Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pride možakar, že precej v letih k zdravniku:
"Doktor, poglejte: ko sem bil mlad sem imel vedno tako trdega, da ga nisem mogel niti malo upogniti pa tudi če sem s polenom tolkel po njem! Zdaj ga brez težave upognem, zvijem, mečkam...
Doktor, mene resnično skrbi - od kje mi naenkrat taka moč?!?!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pride mož pozno ponoči domov, pijan kot čep. Ko vstopi v sobo, ga žena vžge in jezno vpraša:

- "A boš še pil?"
Mož nič. Vžge ga še enkrat in ponovno vpraša:

- "A boš še pil?"
Mož nič. Še tretjič mu primaže klofuto in vpraša še enkrat:

- "A boš še pil?"

Mož odvrne:

- "Prav, pa natoči še enega..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil sem sredi avtoceste, ko sem se odločil, da se ustavim na prvem počivališču in grem na stranišče.
Prvo je bilo zasedeno, zato grem v drugega. Komaj se usedem na školjko zaslišim glas iz drugega stranišča:

- "Živio, kako si?"

Nisem ravno nagnjen k sklepanju prijateljstva po straniščih, ne vem kaj me je zgrabilo, ampak na koncu sem odgovoril

- "Ma, še kar,.."
In drugi nadaljuje:

- "In kaj počneš lepega?"
Poglej no! Situacija se mi začne zazdevati nekoliko bizarna, ampak vendarle odgovorim:

- "Ma to kar počneš ti.. Kakam."
V tem trenutku slišim, kako tip reče:

- "A lahko pridem k tebi?"

Eeeee, nisem jaz od tega, zato mu odločno odvrnem:

- "Da si ne bi drznil!"

Takrat možakar precej nejevoljno izjavi:

- "Poslušaj, te pokličem pozneje, tu nek kreten odgovarja na vsa moja vprašanja..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pirat sedi v gostilni in pije rum, ko ga gostilničar vpraša:

- "Kako si dobil leseno nogo?"

- "Nekega dne sem plaval ob ladji, prišel je morski pes in mi jo odgriznil."

- "In kako ste dobil to kljuko na roki?

- "V napadu na ladjo je bila odrezana."

- "In kako ste dobil to prevezo za oči?"

- "Gledal sem letečega galeba in se mi je podelal v oko."

- "No, ali je mogoče tako izgubiti oko?"

- "Načeloma ne, ampak to je bil moj prvi dan s kljuko na roki..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skinhead sedi za šankom, na majici pa ima napis 'Sovražim cigane'. Slučajno naletijo trije večji cigani in največji ga napade:
- "Slušaj, što tebi piše na majica?"
Skinhead:

- "To je prvo, kar sovražim na ciganih, da ne znajo brati."
Cigo:

- "Što si reko, što si reko?"
- "To je drugo, kar sovražim, da nič ne čujejo."
- "Ajde izlazi napolje, češ vidiš ko ne čuje!"
Gredo ven, cigani pa takoj potegnejo nože.
- "To je tretja stvar, kar sovražim pri ciganih, takoj potegnejo nože, ko bo streljačina."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dva berača sedita pred Parlamentom.
Pred enim je napis: JA SAM SIROMASAN SRBIN, TRAŽIM POMOČ.

Pred drugim pa: JAZ SEM REVEN SLOVENEC, PROSIM ZA POMOČ.

Ljudje so metali denar samo v klobuk revnega Slovenca. Srbu nihče. Potem se dama ustavi pred Srbom in reče:

- "Kaj pa si mislite! Ničesar ne boste dobili od nas. Pojdite v Beograd in tam beračite."

Nato vzame bankovec za 50 € in ga da Slovencu rekoč:

- "Tako, da boste vedeli. Samo zato, da vam dokažem, kakšno teslo ste ker beračite tu sem dala Slovencu toliko denarja."

Ko se je "gospa" oddaljila se revni Srb obrne k revnemu "gospodu" Slovencu ter reče:

- "Jesi li čuo, bolan, Haso, ona če nas da uči marketing..."

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole sem dobil po emajlu, pa ga bom kar tu prilepil, ker se mi zdi dober:

 

 

 

Who is Jack Schitt you ask?

The lineage is finally revealed. Many people are at a loss for a response when someone says " you don't know jack schitt."

Now you can intellectually handle the situation. Jack is the only son of Awe Schitt and O Schitt.

Awe Schitt, the fertilizer magnate, married O Schitt, the owner of kneedeep N. Schitt, Inc.

In turn, Jack Schitt married Noe Schitt, and the deeply religious couple produced six children: Holie Schitt, Fulla Schitt,Giva Schitt,Bull Schitt, and the twins, Deep Schitt and Dip Schitt.

Against her parents' wishes, Deep Schitt married Dumb Schitt, a high school dropout. After being married 15 years, Jack and Noe Schitt divorced.

Noe Schitt later married Mr. Sherlock, and because her kids were living with them, she wanted to keep her previous name. She was then known as Noe Schitt-Sherlock.

Dip Schitt married Loda Schitt and they produced a nervous son, Chicken Schitt.

Fulla Schitt and Giva Schitt were inseparable throughout their childhood and subsequently married the Happens brothers in a dual ceremony.

The wedding announcement in the newspaper announced the Schitt-Happens wedding.

The Schitt-Happens children are Dawg, Byrd, and Horse.

Bull Schitt, the prodigal son left home to tour the world, and recently returned from Italy with his new bride, Pisa Schitt.

So now when someone says, "you don't know Jack Schitt", you can correct them.

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Premožen moški se odloči, da se bo treba poročiti. Všeč so mu bile kar tri ženske, a se ni in ni mogel odločiti. Tako se odloči, da podari vsaki 5000 $ in počaka, da vidi, kaj bodo one storile s tem denarjem.
Prva je odšla takoj v lepotni salon, kjer si je uredila lase, telo, si nakupila nove obleke in se za tega moškega po najboljših močeh uredila. Rekla mu je, da je to storila, da bi mu bila čim bolj privlačna, saj ga tako zelo ljubi.
Moški je bil impresioniran.
Druga je odšla v nakupovalni center, da bi moškemu kupila darila. Kupila mu je nove palice za golf, nove dodatke za računalnik, lepo in drago obleko. Dala mu je ta darila in rekla, da je denar porabila zanj, saj ga tako zelo ljubi.
Moški je bil ponovno impresioniran.
Tretja ženska je vložila denar na borzi in čez nekaj časa zaslužila Veliko več, kot je vložila. Moškemu je vrnila njegovih 5000 $, ostalo pa položila na njun skupen račun. Rekla mu je, da želi vlagati v njuno skupno prihodnost, saj ga tako zelo ljubi.
Normalno, da je bil moški spet impresioniran.
Dolgo je razmišljal o denarju, o ženskah, o tem, kaj je vsaka storila z denarjem.... in takrat se je odločil.
Poročil se je s tisto, ki je imela največje joške...

  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa še en, ki je prišel po emajlu in bi s prevodom izgubil smisel...

 

Donald Rumsfeld is giving President Bush his daily briefing.
He concludes by saying: "Yesterday, 3 Brazilian soldiers were killed."
"OH, NO!" the president exclaims. "That's terrible!"
His staff, stunned at this display of emotion, watches nervously as the
President sits, head in hands.
Finally, President Bush looks up and asks, "How many is a brazillion?"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Direktor, vodja projektive in pripravnik so se odpravili na kosilo in zagledajo staro oljno svetilko. Ko jo podrgnejo, se iz nje prikaze duh. Duh spregovori:

- "Ponavadi izpolnim tri želje; torej povejte, kaj si želite!"
Se oglasi pripravnik:
"Najprej jaz, najprej jaz! Želim si biti na Bahamih, prevažati se po morju z gliserjem in pozabiti na vse skrbi!"

Puf in izgine!

Pa se oglasi vodja projektive ves presenečen:

"Zdaj pa jaz, zdaj pa jaz! Naj bom na plaži na Havajih, daj mi osebno maserko, zraven pa neskončno zalogo Pine colade in poleg mene ljubezen mojega življenja!"

Puf in izgine tudi on!

Duh se obrne k direktorju:

- "Zdaj pa še ti"

 

Direktor pa kratko in odrezavo:
- "Glej, da bosta ta dva na delovnem mestu še pred kosilom!"

MORALA ZGODBE: Vedno pustite direktorju, da ima prvi besedo!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Medicinska sestra, ki dela v psihiatrični bolnišnici, pride v sobo in zagleda pacienta, ki se pretvarja, da vozi avto, pa ga ogovori:
- "Lojze, kaj pa počneš?"

Lojze odgovori:

- "Peljem se v Maribor."

Sestra se mu nasmehne in odide iz sobe. Čez dve uri pride spet sestra v sobo, ko Lojze že neha voziti namišljeni avto in ga vpraša:

- "No Lojze, kako si?"

Lojze odgovori:
- "Ravno sem prišel v Maribor."

Sestra zapusti njegovo sobo in stopi čez hodnik v Robertovo, ta pa sedi na postelji in vneto masturbira. Presenečena ga vpraša:

- "Kaj pa počneš?"

Ta pa ji odgovori:

- "Seksam z Lojzetovo ženo, medtem, ko je on v Mariboru..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cigan in doktor kupita sosednji parceli, obe iste velikosti. Doktor začne gradit hišo, cigo ga pa posnema, sune njegove načrte in začne graditi enako hišo.
Doktor položi tlakovce, cigo položi enake tlakovce.

Doktor si omisli kovano ograjo, čez dva tedna so mojstri že pri cigotu in švasajo....

Po šestih mesecih stojita v ulici dve popolnoma identični hiši z identično urejeno okolico. Doktor in cigo se srečata na ulici in vpraša doktor cigota:

- "Čuj, kaj ti misliš, koliko sta vredni najini hisi, če bi jih zdaj prodala?"

Cigo pa odgovori:
- "Tvoja 300.000€, moja pa 600.000€."
Doktor začudeno:

- "Zakaj je pa tvoja vredna enkrat več kot moja?"
Cigo:

- "Moja ima za soseda doktorja, tvoja pa cigana..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.