Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Tabla konec naselja razveljavi vse morebitne druge omejitve, ki so bile postavljene v naselju. V tem primeru je pa? omejitev tistih par metrov. ?e pa bi bila za zankom konec naselja je pa druga pesem in bi veljala do prvega kri?i??a ozna?enega s prometnimi znaki (trikotnik, stop znak, ali potek prednostne ceste) ali table za ukinitev omejitve hitrosti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda ne - sej ve? kako gre, ?ef na?ene delavca na teren naj zabijejo kol in postavijo znak 30 metrov od konca kri?i??a. Delavec gre tja vzame tamau meter (tist, ki je samo 1,5 metra navitga gor) in cel dopoldne meri ter zabije kol in pr?raufa znak. Pokli?e ?efa, da je narejeno in ker se ?efu mudi domov, naredita prevzem kar v gostilni in to je pol to.

 

Delavec ne rab bit izvedenec prometne stroke niti ne rabi vedet CPP in ZPrCP, va?n, da zna vihtet lopato in macolo, pa da je vsaj tolk pismen, da zan 30 metrov odmerit. ?e pa ?ef oziroma na?rtovalec prometne ureditve ne znata zadeve pol preverit oziroma boli kurac vse od policije, in?pekcije, ob?ine, DRSC in koneckoncev tudi AMZS in raznih drekme?a?ev pri agencijah za varnost prometa, je vse to v posmeh uporabnikom cest.

 

?abe je samo vi?at kazni in skrivat policaje po grmovjih ter lovit voznike na dvoumno prometno signalizacijo ter isto?asno poudarjati, kolk nas skrbi prometna varnost, ker takih primerov je ogromno in tudi smrtne ?rtve so bile zaradi neustrezne signalizacije.

 

Sploh bi pa nujno potrebovali razmislite ter se odlo?iti za na?elo manj je ve? in polovico nepotrebnih znakov odstranit s cest skupaj z milijonom reklamnih panojev.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Celo no? je sne?ilo...

8:00  Sem naredil sne?aka

8:10  Je feministka pri?la mimo in vpra?ala zakaj nisem naredil sne?akinje

8:15  Sem naredil ?e sne?akinjo

8:17  Feministi?na soseda se je prito?ila, da pre-oblinasta sne?akinja predstavlja seksualni objekt in precedens za vse sne?akinje  povsod po svetu

8:20  Gejevski par ?ez cesto se za?ne prito?evati zakaj pa nista dva sne?aka

8:22   Transseksualne? vpra?a zakaj niso spolni deli snemljivi

8:25   Vegan na koncu ulice pride razlo?it, da korenje ki ga imata za nosove niso hec, da to je hrana, ne pa okras

8:28   Obto?en sem da sem rasist, ker sta sne?ak in sne?akinja bela

8:31   Musliman ?ez cesto zahteva, da sne?akinja oble?e burko

8:40   Policija pride na podlagi prijave, da je nekdo u?aljen

8:42   Feministka se vrne in zahteva, da sne?akinja nima metle v roki, saj to predpostavlja hi?na opravila

8:43   Grozijo mi, da me bodo delo?irali

8:45   TV Ekipa 24ur pride in me vpra?a, ?e sploh vem kaj je razlika med sne?akom in sne?akinjo. Odgovorim da "sne?ne kugle" in me ozna?ijo za seksista.

9:00  Na televiziji me predstavijo kot osumljenca, terorista, rasista, homofoba in splo?no nagnjenega k povzro?anju te?av v slabem vremenu

9:10  Vpra?ajo me, ?e sem imel pomo? pri svojih dejanjih. Socialna odpelje otroke.

9:29  Skrajne?i protestno mar?irajo in zahtevajo obglavljenje

Nauk te zgodbe?

NI NAUKA. TO JE DANA?NJI SVET PA ?E NA SLAB?E GRE ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- "Tata, a je res nafta narejena iz pravih dinozavrov?"

- "Ja, v bistvu ja, tako nekako."

...

...

- "Tata, a je res plastika narejena iz nafte?"

- "Ja, v bistvu ja, tako nekako."

...

- "Tata, a to pomeni, da je moj plasti?ni dinozaver narejen iz pravih dinozavrov?"

 

 

 

 

 

P.S.: Nikoli se ne spu??ajte v debato s pet-letnikom, ker boste izpadli nevedni kot ?tiri-letnik...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Policist nadzira promet in mu v o?i pade ena velika limuzina. Potegne "lopar?ek" in naka?e vozniku, naj se ustavi. Ko voznik odpre okno, policaj vpra?a:

- "Zakaj pa niste privezani z varnostnim pasom?"

- "Hja, gospod policaj, enim ne gre tako slabo, da bi morali zategovati pasove..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem se vozil po avtocesti A1 proti Kopru. Levo pred menoj je s hitrostjo 130 km/h v popolnoma novem BMW-ju vozila ?enska, z obrazom ?isto blizu vzvratnemu ogledalu in urejala svoj make-up!!!

 

Za moment sem se obrnil stran in ko sem zopet pogledal naprej, je bila ?enska s svojim avtomobilom ?e na polovici mojega voznega pasu, pri tem pa se je ?e vedno ukvarjala s svojim make-up-om.

 

In ?eprav sem dokaj mo?at kerlc, sem se tako ustra?il, da mi je iz roke poletel moj brivski aparat in mi iz druge roke izbil sendvi?. Ko sem sku?al s koleni zopet uravnati avto, mi je z u?esa padel prenosni telefon in to direktno v vro?o kavo, ki sem jo drzal med nogami.

Kava je pljusknila ?ez rob, opekla moje najvrednej?e dele, uni?ila moj prenosni telefon in prekinila zelo pomemben pogovor. ?ik v ustih sem ?e ravno uspel zadr?ati.

O, groza, kako sovra?im ?enske za volanom!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsem je najbr? jasno, da se nekaj ne da iz ni? narediti.

 

AMPAK!

 

Obstajajo pa tri stvari, ki jih definitivno ?enske lahko naredijo iz ni?:

? zajtrk

? frizuro

? prepir

 

 

 

 

Zakaj je imel ALADIN te?ave s princeso?  Ne ve??  Preberi ime nazaj.

 

 

 

 

Ali verjame? v ljubezen na prvi pogled ali moram ?e enkrat mimo?

 

 

 

 

Peter pride nadelan domov in se postavi pred ?eno: "Ne bo? verjela, kaj se mi je zgodilo?"

?ena viha rokave: "To ni ni? v primerjavi s tem, kar se ti bo zgodilo zdaj..."

 

 

 

 

Sre?ajo se trije mo?akarji, ki so zaradi slu?be zelo veliko od doma.

Pilot: "Ko se vra?am domov, vedno vsaki? preletim hi?o?"

Kapitan ladje: "Ko plujem v doma?i pristan, v bli?ini doma trikrat zatrobim?"

?ofer tovornjaka: "Jaz pa parkiram ?e kilometer pred domom, grem pe? do hi?e, se priplazim na dvori??e, odprem okno spalnice in sko?im noter. Povem  vama, ?e noben mi ni u?el..."

 

 

 

 

Miha se vpi?e na pravno fakulteto. Mine mesec dni in ima ?e prvi ustni izpit. Treso?ih hla? sedi v u?ilnici in profesor si ga ostro ogleduje.. Nato zastavi vpra?anje:

- "Ali ima mo? pravico odpreti pismo, ki je naslovljeno na ?enino ime?

- "Pravico ima, poguma pa ne..."

 

 

 

 

?enska molitev:

O?e na?, preden zaspim

povem ti ?esa si ?elim.

Daj mi prijetnega mo?a,

ki na vsak posel se spozna.

Ki komplimente rad deli,

se moji riti ne smeji.

Ki bo po rokah nosil me,

na rojstni dan moj spomnil se.

Na mojo ?eljo seksal le,

me vodil v restavracije.

Me ljubil kakor prvi dan,

masiral mi podplate, dlan.

Ki vedno ne?en bo z menoj

in vedno bo prijatelj moj.

Ki bo razuma bistrega.

?imprej mi prosim po?lji ga.

Amen.

 

Mo?ka molitev:

Ljubi bog, po?lji mi eno gluhonemo nimfomanko,

ki ima trgovino s pija?o in letno karto za stadion.

In vseeno mi je, ?e se rima ali ne!

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Janezek po dolgem ?asu zagleda mami v novi obleki: "A ti je to obleko kupil o?i?!?"

Mami: "?al ne, sine, ?e bi ?akala tvojega o?eta, ?e tebe ne bi imela..."

 

 

 

 

Kako se je razvilo ?love?tvo?

Mo?ki se je osamljen sprehajal po raju in iskal kaj zanimivega. Zagledal je ?ensko in vzkliknil: "EVO!"

 

Tedaj tudi ona zagleda njega in vsa navdu?ena vzklikne: "A DAM!?"

In tako se je za?elo?

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V vagonu sedijo Ameri?an, Kitajec, Slovenec in Bosanec.

 

Naenkrat vstane Kitajec in vr?e skozi okno ko?aro ri?a.
Ameri?an ga za?udeno pogleda in vpra?a:

- ?Zakaj si vrgel ri? skozi okno, ali ga ni ?koda ??

- ?Ah, na Kitajskem imamo ri?a kot peska.? odgovori Kitajec.

 

Malo kasneje vstane Ameri?an in skozi okno vr?e ?op dolarjev.

Slovenecga za?udeno pogleda in vpra?a:

- ?Zakaj si pa vrgel dolarje skozi okno??
- ?Ah, v Ameriki imamo dolarjev kot v pravljici!? pravi Ameri?an.

 

Vsi ?tirje ?e naprej sedijo in se vozijo na vlaku, ko Slovenec pogleda Bosanca.

Bosanec pa hitro re?e:
- ?Nemoj slu?ajno da ti padne na pamet??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri Gume Direkt (Delticom Romunija) so pa ?e old fashion...

 

Znesek racuna v visini EUR 90.70 smo od vas preko Nachnahme prejeli.

Datum dostave:
Blago je bilo poslano 10.12.2018 in bo predvidoma dostavljeno 20.12.2018.

Hvala za va?e naro?ilo.
Pnevmatike ostanejo nasa last, dokler  placilo ne bo urejeno. 
Placilo zapade nemudoma.

Skupno vsota v SIT : 21735

 

:P 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?Danes sem bila pri ginekologu in sem izvedela, da sem nose?a.?
?Oh, kako lepo! Si ?e razmi?ljala o imenu??
?Ne ?e, zdaj razmi?ljam o priimku.?

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.