Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Ženska je:
 
- med 15. in 18. letom je kot Kitajska in Iran: hitro se razvija, ima ogromno potencialov, a je za tujce zaprta.
- med 18. in 21. letom je kot Afrika: cudovita, a še vedno le na pol odkrita in divja.
- med 21. in 30. letom je kot Indija in Španija: zelooooo vroča.
- med 30. in 45. letom je kot Francija in Italija: polna nekih starih stavb in odpadajočih fasad, a še vedno zanimiva in vredna obiska.
- med 45. in 60. letom je kot Rusija ali Kanada: prostrana in tiha. Nihče ne čuva meje, a kljub temu ni posebnega navala obiskovalcev.
- med 60. in 70. letom je podobna Angliji in Mongoliji: slavna preteklost brez prihodnjosti.
- po 70. letu je kot Sibirija: vsi vedo, kje je, a nikomur niti na misel ne pride, da bi hodil tja.
- po smrti je kot Jugoslavija: nikomur ni žal za njo, a se vsi grebejo za njeno zapuščino.
 
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,2k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Čisto iz matematičnega vidika, gre to nekako takole:

KAJ naredi celoto(100%)?

Kaj to pomeni dajati VEČ kot 100%?

Ste se kdaj vprašali, kaj mislijo ljudje, ko rečejo da dajejo več kakor 100%?

Prav gotovo je bil že vsak od nas vsaj enkrat na tistih sestankih, kjer nekdo od nas zahteva, da damo preko 100%.
Kaj pa doseči npr. 103%?

Kaj pa to pomeni 100% v življenju?

Predstavljam Vam enostavno matematično formulo, ki Vam bo, tako kakor je meni, pomagala najti odgovor na zgornja vprašanja:

Če črkam:
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z priredimo vrednosti na sledeč način:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26.

Sledi da:

H-A-R-D-W-O-R-K (trdo delati)
8+1+18+4+23+15+18+11 = 98%

in:

K-N-O-W-L-E-D-G-E (znanje)
11+14+15+23+12+5+4+7+5 = 96%

Ampak:

A-T-T-I-T-U-D-E (odnos do dela)
1+20+20+9+20+21+4+5 = 100%

in:

B-U-L-L-S-H-I-T (saj veste kaj je to)
2+21+12+12+19+8+9+20 = 103%

AMPAK poglej kam te lahko pripelje poljubljanje...:

A-S-S-K-I-S-S-I-N-G (slovensko: ritolizništvo)
1+19+19+11+9+19+19+9+14+7 = 118%

Torej lahko z matematično gotovostjo trdimo, da nas TRDO DELO in ZNANJE pripeljeta zelo blizu cilja, pravi ODNOS DO DELA nas pripelje do željenega
cilja...

Toda le NAKLADANJE in RITOLIZNIŠTVO, nas POŽENE visoko preko vseh meja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako žensko loči računalničar?

1. INTERNET ženska: za dostop morate plačati.
2. SERVER ženska: vedno je zaposlena in ko jo potrebujete, je preobremenjena.
3. WINDOWS ženska: veste, da ima veliko napak, pa kljub temu ne morete brez nje.
4. POWERPOINT ženska: idealna je za predstavitev ljudem na kakem slavju.
5. EXCEL ženska: govori se, da zmore marsikaj, a vi vedno uporabljate samo osnovne štiri funkcije.
6. WORD ženska: vsak dan znova vas preseneča in na svetu ni nikogar, ki bi jo povsem razumel.
7. MS-DOS ženska: vsi so jo imeli in nihče več je noče.
8. BACK-UP ženska: mislite, da ima vse, a ko enkrat res nekaj potrebujete, vidite, da ji vseeno nekaj manjka.
9. SCANDISK ženska: vsi vemo, da lahko naredi veliko dobrega, a v bistvu nihče natanko ne ve, česa je sposobna.
10. SCREEN SAVER ženska: nima posebnih funkcij, a jo radi gledate.
11. HARD DISK ženska: spomni se vsega, ob vsakem času.
12. E-MAIL ženska: od desetih stvari, ki vam jih pove, je devet popolnih neumnosti.
13. VIRUS ženska: ko najmanj pričakujete, se instalira v vaše stanovanje in si prigrabi vaše stvari.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se zgodi...

 

Me sodelavec prosi za en prevoz. Se dogovoriva za danes. Potrebuje pa prevoz iz Gradišča v Solkan. Pridem torej z avtom in prikolico in se parkiram pred dom upokojencev Gradišče.

Čakam, čakam, čakam, nakar zvoni mobitel. Se oglasim in me možakar vpraša, kje da sem. In mu povem, da na parkirišču pred domom upokojencem. Mi reče, da to še ni Gradišče ampak da je pa dobra lokacija, je on na drugi strani Gradišča in točno ve, kje je to in naj počakam, bo takoj prišel tja.

Čakam, čakam, čakam, nakar zvoni mobitel. Se oglasim in me možakar vpraša, kje da sem. In mu povem, da na parkirišču pred domom upokojencem. Pa mi odgovori, da on tudi in da me ne vidi. Po nekaj minutah pogovora ugotoviva, da sem jaz v Gradišču nad Prvačino, on pa v Gradišču pri Vipavi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 urami je Slivka napisal:

Se zgodi...

 

Me sodelavec prosi za en prevoz. Se dogovoriva za danes. Potrebuje pa prevoz iz Gradišča v Solkan. Pridem torej z avtom in prikolico in se parkiram pred dom upokojencev Gradišče.

Čakam, čakam, čakam, nakar zvoni mobitel. Se oglasim in me možakar vpraša, kje da sem. In mu povem, da na parkirišču pred domom upokojencem. Mi reče, da to še ni Gradišče ampak da je pa dobra lokacija, je on na drugi strani Gradišča in točno ve, kje je to in naj počakam, bo takoj prišel tja.

Čakam, čakam, čakam, nakar zvoni mobitel. Se oglasim in me možakar vpraša, kje da sem. In mu povem, da na parkirišču pred domom upokojencem. Pa mi odgovori, da on tudi in da me ne vidi. Po nekaj minutah pogovora ugotoviva, da sem jaz v Gradišču nad Prvačino, on pa v Gradišču pri Vipavi...

Dobro da ni bil v Gradišču nad Pijavo Gorico. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kmet iz sosednje vasi se oglasi pri kmetiji na samem. Potrka na vrata in čaka. Odpre mu en mali fantek.
- "Je fotr doma?"
- "Ne."
- "Kaj pa mat?"
- "Ne. Sta oba šla v mesto."
- "Kaj pa tvoj starejši brat Berto?"
- "Ne, tudi on je šel s starši."
Kmet stoji nekaj minut, menca in premišljuje. Fantek mu reče:

- "Če rabite kako stvar, vem vse. Vem kje ma fotr kaj od orodja, stroje, žvali - obvladam vse v nulo! Vi kar prašte."
Kmetu je bilo nerodno, a vseeno pove:

- "Pravzaprav bi moral govoriti z očetom. Torej takole, tvoj brat Berto je napravil otroka naši Suzani."
- "Uuuu, strela... to boste moral pa res s fotrom rešit. Vem da za bika računa 500 evrov, za prasca 200, ne vem pa kok bo zahteval za Bertota."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.