Ima."
- "Ima številko 21?"
- "Ima."
- "Ima številko 30?"
- "Ima."
- "Ali ima tudi številko 39?"
- "Ima, Janez, ampak ta je pa prekrižana..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pride mlada in luštna gospodična k pediatru in s seboj prinese majhnega dojenčka:

- "Gospod doktor, otrok ne dobiva dovolj na teži. Še več, prejšnji teden je celo izgubil 100 gramov."

- "Kako se otrok hrani?"

- "Doji."

- "Slecite se do pasu."

Gospodična se sleče, pediater pa ji začne masirat prsi, jih stiskat, vleč za bradavice in na koncu začne tudi sesati. Na koncu pove diagnozo:

- "Ni čudno, da otrok izgublja težo, saj vi sploh nimate mleka."

- "Normalno, da ne, to je otrok moje sestre, ki zdaj doma malo počiva... Vseeno mi je všeč, da sem prišla..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nemščina je v bistvu zelo enostaven jezik.
To bomo dokazali tudi na naslednjem primeru:

Govorili bomo o knjigi v nemščini, ki govori o plemenu Hotentotov (auf Deutsch: Hottentotten). Knjiga govori, kako lovijo kenguruje (Beutelraten) in jih zapirajo v kletke (Kotter), ki jih potem prekrijejo s tkanino (Lattengitter), da bi jih zaščitili pred slabim vremenom. Po nemško se temu reče: kletke, prekrite s tkanino (ali Lattengitterkotter), ko pa so v njih kenguruji, postanejo Lattengitterkotterbeutelraten.

Nekega dne so Hotentoti ujeli morilca (Attentäter), obtoženega, da je ubil mamo (Mutter), prav tako iz plemena Hotentotov (torej Hottentottermutter), mamo malo omejenega jeclavega otroka (Stottertrottel). Tej mami se torej po nemško reče Hottentottenstottertrottelmutter, njen morilec pa je seveda
Hottentottenstottertrottelmutterattentäter!

Ujetega so potem zaprli v kletko za kenguruje (Beutelratenlattengitterkotter), iz katere je hitro pobegnil. Vsi so se podali na lov. Nenadoma je neki hotentotski bojevnik vzkliknil: "Ujel sem morilca (Attentäter)!"
"Kaj? Koga?" vpraša poglavar.
"Pa, Lattengitterkotterbeutelratenattentäter!!" odvrne bojevnik.
"Kako, morilca iz kletke za kenguruje, prekrite s platnom?" vpraša poglavar.
"Ja, to je Hottentottenstottertrottelmutterattentäter (morilec mame malo omejenega jeclavega otroka), " reče bojevnik.
"Ja seveda, zakaj nisi takoj povedal, da je to
Hottentottenstottertrottelmutterlattengitterkotterbeutelratenattentäter!"

No, nemščina je res čisto enostavna.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Slivka napisal:

Nemščina je v bistvu zelo enostaven jezik.
To bomo dokazali tudi na naslednjem primeru:

Govorili bomo o knjigi v nemščini, ki govori o plemenu Hotentotov (auf Deutsch: Hottentotten). Knjiga govori, kako lovijo kenguruje (Beutelraten) in jih zapirajo v kletke (Kotter), ki jih potem prekrijejo s tkanino (Lattengitter), da bi jih zaščitili pred slabim vremenom. Po nemško se temu reče: kletke, prekrite s tkanino (ali Lattengitterkotter), ko pa so v njih kenguruji, postanejo Lattengitterkotterbeutelraten.

Nekega dne so Hotentoti ujeli morilca (Attentäter), obtoženega, da je ubil mamo (Mutter), prav tako iz plemena Hotentotov (torej Hottentottermutter), mamo malo omejenega jeclavega otroka (Stottertrottel). Tej mami se torej po nemško reče Hottentottenstottertrottelmutter, njen morilec pa je seveda
Hottentottenstottertrottelmutterattentäter!

Ujetega so potem zaprli v kletko za kenguruje (Beutelratenlattengitterkotter), iz katere je hitro pobegnil. Vsi so se podali na lov. Nenadoma je neki hotentotski bojevnik vzkliknil: "Ujel sem morilca (Attentäter)!"
"Kaj? Koga?" vpraša poglavar.
"Pa, Lattengitterkotterbeutelratenattentäter!!" odvrne bojevnik.
"Kako, morilca iz kletke za kenguruje, prekrite s platnom?" vpraša poglavar.
"Ja, to je Hottentottenstottertrottelmutterattentäter (morilec mame malo omejenega jeclavega otroka), " reče bojevnik.
"Ja seveda, zakaj nisi takoj povedal, da je to
Hottentottenstottertrottelmutterlattengitterkotterbeutelratenattentäter!"

No, nemščina je res čisto enostavna.

Znam nemščino aktivno...mi je kot drugi materni jezik...ej taj pa je huda za umreti...sem zaradi krohota moral nekajkrat ponavljati,ko sem ga bral ženi in hčeri😂🤣👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.