Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 1 uro je Jest napisal:

Resnica…

 

image.png.ef2dcba6e9858a21cc9043da019004d5.png

 

Žalostno in resnično. Toliko malo druženja kot sem ga imel letos, ga nisem imel v lajfu. Pa sem drugače u iber družaben.

Ja nič, postajamo roboti počasi. Kuča poso, poso kuča.

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Bini napisal:

Pri nas pa kot običajno,poso,,žar,obletnice,izleti,potovanja,športanje itd......👍

Pri nas tudi. Poso, kuča, vsakdanje kopanje, izleti, potovanje, rojstni dnevi, obletnice, kak koncert vmes, kino, kaka stend up komedija, 

kakšna dobra gostilnica, pa piknik (udeležba zgolj z Pct), 

pa vaje ( vsi v bandu cepljeni😊) rojstni dnevi, pa planinarjenje, pa tek, pa kolesarjenje, pa nakupovanje v Trstu... Nič posebnega, bi lahko rekel. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se druženja tiče, so sicer piri s sodelavci bolj al manj redni (fuzbal s kolegi načeloma šele sedaj, ko sem se sestavil po išiasu), drugače pa uživanje bolj ali manj znotraj ožje familije. Tudi mi hodimo naokoli po izletih, dopustih in žarimo in vse to.

Vendar kar se pa samega druženja tiče tako kot prej z širšim krogom družine in prijateljev, pa se je nehalo. Pa ni krivo cepljenje, pač pa vso to tumbanje v glavo s socialno distanco in bodi odgovoren, ostani doma, pa take fore, nas je pripeljala tako daleč, da smo se nehali družit v neki meri.

 

Dvomim, da je pri ostalih res vse tako kot je bilo, sploh ker se tako radi ločujete na cepljene/necepljene. Js s tem nimam težav.

  • Haha 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je TiEn napisal:

Kdo ločuje ceplenje in necepljene ? men je prav en kurac kdo je in kdo ni :D usak se zase odloči

 

to je isto, ko da bi ločeval belce pa črnce 🤦‍♂️

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa, kdo ločuje cepljene-necepljene? 🤔 Pri nas se je zgodilo samo enkrat, da je bil pogoj Pct za piknik. Potem tej itak sami niso več prišli. Tako, da ja. Vsi so dobrodošli na naše piknike  z Pct dokazilom. 

Po regulah. 🤗

 

  • Všeč 1
  • Ni všeč 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Alex napisal:

Pa, kdo ločuje cepljene-necepljene? 🤔 Pri nas se je zgodilo samo enkrat, da je bil pogoj Pct za piknik. Potem tej itak sami niso več prišli. Tako, da ja. Vsi so dobrodošli na naše piknike  z Pct dokazilom. 

Po regulah. 🤗

 

 

Evo, pridem. Brez PCT. :P 

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

23 minutes ago, TiEn said:

Kdo ločuje ceplenje in necepljene ? men je prav en kurac kdo je in kdo ni :D usak se zase odloči

tudi men dol za to ločevanje, pozman nekaj cepljenih pa nimam nič proti njim, tud oni nimajo nič proti meni ker nisem cepljen

 

14 minutes ago, Deeyan said:

 

to je isto, ko da bi ločeval belce pa črnce 🤦‍♂️

je ja, sploh če gledaš po socialnih omrežjih je to velik problem ratu ... 

 

je pa tud res da se zednje leto ne družim več neki z ljudmi, ker smo enostavno usi okuperani z službo in delom  ....

 

vsaj okoli mene je že malo žalostno da ljudje ne poznajo več druzga kokr šiht pa domov .... ok tiste dneve k pa so frej znajo bit pa pijanice kar pa tud nisem več ljubitelj tega .... 

 

pa še nekaj bolj zabavnega

formula 1 je mazdi ukradla slogan 

241293055_4492715177510216_9202971002370588125_n.thumb.jpg.c230543a2396301524056bf8b188c087.jpg

Popravljeno od canyon
  • Všeč 2
  • Začuden 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.