Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Serbus uporabljajo tudi na gorenjskem... je pa to tam, kjer je bil v?asih vpliv Avstrije (lahko tud re?emo avstroogrske) najve?ji saj izhaja iz nem?ke besede serwus (pozdrav).

 

Servus ima nekoliko starej?i pomen izhaja iz latinske besede, ki pomeni su?enj. Zakaj pa se je za beseda prelevila v pozdrav pa pojasnjuje:

These words originates from the Latin word for servant or slave, servus. The phrase is an ellipsis of a Latin expression meaning, "I am your servant" or "at your service". Servus is the origin of the word serf.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

?e nisi dober govorec, je bolj?e, da si tiho!

 

Neko hribovsko vasico je prekrila sne?na odeja. Kmetje so s traktorji razrivali sneg in ?istili poti in dvori??a, nih?e pa se ni spomnil, da bi o?istil ?e pot do ?upni??a in cerkve. In tako sta ?upnik in kaplan vzela v roke lopate in se udarni?ko lotila dela. Pri ma?i pa je ?upnik hotel malo potrkati na vest svojih faranov in je pri pridigi dejal:

"Medtem, ko ste vi s traktorji ?istili ceste in dvori??a, sva ga s kaplanom metala na roke..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za na?ga klopkota, da bo vedu :)

 

Kako ve? da si LJUBLJAN?AN?

 

ENOSTAVNO...

Stvari ne potrebuje?, ker jih ?e ima?, ker si car.

Se ne utrudi?, niti se ne zmatra?, to je ne-mo-go-?e.

Ni kaj, ni ha, ni ka, ampak je KVA!?

Ne re?e? odidi, ampak odjebi.

Ne pokli?e? nazaj, ne zvrcne?, ampak rufne?!

Ne po?uti? se slabo ampak fura? safr!

Ne ?eli?… ?elje so za male ljudi - ?tajerce. Ti ?e vse ima?!

Ne sprehaja? psa, ampak ?eta? doggija.

Ne osvaja?, ne ?meka?, ampak peca?!

Ne gre? na zabavo ampak na party!!

Ne le?i? na vzglavniku ampak na pov?tru!

Ne re?e? ?ivjo, ola, ?ao…? Ampak preprosto "Kva'j zdej"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:vskalo::P hec...mam kr nekaj kolegov iz LJ, pa tut za ostale ne morem re?t da mi pri njih kaj ne pa?e (razen ?e so preve? polni sebe in imajo preve? za povedat ?ez ?tajerce <_< )

 

Aia...kako ?e gre ona... Sem walk-u dog-a po street-u, pa sm vidu cat-a kok po roof-u climb-a :D (upam da nisem kaj narobe napisal :blush: )

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razlika med dnevom ?ena in no?jo ?arovnic ?

 

No? ?arovnic je isto kot dan ?ena samo da je pono?i. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poroka spremeni vse... :)

 

 

PRED POROKO:

 

ONA: Ciao, DRAGI!

ON: Kon?no, dolgo ?e ?akam!

ONA: ?eli?, da odidem?

ON: NE! ?e misel na to me pla?i!

ONA: Me ljubi??

ON: Seveda!

ONA: Si me kdaj prevaral?

ON: NE! Nikoli! Zakaj to sploh spra?uje??

ONA: Bova seksala?

ON: Da, vsaki?, ko bo prilika za to!

ONA: Me bo? kdaj udaril?

ON: Si ponorela? Saj vendar ve?, kak?en sem!

ONA: Ti lahko popolnoma zaupam?

ON: Da.

ONA: Ljubezen moja...

 

 

 

SEDEM LET PO POROKI:

 

Tekst preberi od spodaj navzgor!

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako se re?e sexu med dvema vatama??

 

 

 

 

Vata Fuck

 

 

*****************************************

Kaj naredi Mujo ko kon?a Pravno fakulteto?

 

 

 

Pospravi gradbeni oder in gre na drugo gradbi??e

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pogovarjata ?upana Kangler in Bossman.

Kangler:"?uj, ki si se te rodil ti?"

Bossman: "V Gani."

Kangler:"Kaj bom te vgibo! Povej mi!"

 

:vesel: Dober in verjetno celo resni?an

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to je ena od stvari zakaj bi bilo priporo?ljivo met v avtu ves ?as pri?gano kamero. Kako bi sicer druga?e lahko dokazal, da se je zanala?? vrgel na avto :ne vem:

 

Re?itev za take je le in samo ena in sicer spremenitev zakonodaje, da pe?ec nima ve? absolutne prednosti na prehodu ?zmeden?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol se pa spra?ujemo zakaj prihaja do kaosa na cestah, ?e pri ?ist enostavnih zadevah nekatere nimajo pojma

 

http://www.shrani.si/?43/m5/c60hSx5/hahaha-status1.png

 

 

Hehehe, smeha do vrha.

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
    • Z veseljem! zoom zoom!  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.