Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Ampak se je pozn spomil, da ven pogleda in zakri?i. Jaz sem neko? od Bohinja proti Sori?ki planini tudi naletel na ?redo takih sprehajalk in dokler sem bil v avtu niso jebale pet postov, tudi troblja ni pomagala. Potem pa ?ipa dol in samo "kva je zdej?"

 

"o pizda, Ljubljan?an!" pa beg, vsaka v svojo smer v hosto.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ampak se je pozn spomil, da ven pogleda in zakri?i. Jaz sem neko? od Bohinja proti Sori?ki planini tudi naletel na ?redo takih sprehajalk in dokler sem bil v avtu niso jebale pet postov, tudi troblja ni pomagala. Potem pa ?ipa dol in samo "kva je zdej?"

 

"o pizda, Ljubljan?an!" pa beg, vsaka v svojo smer v hosto.

Sej prvi? je ?la mal naprej, ampak ga je dobesedno spet ?akala....na za?etku je bil pa most ?e opazi?, verjetno ne sme kar skakat ven

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lite feltne so stalno na avtu... saj niso iz cukra ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako, to so neke prastare ?ege, da litke niso za zimo.

Kot da poleti ne mores zadet robnika? Saj zima nima nic s tem, vecja sansa poskodbe je pri umikanju, parkiranju itd

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dolgo i??emo zamenjavo za na? minibus, se pravi za Mazdo 5.

 

Glede na to, da je za ?tiri-?lansko dru?ino po besedah tu s tega foruma Seatova Alhambra komaj-komaj dovolj velika, za pet-?lansko dru?ino gre, ker so otroci ?e ?isto majhni (pravzaprav novorojen?ki), potem jaz za sedem-?lansko potrebujem nekaj ve?jega. In smo na?li. Z vsemi zahtevami, ki smo jih imeli:

- vrata imajo motorni pogon, odpira in zapira jih voznik s pritiskom na tipko

- ima tempomat

- ima avtomatsko klimo

- ima vle?no kljuko in lahko vle?e po?itni?ko prikolico, ki ima 1380 kg

- ima rezervno gumo (ne pa nekih samotesnilnih ?upc in asistenco)

- ima dovolj velik motor, da obvlada tako te?o, ne pa nek motor?ek za nitno kosilnico od litra ali ?e manj

- v bistvu ima pogon na ?tirih kolesih, ?eprav sem si jaz ?tirikolesni pogon predstavljal druga?e (na pogonski osi ima namre? po dva kolesa na vsaki strani, torej so na eni pogonski osi ?tiri kolesa...)

- je trpe?na zadeva, kjer lahko ra?unam na dolgo "sodelovanje"...

 

post-5658-0-38261100-1552228807_thumb.jpg

 

Zdaj me zanima samo ?e cena...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zjutraj sem se stehtala...

 

?lovek z zlatim srcem, jeklenimi ?ivci in ?elezno voljo pa? ne more biti peresno lahek...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je problem avtomatskih menjalnikov in takih posnetkov kot je tale je cel YT. Pri takih se ?lovek vedno vpra?a kje so kupili izpit, ker tako neobvladovanje vozila je mnogo bolj nevarno kot pa nekdo, ki pelje 10km/h ?ez omejitev.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.