Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Mali Janezek je nekoliko zamudil pouk, zato se je skušal čisto po tihem pritihotapiti v razred. Učiteljica ga opazi in ga ozmerja:

- "Kaj je Janezek? A se tvoj oče, ko pride domov tudi takole hinavsko priplazi domov? Pojdi ven in pridi v razred kot se spodobi!"

Janezek gre ven in po tihom zapre vrata. Čez nekaj časa vrata skoraj padejo iz tečajev, Janezek pa s čikom v kotičku ust in steklenico piva v roki prilomasti v razred, zaloputne vrata, vrže čik na tla, ga pohodi, na dušek spije preostanek piva in reče:

- "Kva j'tastara, kva pa z'jaš? A si misl'la, da me še ne bo?"

 
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če kupim obleko, bo šel denar na Kitajsko.
Če kupujem v Leclercu, gre denar Francozom.
Če kupim avto, gre denar Nemcem.
Če kupim nafto, dobijo denar Arabci.
Če kupim agrume, gre denar v Honduras, Gvatemalo in Ekvador.
Če kupim računalnik, dobijo denar Indijci.
Če kupim mobilnik, dobijo denar Korejci.
Če grem na potovanje, dobi denar Tajska ali JAR.

Če dam denar Cerkvi, ga dobi Vatikan.

 

Na dva načina pa denar ostane v Sloveniji: če pijem vino in če se kurbam.

 

Pomagajmo slovenskemu gospodarstvu po najboljših močeh!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moški pride z majhno opico na ramenih v lokal. Medtem, ko moški ležerno pije pivo, pa opica skace po celem lokalu in pograbi nekaj arašidov, limon, oliv, nato skoči na biljardno mizo in zagrabi biljardno kroglo in tudi njo pogoltne.
- "A veste, kaj je vaša opica storila?" paničari natakar,
- "Kaj?"

- "Pogoltnila je celo biljardno kroglo!"

- "Ja! To počne. Vsako stvar, ki jo dobi v roke jo požre. Povejte mi koliko stane krogla." odvrne moški in nato poravna račun.

Čez 14 dni se moški vrne v isti lokal in zraven ima spet opico. Kot ponavadi počasi pije pivo, opica pa je medtem skakala po lokalu.. Opica skoči na mizo, kjer so bile olive, vzame olivo, jo vtakne v rit, potegne ven in jo nato požre.

- "A ste videli kaj počne vasa opica?"
- "Kaj?"

- "Vzela je olivo, jo vtaknila v rit in jo nato pojedla!"

- "Ah, seveda! Mala baraba še zmeraj vse požre kar ji pride pod roke, ampak od biljardne krogle dalje vse prej pomeri..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobra blondinka, blizu štiridesetih, plava v 'olimpijskem' bazenu. Vedno več ljudi jo opazuje in ko ga preplava že petinštiridesetič, jo potegnejo iz vode in se čudijo, ker sploh ne kaže znakov utrujenosti. In jo vprašajo, od kod ji taka kondicija? Blondinka odgovori:

- "Eh, vse je samo stvar prakse. Od sedemnajstega leta dalje sem bila kurba v Benetkah..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me kličejo danes iz Novega Mesta, iz Renaulta.

Prijazna ženska.

Me vpraša, če sem cepljen proti kovidu.

Potrdim, da sem.

Mi ponudi 1000€, če pridem k njim in jim dovolim, da mi vzamejo čip, ker imajo povečano naročilo Twingotov pa jim manjka čipov...

  • Haha 3
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Janezek uleti v spalnico svojih staršev v 'nerodnem trenutku'.

- "Oči, kaj pa delaš z mamico?"

- "Jaaa, pumpam jo, saj veš, da gremo na morje."

- "Oči, mislim, da mami nekje pušča."

- "Zakaj tako misliš?"

- "Pa, že poštar jo je zjutraj pumpal..."

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.