Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Med patruljiranjem se policist po nesreči udari s pendrekom v oko. Poškodba je hujša, tako da mu vstavijo stekleno oko, dobi pa tudi odškodnino. Zanjo si kupi televizijo. Ko jo že nekaj časa gleda, se udari po čelu:

- "Se pa res ne znajdem! Če bi se udaril še v drugo oko, bi si za odškodnino lahko kupil OLED TV z diagonalo vsaj 165 cm..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grem na obisk in mi možakar razkazuje trofeje: v dnevni sobi nagačene glave jelenov, srnjakov, divjih prašičev, volkov,... V garaži nagačene lisice, zajci, gosi, mačke, veverice, ježi,... Pa mu rečem:

- "Vidim, da obožujete lov."

- "Ne, ne, lov me ne zanima. Pač pa hitri avtomobili..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se odpravi možakar na tečaj za padalca. In ga inštruktor poučuje:

- "Najprej odpremo glavno padalo. Če se slučajno kaj zatakne, odpremo rezervno padalo. Če se slučajno tudi to zatakne, pokličemo servis."

Možakar se spravi v letalo, dvignejo se in možakar izskoči. 

Poskusi odpreti glavno padalo - ne gre.

Poskusi odpreti pomožno padalo - ne gre.

Pokliče servis in mu rečejo, naj malo počaka. Res kmalu nekdo prileti proti njemu. Možakar ves navdušen zakriči:

- "A ste iz servisa?"

- "Ne, iz kamnoloma..."

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prijazen možakar prime pijančka pod roko in ga pospremi domov. Pijanček ga povabi v stanovanje, češ da bo videl, kakšno stanovanje ima:

- "Vidite, to je naša kuhinja, to je kopalnica, to je stranišče, to je dnevna soba, to je spalnica, tista gospa, ki leži v postelji, je moja žena, tisti moški poleg nje sem pa jaz..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Srečata se dva pijančka in se pogovarjata:
- “Živjo Franci, kako si?”
- “Dobro, pa ti?”
- “Tud dobr. A še kaj piješ”?
- “Pijem, pijem, saj veš, žeja. Kaj pa ti?”
- “Seveda, tudi jaz sem žejen”.
- “A nis bil ti na zdravljenju proti alkoholizmu”?
- “Bil sem stiri mesece."
- “Zakaj pa pol še piješ”?
- “Ja, zašuštral so me, zašuštral...”

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.