Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ce ma kdo preve? ?asa ... in bi se rad par minut presmejal ...

 

Ne vem kako naj naslovim RI?OTA?? Al pa DonnerKebab mogo?e?

 

http://forum.bmwslo.com/showthread.php?t=14561

 

http://forum.bmwslo.com/showthread.php?t=53919

 

nvem no kaj nej re?m ... za od del? pogledat kr fajn zgleda ... sam k pa vid? malenkosti ... ajoj ... ne hvala ... pa tud cena 16.000 ? ... aaaaaaaaa little to much ... <_<

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

-------------------------------------------------------------------------

Koja je uloga propelera u avionu? Hladi pilota. Ako ne vjerujete, zaustavite propeler u zraku i vidjet ćete pilota kako se znoji.

-------------------------------------------------------------------------

Do?ao upravitelj zatvora u ćeliju i pita Crnogorca:

'Za?to ne ustane? kada ulazim?'

A Crnogorac će na to:

'Meni su rekli da moram odle?ati dvije godine.'

--------------------------------------------------------------------------------

?ali se Fata susjedi: 'Mujo mi je 300% impotentan.'

'Kako 300%? Ju?er si rekla 100%!'

'Pao sinoć niz stepenice, slomio prste i pregrizao jezik!'

--------------------------------------------------------------------------------

Koja je razlika između ?ene i kondoma?

Nikakva. I jedno i drugo provode vi?e vremena u tvom nov?aniku nego na mjestima gdje trebaju biti.

------------------------------------------------------------------------------------

Zove plavu?a Croatia Airlines da pita koliko traje let između Zagreba i New Yorka.

Javi se slu?benica i ka?e: 'Samo trenutak...'

Plavu?a ka?e: 'Hvala', i spusti slu?alicu.

-------------------------------------------------------------------------------------

Mujo se zaposlio u muzeju. Nakon nekoliko dana pozove ga ?ef: 'Mujo, nismo zadovoljni tvojim radom .'

'?to hoćete, radim ovdje tek dva dana, a već sam prodao dva Picassa.'

--------------------------------------------------------------------------------------

Upravnik zatvora zavr?ava proceduru nad osuđenim koji sjedi na elektri?noj stolici...

'Imate li posljednju ?elju?'

'Da, dr?ite me za ruku!'

------------------------------------------------------------------------------------

Ustalo dijete u ?etiri ujutro i moli mamu da mu ispri?a bajku, a mama mu ka?e: '?ekaj, du?o, da dođe tata, ispri?at će nam oboma.'

--------------------------------------------------------------------------------------

Pita ?ena mu?a: 'Dragi, koje ?ene ti se vi?e sviđaju, pametne ili lijepe?'

Mu? uzdi?e i ka?e: 'Nijedne, srećo, ti si meni najbolja.'

-------------------------------------------------------------------------------------

Vi?e ?ena na mu?a: 'Bilo bi mi bolje da sam se udala za samog vraga.'

'?enidba između rođaka je zakonom zabranjena', odgovori on.

 

?ena pride domov od zdravnika, stopi do mo?a in mu re?e: "Dragi imam samo ?e 12 ur ?ivljenja. Dajva prosim vso no? seksat." Mo? jo pogleda in re?e:" Ti nisi normalna! Tebi je lahk, ko ti ni treba zjutraj vstati."

 

 

 

 

Prestra?ena mamica zdravniku: "Joj gospod doktor moj sin ima nekaj ?rnih las, nekaj rde?ih in nekaj svetlih.Eno oko ima modro drugo pa rjavo. Kaj se dogaja?"

"Gospa to je posledica skupinskega sexa!"

"Oh, groza! Potem bo tudi lajal?"

 

 

 

 

Dekle:"Gospod sodnik, hodila sem po ulici, ko me je obto?enec zgrabil"

Obto?enec: "La?e, gospod sodnik"

Dekle:"Potem me je za?el otipavati po telesu."

Obto?enec: "La?e, gospod sodnik La?e"

Dekle:" Ko je odpel hla?e..."

Obto?enec:"La?e"

Dekle:"... je izvlekel tistega svojega, polmeterskega..."

Obto?enec: "Ja no, kar je res je res."

 

 

 

 

Se vozi Vili s kabrioletom okrog in i??e ?toparke. Ob cesti zagleda dekle in ji ustavi.

?toparka: "Dober dan, a greste do Kranja?"

Vili: "Seveda grem, vendar vam moram nekaj povedati. Jaz sem Vili, ki vse posili!"

Dekle jezno zaloputne vrata in kri?i nekaj o perverzne?ih in

pokvarjencih.

Vili se vozi dalje in ustavlja ob osamljenih ?toparkah, vendar se mu vsaki?, ko pove svoj "nick name" zgodi isto. Skoraj je ?e obupal, ko zagleda ob cesti nuno.

Nuna: "Dober dan, a greste mogo?e proti Dom?alam?"

"Seveda grem, samo kli?ejo me pa Vili, ki vse posili!"

"Ni? hudega," pravi nuna, "zgodila se bo bo?ja volja!"

Vili ?ez nekaj kilometrov zapelje v gozd in re?e:

"Kli?ejo me Vili, ki vse posili. Sleci se, nuna!"

"Joj, Vili, prosim te, ?e opravi? od zadaj!" re?e nuna.

Vili jo nasko?i, opravi in, ko sedita po sexu ob cigareti, se pobaha: "No, si videla, nuna, A sem Vili, ki vse posili?"

"Seveda si, moj Vili! Naj se ti ?e jaz predstavim!

Jaz sem pa Bruno, ki je oble?en v nuno!!!!"

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi je kr mal komi?en ?lanek - kdo ve kok je ?e tale Dr. smrkljev potestiru! :blush::P

 

http://24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/cimv...te-po-nosu.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men pa prov dober zgleda :D

 

Grdoooo, kakega lepega modrega biemevuja je ubil........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men pa je kr lu?na ?verca tole (itak unikat), sam mi je pa orng grdo, da kokr vidm, notranjost vrat je temno modre barve in ni v skladu z zunanjo podobo! <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ampak men je res prov hud, sploh ta kon?n izdelek

 

http://forum.bmwslo.com/showthread.php?t=53919&page=21

 

grdo..... :blush:

5ko bi moral vzeti, avto je predolg, loputa za intercooler je pa top de la creme, samo vodo pa sneg bo pobiral

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grdoooo, kakega lepega modrega biemevuja je ubil........

 

est nevem kva je mudel mislu ... avto je ?u komplet na mat ?rno ?trihat a kluke pa notranje sebri?ke je pustu original modre ... mislm WTF ... pragovi iz popneti gor prpeti ... pa ?e razne malenkosti ... porazno

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

grdo..... :blush:

5ko bi moral vzeti, avto je predolg, loputa za intercooler je pa top de la creme, samo vodo pa sneg bo pobiral

 

Pa sej tole je 5-ka, prej?nje generacije! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mat ?rni pimp avti so trenutno kar v modi, feltne mu kar pa?ejo, spu??en je lepo. Ampak ?e zdaj ima s prodajo te?ave. Tak avto prodajat je ?e zdaj utopija, ko bodo pa mat barve spet out bo pa avto samo ?e grdobija.

In vsi nakrancljani napisi (HKS imajo ponavadi samo Japonci :hohoho: ), neonke spodaj, luknja v haubi, povr?nost (modri B stebri?ki ), odbija?i se mi ne dopadejo, zaj?niki (mre?ice) ?e manj.

?e bi ga samo (natan?no) pobarval, spustil, dal tele feltne bi bil mafijc. Tako se mu pa vsi smejijo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mat ?rni pimp avti so trenutno kar v modi, feltne mu kar pa?ejo, spu??en je lepo. Ampak ?e zdaj ima s prodajo te?ave. Tak avto prodajat je ?e zdaj utopija, ko bodo pa mat barve spet out bo pa avto samo ?e grdobija.

In vsi nakrancljani napisi (HKS imajo ponavadi samo Japonci :hohoho: ), neonke spodaj, luknja v haubi, povr?nost (modri B stebri?ki ), odbija?i se mi ne dopadejo, zaj?niki (mre?ice) ?e manj.

?e bi ga samo (natan?no) pobarval, spustil, dal tele feltne bi bil mafijc. Tako se mu pa vsi smejijo.

 

pa brez letvice na prednjih desnih vratih in katastrofa notranjost :)

za ta denar bi raje na novo notranjost preoblekel v be? usnje in pustil moder avto :)

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej tole je 5-ka, prej?nje generacije! <_<

 

joj 33333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333

 

sem hotu rect...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sme?nost tega dogodka je oblj relativna ampak jest sm crknu od smeha:

 

Se vozim v parkirni hi?i na Miklo?i?evi za enim starim ?i?otom, najprej sem pizdil, ker se je vlekel kot megla ko je iskal parkirplac. No kon?no ga najde v 2-gem ?tuku, ravno pri izvozu za ni?ji ?tuk in med nekim zajebano novim BMW-jem. Jest gledam od uzadi in takoj vidim, da ne bo ?lo, in BMW se zaziblje prvi?. Ata gleda kam v robnik se zahakla, vzame zalet, ista ?pura nazaj not, BMW se spet orenk zagunca. Atu ni? jasn, gremo v tretje, zdej bo ziher ?lo... pa ni. ?lo je v ?etrto, ampak ne vem kako, ker ?pura je bla spet ista, verjetno mu je cel bok posnel. vpra?anje kok so mu ?e naprej z vrati razbijal, ker je blo na tesn pa stara mama je mogla ven splezat.

 

No smejal bi se malo manj, ?e bi mojo Mazdo tkole zlorabljal. V tem momentu bi se spozabu na vso spo?tovanje do starej?ih... :ninja:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem ?e enkrat na tak na?in poklical policijo, ker sem moral ?akat ne enega,ki je htel iz parkiri??a in je bil znatno pijan, ker sem ga videl, ko je pri?el do avta. Zraven njegovega AX-a je bila parkirana nova ibiza, ki se je parkrat zazibala ob njegovih manevrih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.