Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Airbus 380 je na poti čez Atlantik. Leti konstantno s hitrostjo 800 km/h na višini 30.000 čevljev, ko se nenadoma pojavi Eurofighter z letalom Tempo Mach 2. Pilot bojnega letala upočasni, leti ob airbusu in po radiu pozdravi pilota potniškega letala:

- "Airbus, dolgočasen let, kajne? Zdaj pa poglej tukaj!" Svoje letalo obrne na hrbet, pospeši, prebije zvočni zid, se hitro dvigne v vrtoglavo višino in se nato v dih jemajočem prostem padu spusti skoraj do morske gladine. Zavije nazaj poleg airbusa in vpraša:

- "No, kako je bilo?"

Pilot Airbusa odgovori:

- "Zelo impresivno, ampak glejte to!"

Pilot letala opazuje Airbus, vendar se nič ne zgodi. Še naprej leti naravnost, z enako hitrostjo. Po 15 minutah pilot airbusa po radiu reče:

- "No, kako je bilo to? Pilot letala zmeden vpraša:

- "Kaj si naredil?"

Pilot Airbusa se nasmeje in pravi:

- "Vstal sem, pretegnil noge, odšel do zadnjega dela letala, da bi uporabil stranišče, nato pa si privoščil skodelico kave in čokoladno pecivo."

 

Morala zgodbe je: Ko si mlad, se zdi, da sta hitrost in adrenalin odlična. Toda ko postaneš starejši in modrejši, se naučiš, da sta udobje in mir pomembnejša.

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 2 urama je Slivka napisal:

Gledam tole vozilo:

 

Mercedes-Benz CLS Shooting Brake CLS 350 BlueTEC 4MATIC

 

Mi lahko kdo prevede "shooting brake"?

Ustreljena zavora?

Strelski žlajf?

Prestreljena bremza?

 

 

Najlepši karavan... 😂🤣

Najgrši definitivno. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

Gledam tole vozilo:

 

Mercedes-Benz CLS Shooting Brake CLS 350 BlueTEC 4MATIC

 

Mi lahko kdo prevede "shooting brake"?

Ustreljena zavora?

Strelski žlajf?

Prestreljena bremza?

 

 

 

Streljajoča zavora bi bilo dobesedno, gotovo varnostna zadeva, proti kraji :D

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Starejša ženska pade na cesti ravno pred Golobom. Ta ji pomaga na noge, ženska se mu za pomoč lepo zahvali. Golob ji reče:

- "Ni se mi treba zahvaljevati, samo na naslednjih volitvah volite Svobodo."

Ona odgovori:

- "Gospod Golob, niste dobro videli: padla sem na rit, ne na glavo..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Krasen avto. Na papirju...

V dolžino ga je skoraj 5 metrov (15 cm manj), v širino skoraj 2 metra, 2,2 litrski turbo-dizel, sicer pretiranih 150kW, štirikolesni pogon, sedem sedežev,...

 

V realnosti so ga pa povsem zasrali...

Dizel motor mora imeti kompresijo 22:1. Dobro, tudi 20:1 še gre. Minimum je 18:1, čeprav tam že izgubi svoje dizelske lastnosti. Saj en navaden kitajski Taizhou Bison zmore kompresijo 20:1. Teli bizgeci so naredili pa dizla s kompresijo 15:1. Pa to je skoraj bencinar... Potem so pa nanj obesili osemstopenjski avtomatski menjalnik. Za dodatek: sedemsedežnega (pred enim letom, ko smo mi iskali) v Sloveniji ni mogoče dobiti...

 

Te zanima še kaj?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Slivka napisal:

Krasen avto. Na papirju...

V dolžino ga je skoraj 5 metrov (15 cm manj), v širino skoraj 2 metra, 2,2 litrski turbo-dizel, sicer pretiranih 150kW, štirikolesni pogon, sedem sedežev,...

 

V realnosti so ga pa povsem zasrali...

Dizel motor mora imeti kompresijo 22:1. Dobro, tudi 20:1 še gre. Minimum je 18:1, čeprav tam že izgubi svoje dizelske lastnosti. Saj en navaden kitajski Taizhou Bison zmore kompresijo 20:1. Teli bizgeci so naredili pa dizla s kompresijo 15:1. Pa to je skoraj bencinar... Potem so pa nanj obesili osemstopenjski avtomatski menjalnik. Za dodatek: sedemsedežnega (pred enim letom, ko smo mi iskali) v Sloveniji ni mogoče dobiti...

 

Te zanima še kaj?

16:1 ima moj disel, ki gre na bencin.... 😂😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.