Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

- "Mami, a grem lahko s fantom v kino?"

- "Kakšen film bosta pa gledala?"

- "Ma, neko grozljivko."

- "Ni govora! Te bo strah, pa se boš preveč stisnila k njemu."

- "Kaj pa kakšen romantični film?"

- "Ne. Bosta oba raznežena, pa vaju bo preveč zaneslo..."

- "Pa vsaj komedijo?"

- "Ja, to bi pa šlo."

Gre hčerka v kino, se vrne nazaj pa mama vpraša:

- "Kako je bilo?"

- "Uh, film je bil tako smešen, da če mi fant ne bi roke držal na pi#ki, bi se polulala od smeha..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Na obrobju nekega velemesta nek župnik kupi hišo.

Izkaže se, da je sosednjo hišo kupil hodža.

Župnik se loti in zraven postavi cerkev. Hodža ne zaostaja in zraven postavi džamijo.

Župnik se loti in zraven postavi še visok zvonik. Hodža zazida minaret.

Župnik se hoče malo pokazat in kupi Audija. Hodža ne zaostaja in si tudi on kupi Audija.

Nekega dne župnik vzame vedro vode in gre oprat Audija. Hodža pa vzame fleksrco in začne nekaj brusit po izpušni cevi. Pride župnik k njemu in ga vpraša:

- "O moj Jezus, kaj pa počneš?"

- "Ja, če ti krstiš svoj avto, lahko tudi jaz svojega obrežem..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ženska je zjutraj vstala. Vsedla se je v svoj avto, ki so ga izmislili in naredili moški iz jekla, ki so ga naredili moški iz rude, ki so jo izkopali moški.

Spotoma se je ustavila na črpalki in natočila bencin, ki so ga moški naredili iz nafte, ki so jo v Severnem morju načrpali moški.

V službo se je pripeljala po cesti, ki so jo asfaltirali moški.

Vstopila je v zgradbo, ki so jo sezidali moški in vstopila v dvigalo, ki so ga montirali moški. V 'svojem' nadstropju je izstopila, šla v svojo pisarno in prižgala luč, ki so jo montirali moški.

Prižgala je plin, ki ga 'pridobivajo' moški, si zavrela vodo in si skuhala kavo, ki so jo iz Brazilije pripeljali moški s plantaž, ki jo obdelujejo moški.

Sedla je za računalnik, ki so ga izumili moški, odprla program, ki so ga spisali moški, preverila novice na internetu, ki so ga ustvarili moški. Nato se je naslonila nazaj in si zadovoljno priznala:

- "Jaz sem neodvisna ženska, kaj bodo meni ti alkoholičarji, omejenci in prostaki?"

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se trije črnčki pogovarjajo, čigav oče je bolj črn. Začne prvi:

- "Moj oči se je včeraj porezal in je črna kri ven pritekla."

- "Moj oči je roko zlomil in je črna kost ven pogledala."

- "To ni nič. Moj oči je zjutraj prdnil in je še zdaj tema v bajti..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Leta 2020 ......je živela Rdeča kapica, ki je vsak večer zaspala v postelji ob svojih starših. En večer se se stisnila k mamici, drugi večer k očetu. Neki večer, ko je že malce odrasla, pa vpraša mamico:
- "Mamica, zakaj imaš tako kosmate roke?"
- "Zato, Rdeča kapica, da te pogrejem, ko te objamem."
- "Pa zakaj mamica, imaš tako kosmate prsi?"
- "Zato, Rdeča kapica, da ti je toplo, ko se stisneš k meni."
- "Mamica, pa zakaj imaš tako dolgo brado?"
- "Zato Rdeča kapica, ker je državni zbor sprejel zakon, da lahko istospolni partnerji posvojimo otroka..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se je vrnil en zdravnik, ki je bil na specializaciji v Švici. Pa malo klepetamo in ga ena medicinska sestra pobara, kako je pa bilo v Švici. Pa zdravnik odgovori:

- "Mah, oni so 15 let za nami."

- "Najbrž mislite 'pred' nami."

- "Ne, ne, oni so 15 let za nami."

- "Kako?"

- "Ja, tako, tam se še vedno dobro živi..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pride ženska k zdravniku in potoži o bolečinah v trebuhu. Dohtar jo pošlje na preiskave in ji naroči naj se oglasi čez en teden, ko bodo prišli izvidi. Čez en teden ženska pride spet v ambulanto in vpraša:
- "Ste našli kaj je narobe z mano?"

- "Takole bom rekel, ste pripravljeni na veliko jokanja, neprespane noči in menjavanje plenic?"

- "O super, sej sem vedla da sem noseča!"

- "Ne, niste, raka na črevesju imate..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sin Arabec: "Povej mi, očka, kaj za nekaj je ta čudna kapa, ki jo nosimo?"
Ata Arabec: "Sine to je 'kefija', ki nas v puščavi ščiti pred soncem."
Sin: "Kaj pa ta obleka, ki jo nosimo?"
Ata: "Džalabija je oblačilo zelo zanesljivo pred vročim puščavskim soncem."
Sin: "Kaj pa ti grdi čevlji,ki jih nosimo?"
Ata: "To so posebni sandali, ki preprečujejo opekline pred puščavskim soncem."
Sin: "A za koji [censored] to nosimo, če pa živimo v Fužinama?"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pride oče nekaj prej domov in dobi sina pred hišo, ki se igra z žogo. Pa se mu pridruži in se skupaj nekaj časa igrata. Čez nekaj časa se sin ustavi, sede na klopco, da si malo odpočije in oče sede zraven njega. Pa ga sin vpraša:

- "Koliko pa tebi plačata mami in stric Dane, da se igraš zunaj dokler sta onadva zgoraj?"

  • Haha 3
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Šefica glavne pisarne leži v bolnišnici. Obišče jo kolegica Hilda. Bolnica jo zaskrbljeno vpraša:
- "Je v službi vse v redu?"
- "Seveda! Tvoje delo smo si razdelile. Petra kuha kavo, Barbara štrika pulover, ki si ga ti začela, Mojca rešuje križanke, jaz pa spim s šefom."

 

Popravljeno od Slivka
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moški je bil hkrati s tremi ženskami. Želel se je odločit s katero bi se poročil, zato je vsaki dal 5000€ in gledal, kaj bojo z njimi naredile.

Prva je naredila totalno preobrazbo, šla je k frizerju, manikura, pedikura, ličenje, nova oblačila in moškemu rekla: "Dolgo si me imel za lepo, zato hočem jaz biti najlepša zate."

Moški je bil navdušen.

Druga je vzela denar in ga porabila zanj. Kupila mu je golf palice, nekaj dodatkov za računalnik in dragih oblačil. Ko mu ta darila izroči, mu pove, da ga ima zelo rada in želi biti z njim.

Moški je bil navdušen.

Tretja je vzela denar, kupila delnice in zaslužila ogromno denarja. Vrnila mu je 5000€ ostalo pa naložila na skupni račun. Povedala mu je, da želi varčevati za skupno prihodnost, ker ga ima tako rada.

Moški je bil navdušen.

Moški je potem dolgo časa razmišljal, kaj bi storil. Nzadnje pa se je poročil s tisto z največjimi joški...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Američan, Italijan in Arabec so se pogovarjali.

Američan se pohvali:

- "Imam štiri sinove, in samo še eden mi manjka, da sestavim košarkarsko ekipo!"

Italjijan doda:

- "Jaz imam pa deset sinov in samo eden mi manjka, da sestavim nogometno moštvo!" 

Arabec pa je rekel:

- "Jaz imam pa 17 žena in samo ena mi še manjka, pa bom imel igrišče za golf..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.