Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Kirurg se jazi na avtomehanika:
- "Za popravilo ste mi zaračunali več, kot jaz računam pacientu za operacijo srca!"
- "Veste kaj, jaz vedno delam z novimi modeli, vi pa še od časa Adama in Eve z istimi modeli..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Možakar je vstopil v lekarno in rekel:
- "Prosim, dajte mi barvo za jajca!"
- "Barvo za jajca? Dobro, saj se bliža Velikonočni čas, ampak mi barve za jajca nikoli nismo prodajali."
- "Kako, da ne? Saj sem prihajam naravnost od zdravnika."
- "In kaj vam je ta rekel?"
- "Pregledal me je, ugotovil, da imam preveč holesterola v krvi in mi rekel, naj prečrtam jajca..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Strojevodjev monolog pri 80 kilometrov na uro:
- »Bog ve, kaj se mi bo danes še vse zgodilo? Najprej sem se pri britju urezal, potem mi je na hlačah odletel gumb, nato sem se priščipnil z vrati, zdaj pa bo mojem tiru prihaja nasproti tovorni vlak…«

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojze je odprl novo trgovino s tekstilom. Prijatelj ga vpraša:

- "Kako kaj posel?"

- "Slabo. V ponedeljek sem prodal ene hlače, v torek nič, v sredo je bilo pa še slabše kot v torek."

- "Kako pa je to mogoče, da je bilo v sredo še slabše kot v torek, ko nisi ničesar prodal?"

- "Tisti kupec, ki je v ponedeljek kupil hlače, jih je prinesel nazaj..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ženska vstopi v lokal in vpraša natakarja:

- "Kje pa je tista natakarica z dolgimi nogami?"

- "Boste kaj spili ali samo iščete natakarico?"

- "Po pravici povedano iščem svojega moža..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Žena se vrne iz službe in v stanovanju najde moža z mladim dekletom. Vzkipi in zavpije:

- "Ja, kaj pa delate v postelji z mojim možem?"

- "Če pa niti tega ne veste, potem ni nič čudnega, da me je danes povabil k sebi domov..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 70-letnik poroči luštno 30-letnico. Pa vpraša prijatelja: - "Kako izgledam poleg nje?" - "Kot kravje uho." - "Kako to misliš?" - "Daleč od seksa in blizu rogov..."
    • Babica se je pripravila za odhod v mesto, potem pa se je postavila pred ogledalo in se pogledala. Nenadoma postane zmedena ... ne more se spomniti, ali je prišla ali odšla. - "Nič, sprehodila se bom pred dedkom. Če me bo vprašal "Kam greš?" pomeni, da moram še iti, in če me vpraša "Kdaj si se vrnil?", pomeni, da sem nekje že bila." Hodila je enkrat, pa drugič, pa še nekajkrat, a dedek nič. Dedek je pa razmišljal: - "Bemtiš, zakaj se tako urejena sprehaja pred menoj? A sem jo dobro kresnil ali pa je to šele v planu?"
    • Tole najbolj paše v to temo, kot je že @Alex napisal pod temo"Mazda CX-30"je vpoklic za nekatere(po VIN številki) "CX30 X186" motor. Preverili bodo morebitno puščanje tekočine pri kondenzatorju na hladilnem sistemu ter naredili programsko posodobitev na krmilnem sistemu!        V kolikor imate redni servis v doglednem času bodo to opravili takat, drugače pa vas obvestijo.... 😉        Preverjeno pri Mazda servisu!    Mislim, da se problem z hlajenjem pri CX30 nanaša na morebitne težave, ki so bile odpravljene ali preverjene pri vpoklicu, kot je v zgornjem postu.... 🤔😉  
    • Slovenec po smrti v bistvu nima kaj donirati: - jetra so uničena od alkohola - roke in noge so odpadle od dela - srce je ukradla bivša - možgani so zaribali - jajc pa itak nikoli ni imel...
    • Obožujem naše poroke! Nevesta se pretvarja, da je nedolžna. Ženin, da mu je ona prva. Starši od obeh se pretvarjajo, da se imajo radi. Samo svatje so iskreni, prišli so, da se najejo in napijejo...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.