Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,3k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Med patruljiranjem se policist po nesreči udari s pendrekom v oko. Poškodba je hujša, tako da mu vstavijo stekleno oko, dobi pa tudi odškodnino. Zanjo si kupi televizijo. Ko jo že nekaj časa gleda, se udari po čelu:

- "Se pa res ne znajdem! Če bi se udaril še v drugo oko, bi si za odškodnino lahko kupil OLED TV z diagonalo vsaj 165 cm..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grem na obisk in mi možakar razkazuje trofeje: v dnevni sobi nagačene glave jelenov, srnjakov, divjih prašičev, volkov,... V garaži nagačene lisice, zajci, gosi, mačke, veverice, ježi,... Pa mu rečem:

- "Vidim, da obožujete lov."

- "Ne, ne, lov me ne zanima. Pač pa hitri avtomobili..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se odpravi možakar na tečaj za padalca. In ga inštruktor poučuje:

- "Najprej odpremo glavno padalo. Če se slučajno kaj zatakne, odpremo rezervno padalo. Če se slučajno tudi to zatakne, pokličemo servis."

Možakar se spravi v letalo, dvignejo se in možakar izskoči. 

Poskusi odpreti glavno padalo - ne gre.

Poskusi odpreti pomožno padalo - ne gre.

Pokliče servis in mu rečejo, naj malo počaka. Res kmalu nekdo prileti proti njemu. Možakar ves navdušen zakriči:

- "A ste iz servisa?"

- "Ne, iz kamnoloma..."

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prijazen možakar prime pijančka pod roko in ga pospremi domov. Pijanček ga povabi v stanovanje, češ da bo videl, kakšno stanovanje ima:

- "Vidite, to je naša kuhinja, to je kopalnica, to je stranišče, to je dnevna soba, to je spalnica, tista gospa, ki leži v postelji, je moja žena, tisti moški poleg nje sem pa jaz..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Srečata se dva pijančka in se pogovarjata:
- “Živjo Franci, kako si?”
- “Dobro, pa ti?”
- “Tud dobr. A še kaj piješ”?
- “Pijem, pijem, saj veš, žeja. Kaj pa ti?”
- “Seveda, tudi jaz sem žejen”.
- “A nis bil ti na zdravljenju proti alkoholizmu”?
- “Bil sem stiri mesece."
- “Zakaj pa pol še piješ”?
- “Ja, zašuštral so me, zašuštral...”

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • To tipko imam tudi jaz (i-ACTIVSENSE OFF)... samo to izklopi vse ...    Mislim da v novih letnik 2024 ne moreš več prilagajati opozoril, kot je bilo prej (tudi na obeh mojih). Ali izklopiš vsa zvočna opozorila, ali pa imaš vse vklopljene. Ne vem, kdo od evropskih pametnjakovičev si je to zmislil  
    • To je pa to, ker se spomnim, da so mene že skoraj 20 let nazaj učil da tudi ko glavna cesta zavije, da je to desno pravilo ... To je totalna neumnost, in bi mogl ljudem pojasnit, da ko ti nekomu drugemu na glavni cesti sekaš pot, da nimaš prednosti. Pri desnem pravilu se pa folk samo ustraši, in zablokirajo, ker presenetljivo veliko ljudi ne razume logike desnega pravila v teh primerih.     Zelo dobr se to vid na tistem križišču k sem ga prej zalepu, ker se vsaj trikrat tedensko tam peljem po litostrojski proti verovškovi, in vsaj enkrat na teden se zgodi, da moram bremzat ker ali en iz stranske naravnost pelje pa ne jebe žive sile, al pa en iz smeri verovškove pelje naravnost, pa isto ne jebe ...
    • Za osebo s povprečno plačo tole ne bo več oz. greš za svoj težko prislužen denar potem raje drugam.
    • CVT kar kritizirajo ja, čeprov, osebno ga pa nisem vozu, in ne bi mogu ocent. Tako da grem rajš po tem kar drugi rečejo, pa upam da bo dejansko kaj ratalo od mazde 6e, če so glih ime zaščitl (al logo, al karkol so naredl s tem)
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.