Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Nekega dne policaj ustavi motorista, ki je peljal skozi rdečo luč na semaforju in mu takoj začel pisat kazen. Motorist ga prepričuje:

- "Pa ne morete mi napisati kazni zaradi tega, no."

- "Zakaj ne?"

- "Sicer nisem ustavil, sem pa zmanjšal - to je gotovo isto."

- " Ampak nisi ustavil. Rdeča luč pomeni STOP."

- "Pa saj je bilo križišče prazno - gotovo je bilo varno."

Policaj odloži stvari, vzame pendrek in ga začne mlatit. Motorist začne kričat:

- "Hej, hej, kaj delaš, ustavi se!"

- "Bi rad, da se ustavim ali je dovolj, da zmanjšam?"

 

 

 

Če bi tako pri nas učili prometne predpise, bi bilo precej več reda po naših cestah...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Tine iz Bohinja je slišal za neverjetno tradicijo v njihovi družini: ko fantje napolnijo osemnajst let, se peš odpravijo preko jezera v gostilno na drugi strani, kjer proslavijo svoj osemnajsti rojstni dan. Poskusi še sam, a se skoraj utopi. Odpravi se torej k svoji pra-babici in jo vpraša:

- "A je res moj oče za osemnajsti rojstni dan šel peš čez jezero?

- "Ja, je."

- "A je res moj ded šel za osemnajsti rojstni dan peš čez jezero?"

- Ja, je."

- "A je res moj pra-ded šel za osemnajsti rojstni dan peš čez jezero?"

- Ja, je."

- "A mogoče veš, a je tudi moj pra-pra-ded šel za osemnajsti rojstni dan peš čez jezero?"

- Ja, je."

- "Zakaj pa meni ne uspe?"

- "Ker so bili oni rojeni januarja, ti pa si rojen avgusta..."

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj si želim biti upokojenec?

 

 

Vprašanje: Koliko dni je v tednu?

Odgovor: šest sobot in nedelja.

 

Vprašanje: Kdaj je upokojencu čas, da gre v posteljo?

Odgovor: Tri ure po tistem, ko zaspi v fotelju...


Vprašanje: Koliko upokojencev je potrebno, za zamenjajo žarnico?

Odgovor: Samo eden, ampak lahko traja cel dan...

 

Vprašanje: Katera je največja težava upokojencev?

Odgovor: Ni dovolj časa, da se naredi vse, kar bi radi...

 

Vprašanje: Zakaj se upokojenci ne pritožujejo, če jih naslavljajo s "seniorji"?

Odgovor: Ker to prinese dodatnih 10% popusta...

Vprašanje: Zakaj upokojenci preštevajo drobiž?

Odgovor: Ker imajo edino oni čas za to...

Vprašanje: Zakaj upokojenci oklevajo s čiščenjem podstrešij, garaž ali kleti?

Odgovor: Ker vedo, da bo takoj kateri od odraslih otrok tja navlekel svoje stvari...

Vprašanje: Kaj upokojenci delajo cel teden?

Odgovor: Od ponedeljka do petka nič, soboto in nedeljo pa počivajo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gresta janez in Jože s trebuhom za kruhom v Ameriko. Tam se zaposlita kot čistilca oken. In tako dobita en nebotičnik in pereta okna. Enkrat, ko sta bila že pri stotem nadstropju, se oglasi Jože:

- "Presneta reč, zgrešila sva devetindevetdeseto nadstropje."

- "Kaj pa zdaj?"

- "Glej, ti imaš naramnice. Jaz te bom prijel za naramnice, ti pa se spusti dol. Ker so naramnice elastične, se boš gujsal gor in dol, niti z rokam ti ne bo treba mahat, pa boš opral."

Res se lotita tako in enkrat se Janez začne smejat. Jože pa smrtno resno:

- "Kaj se pa ti smeješ v tej resni in nevarni situaciji?"

- "Ma, pomislil sem: če se zdaj naramnice odpnejo, kaj te bodo po nosu užgale..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boruta Pahorja malo zaskrbi, da ne bo utonil v pozabo zdaj, ko ni več ne predsednik vlade ne predsednik države. Pa uporabi stare veze in se mu uspe dogovoriti za sestanek z Ameriškim predsednikom.

 

Joe Biden: "Guy, I am happy to see you here in the White House! I really am!"
Pahor: "Ooooh Mr. President, please..."
Biden: "No no, I am a great fan of you, really!"
Pahor: "You are?!"
Biden: "Yes man, I love your movies, Borat! When are you filming the next one?"
...
Protokolist: "Mr. President, this is not Borat but the former president of Slovenia, his name is Borut..."
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najboljša mašina na svetu je vagina:

- vžiga se z enim prstom

- sama sebe podmazuje

- deluje z bati različnih velikosti

- sama menja olje enkrat mesečno

- ... ... ...

Edina pomanjkljivost je, da je upravljalni mehanizem zj###n s temperamentom...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravijo, da je lev kralj živali.

 

A vi to resno?

 

Ta 250-kilogramska zverina je pravzaprav največji pe#de, ki je hodil po 4 nogah. Beštija iz družine mačk je presneti jastreb, slina in gnoj, ki 5/6 svojega življenja preživi v spanju (spi 20 ur na dan). Njegove spolne predstave niso nič, ker "kralj" zelo hitero zaključi in ne zdrži dolgo. Pravijo, da je nekoč lev zdržal 5 sekund, preden je padel z levinje. Toliko o tem, v seksu je vsak zajec boljši... Njegove lovske sposobnosti so še slabše, ker je neroda prve vrste. Celoten proces lova izvajajo nesrečne levinje, medtem ko lahko tale zajedalec na koncu edino v cirkusu ujame mrtvo impalo in zaostalega klovna. Za razliko od drugih mačk iz družine mačk (jaguar, leopard, tiger...) ta nesrečnež živi v tropu, saj je tako nesposoben, da bi kot osamljen osebek poginil po 10 dneh. In končno: pričeska. Prekleta kombinacija Adija Smolarja, Davida Bowieja, Edinsona Cavanija in romunskega carinika. Kdo lahko jemlje tako žival resno?

 

Po drugi strani pa mu naziv kralja odlično pristaja, saj je splošno znano, da si vsaj 90% nosilcev krone ni znalo niti obrisati sline, kaj šele voditi državo. Prekleti nepotizem...

Popravljeno od Slivka
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa soseda pride na vrata in reče:

- "Imam željo, da se imam lepo, da se napijem in sem potem z nekom celo noč v postelji. Ste morda zasedeni zvečer?"
Jaz ves presrečen:

- "Ne!"
Pa reče soseda:

- "Torej, boste lahko popazili na mojega psa?"

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Toni se jutro po službeni zabavi zbudi z glavobolom, groznim zadahom in popolno luknjo v spominu. Odpravi se v kuhinjo, kjer mu žena že pripravlja kavo.
- "Draga, od sinoči se ne spomin ničesar! Povej mi, ali je bilo tako grozno, kot se mi dozdeva, da je bilo?"
- "Še huje je bilo! Popolnoma si se osmešil pred vsemi, poleg tega pa si grozil nadzornemu svetu in žalil predsednika uprave, tako da te je odpustil!"
- "Ah, poščijem se na njega."
- "Saj si tudi se!"
- "Eee, je*bi ga."
- "Saj sem ga, tako da si dobil nazaj svojo službo..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz dnevnika voznika BMW-ja;

Danes sem se vključeval na avtocesto, ki je bila polna inferiornih avtomobilov.

Kot prvo, nisem mogel verjeti, da vozila zaradi mene sploh niso upočasnila, ko sem bil na vključevalnem pasu! Prisiljen sem se bil vriniti v komaj dovolj veliko vrzel med dvema avtomobiloma, da sem sploh lahko prišel na avtocesto!

Voznik v avtu za mano je spoznal svojo napako in mi v opravičilo pohupal z dolgim piskom.

Sicer neverjetno, ampak popolnoma isto stvar sem moral storiti, da sem se lahko vključil na pas za BMW-je.

Kakorkoli že, ko sem končno prišel na BMW pas in švigal mimo s svojimi 170 km/h, užival v občudovanju, ki so mi ga izkazovali vozniki in potniki v inferiornih avtomobilih, sem opazil pred seboj inferioren avtomobil, ki ni samo bil na pasu za BMW-je, ampak je celo vozil s smešnimi 130 km/h!

Seveda sem se mu približal na en meter od njegovega pritljažnika in ga s signali z dolgimi lučmi opomnil, da ne sme biti na BMW pasu avtoceste in naj se mi umakne.

Seveda, ko je voznik opazil za seboj BMW-ja, se je naposled le umaknil, vendar je potem spet zavil na pas za BMW-je!

Poizkušal je tudi loviti mojo hitrost in ko mu je postalo jasno, da mu to nikakor ne bo uspelo, je prižgal modre luči in me pozval naj zavijem na odstavni pas, da mi bo lahko čestital za moj odlični avto.

Normalno, da sem mu ustregel in ko je prišel do mojega avtomobila, mi je izročil papir, ki mi je samo potrdil kar sem že tako ali tako vedel - da je moj avto hiter!

Očitno želi, da bi vsi vedeli kakšen super avto imam, zato mi je vzel vozniško dovoljenje na policijsko postajo, kjer mi bodo nanj dali neke točke (ki nikakor niso zastonj, vsaka stane približno 70 evrov in dali so mi samo 3). Ampak, nekdo na policijski postaji mi je zagotovil da si bom, ker vozim BMW-ja, kmalu prislužil vseh 18 točk in takrat sploh ne bom več potreboval vozniškega dovoljenja in ga bodo vzeli!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ugrabitelji ugrabijo ženo nekega bogataša. Skrijejo se v odmaknjeno kočo in njihov vodja pokliče bogataša, da bi se z njim pogajal o odkupnini. Po nekaj minutah pogovora zbegan odložo slušalko in reče ostalim ugrabiteljem:

- "Fantje, prisegam, da sem slišal pok čepa z buteljke šampanjca..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole sem pa slišal od medicinskih sester na naši urgenci ampak baje se je zgodilo že (enkrat tam nekje okoli) leta 2010 v Ljubljani:

 

Je bila neka fantovščina, pa so šli potem k ženinu domov (mogoče tudi ne k ženinu, ampak k enemu od ostalih tipov). Stanovanje v bloku. Pa ima tip v kotu v sobi spravljene smučke. In eden od pametnjakovičev pride na idejo, da če se kdo upa s smučkami spustit po štengah. Itak (!) se hitro en javi. Se obleče v smučarski kombinezon, na glavo da čelado in gre fiiiiiiiiiiiiiijuuuuuuuu po prvih štengah... Lahko si predstavljate ropot... Pa nadaljuje po drugih... In tako dalje. Pa grejo dol po štengah ostali za njim in v enem štuku vidijo na tleh žensko... Hja... Jo je zbil in ji zlomil roko. Ženska je prišla pogledat kaj tak hrup?! Pokličejo rešilca in gospa se odpelje na urgenco. Tipe je mal skrbelo za gospo in grejo na urgenco za njo... Pogledat, če je ok... Na urgenci sprašujejo kje je gospa... Noben nič vedel.... Jo opišejo, taka pa taka, zlomljena roka... itd. .... Pa jih pošljejo na en oddelek do dohtarja... Jo opišejo dohtarju, pa ta reče:

- "Pa je res bila ta gospa pri nas... Ampak smo jo poslali na psihiatrijo, ker je vztrajno trdila, da jo je v bloku zbil smučar..."

  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- "Za boljšo prebavo - pijem pivo. Pri slabem teku - pijem belo vino. Pri nizkem tlaku - pijem črno vino. Pri visokem tlaku - pijem konjak. Pri angini - pijem vodko."

- "Kdaj pa piješ navadno vodo?"

- "A mi verjameš, da take bolezni pa še nisem imel..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nemec, ki ima ženo in ljubico, ima rad ženo.

Francoz, ki ima ženo in ljubico, ima rad ljubico.

Italijan, ki ima ženo in ljubico, ima rad svojo mamo.

Anglež, ki ima ženo in ljubico, ima rad svojega soseda.

Slovenec, ki ima ženo in ljubico, ima rad pivo in vino...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se zgodi, slučajno sta šef in delavec hkrati pri frizerju. Ko sta obrita in ostrižena, frizer vpraša:

- "Želita, da vaju namažem še z after shaveom?"

 

Šef odgovori:

- "Ne. Če bom dišal na after shave, bo žena mislila, da sem bil v kupleraju."

 

Delavec odgovori:

- "Mene pa lahko. Moja žena ne ve, kako tam dišijo..."

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.