Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Saj ?e prvi april ni pa se ?e ?alijo po televiziji!


So rekli, da so prazniki pred vrati, letim hitro odpret vhodna vrata, zunaj pa samo de??!?!?!


Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri Gume Direkt (Delticom Romunija) so pa ?e old fashion...

 

Znesek racuna v visini EUR 90.70 smo od vas preko Nachnahme prejeli.

 

Datum dostave:

Blago je bilo poslano 10.12.2018 in bo predvidoma dostavljeno 20.12.2018.

 

Hvala za va?e naro?ilo.

Pnevmatike ostanejo nasa last, dokler placilo ne bo urejeno.

Placilo zapade nemudoma.

 

Skupno vsota v SIT : 21735

 

:P

Liderpnevmatik dostavi v treh delovnih dneh

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Liderpnevmatik dostavi v treh delovnih dneh

To je izgleda informativno, guma je pri meni ?e od ponedeljka, je pa tako da sedajle motogum ni za pri?akovati na zalogi v bli?ini, le v centralnih skladi??ih. Za nove M+S gume za motor pa bo kot ka?e trajalo 5 dni - ?e vedno super za romunsko firmo in moto gume decembra. M+S za motor nima veze z letnim ?asom ampak off road profil.

post-2637-0-72948200-1545330832_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Presnet bandit ciganski, cepec u?iv, idiot je obesil zunaj pred hi?o lu?ke, ki utripajo in so modre barve. Pridem okoli ovinka, zagledam in panika: zahodim zavoro, vr?em mobitel po tleh in med nategovanjem varnostnega pasu odpiram okno, da se malo zlufta kabina, da se ne zavoha, koliko sem popil. Najraje bi potem ustavil in kretenu potrgal tiste lu?ke dol...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes mi sodelavec razlaga, da je pred dvema dnevoma v Kranju nekdo z avtom zbil mamuta. Bolj ko mu govorim, da je nemogo?e, da bi zbil mamuta, bolj mi razlaga, da pri Kranju imajo enega. Pa mu razlagam, da je najverjetneje kaj pome?al in da je nemogo?e, da bi zbil mamuta, on pa vztraja, da pri Kranju pa imajo enega.

 

?ez ?as se mi le posveti, da gre le za kip mamuta ob cesti...

 

?e je kdo iz Kranja tukaj, kako ka?e z mamutom? Bo okreval?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko re?em, da ne pijem, mi vsi ponujajo alkohol.

Ko re?em, da sem na dieti, mi vsi ponujajo hrano.

Ko re?em, da sem brez denarja... Ali govorim prepotiho ali pa me ne razumejo... :ne vem:

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridemo damu pa ne moremo v garazo ker jo blokira pelkotova skoda.

 

Takoj jasno....sosed ima VW...:)

post-2637-0-75136500-1546202343_thumb.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridemo damu pa ne moremo v garazo ker jo blokira pelkotova skoda.

 

Takoj jasno....sosed ima VW... :)

 

Ti se kar delaj norca, zdej bo VWja (srebrnega passata) posojal tudi vam, med tem ko va?i avti stojijo pri njemu. :D

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kamnik; najbolj hladen kraj na planetu in pri tej temperaturi ne grem menjati ?arnice, matrwola! :)

post-185-0-08560800-1546672114_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kamnik; najbolj hladen kraj na planetu in pri tej temperaturi ne grem menjati ?arnice, matrwola! :)

A mas avto parkiran v Bofrostovi hladilnici? ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za novo leto mi vsi ?elijo, da bi bilo zdravja ?e?, vse ostalo bo ?e. Pa kaj ?e. Na Titanik so ?li vsi zdravi, pre?iveli so pa samo tisti, ki so imeli sre?o...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ena: "Dragi, kaj si ?eli? za rojstni dan?"

Mo?: "Pi?tolo."

?ena: "Ma, daj mir, kak?no pi?tolo neki. ne more? dobiti pi?tole za rojstni dan."

Mo?: "Ampak jaz bi vseeno rad pi?tolo."

?ena: "Ne pride v po?tev!"

Mo?: "Vseeno bi rad pi?tolo."

?ena: "Ni ?ans! Kdo tu sprejema odlo?itve?"

Mo?: "Ti. Ampak, ?e bi imel pi?tolo..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.