Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Neki moški je iskal pomoč v trgovini in je vprašal prodajalko, kje so tamponi. Ta mu razloži in moški jih gre iskat. Nato pride do blagajne s polnim velikim vozičkom vate in zavojem vrvice. Prodajalka ga začudeno gleda in vpraša, ali ni našel tamponov.
Pa reče moški:

- "Včeraj sem poslal ženo po škatlico cigaret, pa mi je prinesla tobak in papirčke, ker je to veeeeliiiko ceneje. Pa sem si rekel, če moram jaz zvijat svoje, pa naj še ona zvija svoje."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Anglež in Nemec sta dopustovala na jadranski obali. V nekem ovinku na jadranski magistrali se zaletita. Zlezeta iz svojih razbitin in začneta tuliti drug na drugega.

Vpije Anglež:

- "Kako voziš butelj! Poglej kaj si napravil iz mojega avta! Tri mesečne plače so šle v nič!!!"

Kriči nazaj Hans:

- "Kaj boš ti meni pravil. Ti si kriv in ti si se zaletel váme! Pol leta sem šparal, sedaj pa poglej. Totalka!!!"

V tistem okrog ovinka privozi domačin z Jugotom in tresk v njuni razbitini. Ko prileze ven, seveda začne kričati na nju:

- "Budale jedne šta radite na sredini druma. Vidi ti moja kola! Uništena su! Tri godine sam radio za taj auto!!!! ....aajjjoooojj!!!"

Pa se onadva resno zazreta v njega:

- "Zakaj hudirja pa se voziš v tako dragem avtu?"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem bil še otrok in so me starši dolgočasili s svojimi zgodbicami do solza, kako so imeli oni težko življenje, ko so odraščali. Kako so hodili 20 km daleč v šolo in bivali v eni sami skupni sobi.
In je učitelj poznal edino oceno zadostno 2 - povprečna. Kako so hodili v dežju, snegu in viharjih in prenašali ob tem še svoje mlajše brate na svojih hrbtih. Kljub temu da so hodili v šolo, so poleg tega še doma pomagali svojem staršem, da so sploh lahko preživeli in se niso izstradali do smrti. In spominjam se še, da sem si med odraščanjem obljubil, da nikoli ne bom težil z vsemi temi zgodbicami svojim otrokom, kako težko je bilo meni in kako lahko je njim danes.

Ampak sedaj ko sem dosegel rob svoje mladosti, ku####ih 48 let, si ne morem pomagati, da ne bi povedal nekaj tej današnji mladini. Tako prekleto po####no lahko vam je na tem svetu! Mislim, v primerjavi z mojim življenjem, živite u prekleti utopiji! Ko sem bil jaz otrok, nismo imeli Interneta! Ko smo želeli nekaj zvedeti, smo morali iti v klinčevo knjižnico in si to poiskati sami!
In tudi emaila ni bilo! Dejansko si moral na roke napisati pismo s pisalom! In potem si moral kupiti ******* znamko, jo nalepiti na pismo in ******* pismo si potem moral odnesti v nabiralnik. In ponavadi je trajalo tedne, da si dobil ****** odgovor. Niti ni bilo MP3 ali Napster-ja! Če si hotel krasti muzko, si moral iti v prodajalno plat in jo tam dobesedno ukrasti. Ali pa si cel dan sedel in čakal ob radiu, da si ujel svoj komad na kaseto, pa še takrat je kakšen ****** DJ nekaj gobcal ali na začetku ali na koncu in si bil gladko ob tvoj ****** posnetek. Če te je zanimalo kaj o kaksni kurbariji, si nisi mogel zdownloadat, kot to lahko počnete sedaj. Ali si fotru sunil kakšno staro Erotiko ali pa si jo sunil v trgovini. Ali je bilo to ali pa si ga drkal nad kakšnim Quele katalogom
spodnjega perila! To so bile naše možnosti! Nismo imeli finega sranja kot je recimo Call Waiting, če si bil na telefonu in te je klical nekdo drug, si enostavno imel  zasedeno! Ravno tako ni bilo klinčevih Caller ID Box-ov! Ko ti je zvonil telefon si se oglasil pa čeprav nisi vedel ali te kliče mama, tvoj diler, tvoj prijatelj, ljubica, punca, itd. Preprosto nisi vedel in si se moral oglasiti, gospodič! Ravno tako niti ni bilo klinčevih Sony Playstation videogramov z high-resolution 3-D grafiko! Imeli smo Atarije 2600 ali mogoče kakšen ZX Spectrum ali Commodore 64! Z igricami, kot so Asteroidi, kakšni Space invadeji so bli še vmes, grafika pa je bila nagravžna 2d! Vaš igralec na monitorju je bil malo večja pika. Moral si uporabljati domišljijo! In tam ni bilo tako imenovanih multiple levels! Samo en level, vedno hitrejši in težji dokler nisi guznil!
Kot ŽIVLJENJE!
In ko si šel v kino, ni bilo stadion sedežev, vsi so bili enako visoki. In če si imel vsaj malo "sreče", potem se je pred tabo ponavadi nalimala ena ku####a omara in potem si videl le njegov klinčev hrbet, za katerega si pošteno plačal.
Razvajeni ste do podtalnice, prisežem pri Bogu! Danešnji mulci ne bi preživeli niti 5 minut v času leta 1980.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Omejitev hitrosti je 40, ženska vozi 6 km/h prehitro in ujame jo radar. Policaj pride počasi do avtomobila in pravi:
- "Kam pa vi tako hitite?"
- "Zamujam v službo."
- "Dajte no, kaj pa delate tako pomembnega?"
- "Riti raztegujem."
- "Kaj? Kako pa raztegujete riti?"
- "Najprej porinem noter en prst, potem dva, pa tri, in potem celo roko. Nato obe roki in po malem raztegujem, dokler ni rit velika kaka dva metra."
- "Kaj za božjo voljo pa potem naredite z dvometersko ritjo?"
- "Damo ji radar in jo postavimo tja, kjer je omejitev 40 km/h."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Recept: HOBOTNICA NA HRIBOVSKI NAČIN

 

Sestavine:

- Hobotnica (cca 2 kg)

- Odojek (do 15 kg)

- Krompir

- Kruh

- Kajmak, kisla smetana, senf, ajvar, sol...

 

Priprava:

Odojka nataknemo na kol in počasi vrtimo nad žerjavico. Krompir olupimo in ga damo v lonec. Vmes postavimo tudi hobotnico. Vse skupaj zalijemo z vodo ter kuhamo na počasnem ognju. Ko je odojek pečen in krompir kuhan, odlijemo vodo. Hobotnico vzamemo ven iz lonca in jo vržemo čez plot, da nam mačke in cucki dajo mir, dokler imamo pojedino. Serviramo odojka, kruh, krompir, kajmak, kislo smetano, senf, ajvar in sol. Obvezno zraven postrežemo tudi hladno pivo.

  • Všeč 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Direktor skliče sestanek vseh moških uslužbencev v podjetju.
- "Je kdo od vas spal z mojo tajnico?"
Tajnica je bila zelo privlačna in je rada podarjala svoje čare, zato so se moški začeli nelagodno premikati, spogledovati in pokašljevati.
- "Dobro, bom poskusil drugače. Je kdo med vami, ki ni spal z mojo tajnico?"
Moški se spet začnejo nelagodno presedati. Končno eden dvigne roko:
- "Jaz nisem."
- "Dobro, ti ji boš izročil odpoved."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bolnici smo na urgenci sprejeli enega Hrvata. Po obravnavi čaka na hospitalizacijo, pa malo poklepetam z njim. In ga med drugim vprašam:

- "Kako se pa počutite zdaj, ko ste v EU in še plačo dobivate v evrih?"

- "Pa, luksuzno."

- "Ja'"

- "Pa, eto, jedem LUK, a SUZE mi na oči idu."

 

Več raje nisem spraševal...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravnik in veterinar sta se večno prepirala, kdo ima težji poklic. Nekega dne pride veterinar k zdravniku v ordinacijo in sede na stol. Zdravnik vpraša:

- "No, kaj je narobe?"
Veterinar molči. Zdravnik ponovno:

- "No, prijatelj, povej kaj ti je!"
Spet molk. Zdravnik ponovno:

- "No, zini vendar, kaj je?"
Najprej tišina, nato pa pravi veterinar:

- "No, vidiš sedaj, pri meni vsi pacienti vedno molčijo."
Zdravnik zakliče sestri:

- "Sestra, prinesite mi nož! Ne morem ugotoviti, kaj mu je, pa bolje da ga zakoljem, preden crkne."

  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa še ena resnična iz trgovine v Idriji. Pride Ljubljančan in kupuje salamo:

Ljubljančan: "Gospa, dajte mi prosim deset dek pariške."
Prodajalka: "A zrižem?"
Ljubljančan: "Hmmm, deset dek pariške, prosim."
Prodajalka: "Ja, a zrižem?"
Ljubljančan (ne ve, kaj bi): "No, pa mi rajši dajte deset dek mortadele."
Prodajalka: "Ja, prou, mortadelo. A zrižem?"
Ljubljančan (že mal jezen): "Ma ne z rižem, brez riža, no!"
Prodajalka: "Ja, če vam jo zrižem, al kej?"

Cela vrsta zadaj se je pa režala...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Slivka napisal:

- "Kateri moški je največji optimist na svetu?"
- "Tisti, ki vsakih pet let pogleda v poročni list, če mu je že potekel..."

 

A pesimist pa un k to gleda vsak dan? :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V šoli se učijo zahtevnejše izraze. Učiteljica vpraša, kaj je to 'katastrofa'? Janezek odgovori: "Katastrofa je, če bi zajec prišel v vrt in nam pojedel zelje."
"Ne, Janezek, to bi bila 'škoda'. Katastrofa bi bila na primer, če bi strmoglavilo vladno letalo s predsednico državnega zbora med poletom na Dunaj in bi vsi umrli. Si razumel razliko?"
Janezek : "Ja."
Čez nekaj dni pride šolski inšpektor kontrolirat znanje.
Vpraša : "Kdo mi lahko razloži, kaj je 'katastrofa'?"
Janezek ponosno :"Katastrofa bi bila, če bi strmoglavilo vladno letalo s predsednico državnega zbora med poletom na Dunaj in bi vsi umrli."
Inšpektor: "Odlično razumeš pojme."
Janezek pa doda: "Ampak ne bi pa bila to škoda. Škoda bi bila, če bi zajec prišel v vrt in nam pojedel zelje."

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 6. 1. 2023 ob 18:23 je Slivka napisal:

Recept: HOBOTNICA NA HRIBOVSKI NAČIN

 

Sestavine:

- Hobotnica (cca 2 kg)

- Odojek (do 15 kg)

- Krompir

- Kruh

- Kajmak, kisla smetana, senf, ajvar, sol...

 

Priprava:

Odojka nataknemo na kol in počasi vrtimo nad žerjavico. Krompir olupimo in ga damo v lonec. Vmes postavimo tudi hobotnico. Vse skupaj zalijemo z vodo ter kuhamo na počasnem ognju. Ko je odojek pečen in krompir kuhan, odlijemo vodo. Hobotnico vzamemo ven iz lonca in jo vržemo čez plot, da nam mačke in cucki dajo mir, dokler imamo pojedino. Serviramo odojka, kruh, krompir, kajmak, kislo smetano, senf, ajvar in sol. Obvezno zraven postrežemo tudi hladno pivo.

Odlično,ta recept mi bo prišel prav za silvestersko večerjo.....😆😂🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3.marec
Hurrraaaa, sem dobila vozniški izpit! Končno bom lahko vozila svoj avto, ne da bi poslušala inštruktorja, ko stalno ponavlja: "Pazi! Prepovedana smer! Pazi pešec!" ...in podobne opazke. Sploh ne vem, kako sem ga sploh prenašala dve leti...

8.marec
Avtošola je priredila zabavo, ker sem končala. Inštruktorji so bili ganjeni. Eden je rekel , da bo daroval mašo zame.Zdi se mi, da je eden od njih imel solze v očeh in je rekel, da bojo nazdravili meni.Zelo prijazno, ampak mislim, da moje vozniško le ni toliko pomembno za tako pretiravanje.

12.marec
Kupila sem avto! Na žalost sem morala pustiti avto v salonu, da mi zamenjajo zadnji blatnik, ker sem dala v rikverc namesto v prvo. Ni prakse...komaj en teden vozim.

14.marec
In končno moj avto. Tako sem bila zadovoljna, da sem se odločila, da grem malo vozit. Verjetno so imeli tudi drugi isto idejo, ker je bilo za menoj ogromno avtov; trobili so kot nori...verjetno je bila ohcet in sem se jim pridružila in znižala hitrost iz 15 na 10 KM na uro. Verjetno jim je ugajalo, saj so začeli še bolj trobiti.

22.marec
Moji sosedje so super. Naredili so napis"PAZI MANEVER"; dali so mi največji parkirni in so prepovedali otrokom, da se igrajo, ko jaz manevriram. Mislim, da zato, da mi ne bi nagajali. Še so dobri ljudje.

30.marec
Drugi vozniki stalno trobijo in mi dajejo neke znake. Mislim, da je to prijazno, ampak malo nevarno. Neki tip mi je nekaj govoril, a ga nisem razumela, ker nisem našla gumba, da bi spustila šipo...kmalu bi zadela pešca.Dobro, da sem vozila z mojo potovalno hitrostjo...15 na uro.

10.april
Malo čudni so ti vozniki. Ne samo, da stalno mahajo ampak tudi
kričijo stalno.Ne vem kaj hočejo, ker ±e vedno ne najdem gumba za
±ipo...morda mi hočejo dati kak±ne informacije. Misli, da je tako, ker sem
enega
slišala, ko je reku:"Pojdi domov, pojdi!"
Neverjetno, kako je vedel, da grem domov. Ko bom na±la gumb za šipe,
mi bo bolj jasno, kaj mi hočejo vsi povedati.

19.april
Mesto je slabo osvetljeno. Danes sem šla prvič ven ponoči in sem morala imeti stalno dolge luči prižgane, da sem kaj videla. Zgleda, da tudi drugi vozniki, ki so vozili nasproti , so se strinjali z mano, saj so tudi oni prižigali dolge luči. Edino kar ne razumem, zakaj so trobil. Morda za ustrašit psa ali mačko...mah, čudaki.

26.april
Danes sem imela prometno nesrečo.Zapeljala sem na rondo (krožni promet) in ker je bilo mnogo avtov (ne, da pretiravam, ampak jih je bilo najmanj 4),nisem mogla zapeljati ven.Krožila sem in iskala priložnost za izvoz. Od kroženja se mi je zavrtelo in sem udarila v spomenik na sredini rondoja. Morali bi omejiti vožnjo po rondoju na 1 avto.

3.maj
Smola se me drµi in drµi. šla sem po avto v garažo in , ko sem peljala na cesto, sem zgrešila pedal in pritisnila gas namesto zavore. Zadela
sem mimoidoči avto in mu razbila celo desno stran. Goli slučaj je nanesel, da je to bil moj inštruktor vožnje. Dober človek... brez razmišljanja. Jaz sem vztrajala, da je moja krivda, toda on je vztrajno ponavljal: "Bog oprosti mi, prosim!...." Bog oprosti mi, prosim!...."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.