Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,6k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

- »Kako pa to, da imaš toliko modric po obrazu?«
- »Pred dvema mesecema sem imel prometno nesrečo.«
- »Da se modrice tako dolgo poznajo, je pa le malo čudno, ali se ti ne zdi?«
- »No, pešec, ki sem ga podrl, se je šele včeraj vrnil iz bolnišnice...«

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po besedah našega računalničarja je tole ena zelo stara, a resnična:

 

- »Izvolite, kako vam lahko pomagam?«
- »Pišem svoj prvi e-mail.«
- »Prav. Kaj vas muči?«
- »Napisal sem črko „a“, ne vem pa, kako naj naredim okrog nje tisti krog?«

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prometni policist dvigne roko, da zaustavi prehod pešcev skozi križišče. Neka stara gospa se za to ne zmeni in gre mirno naprej.
Policist jo ustavi in ji pravi:

- »Ali ne veste, kaj pomeni, če dvignem roko?«
Gospa odvrne:

- »Seveda vem, saj sem bila štirideset let učiteljica. Če dvignete roko, pomeni, da vas tišči...«

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se odločijo policaji, da bodo prodali dve leti starega policijskega golfa. Pa se z njim odpeljejo na sejem, vendar ga nihče noče kupiti, ker ima prevoženih 200 000 km.
Pridejo policaji nazaj do komandirja, mu povedo za kilometražo, on pa reče, da bodo pač zbili km.
Pa zbijejo na 20 000, nakar reče komandir:

- »Eh, zdaj pa ima tako malo prevoženih kilometrov, da ga bom kar jaz kupil...«

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Direktor, vodja in pripravnik so se odpravili na kosilo in gredoč po parku nenadoma zagledajo staro oljno svetilko. Ko jo podrgnejo, se iz nje v dimu prikaže duh. Duh spregovori:

- »Ponavadi izpolnim tri želje, ker pa ste trije, izpolnim vsakemu eno. Torej, povejte, kaj si želite!«
- »Najprej jaz, najprej jaz!« se oglasi pripravnik. »Želim si biti na Bahamih, prevažati se po morju z gliserjem in pozabiti na vse skrbi!«
Puf in izgine!
- »Zdaj pa jaz, zdaj pa jaz!« zavpije vodja ves presenečen. »Naj bom na plaži na Havajih, daj mi osebno maserko, zraven pa neskončno zalogo Pine colade in poleg mene ljubezen mojega življenja!«
Puf in izgine tudi on!
- »Zdaj pa še ti,« se duh obrne k direktorju.
- »Poskrbi,« pravi direktor, »da bosta tadva na delovnem mestu še pred kosilom!«

NAUK ZGODBE: Direktor naj ima vedno prvo besedo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.