Skoči na vsebino

Nakup Mazde 5


pinarello

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni.

 

Sem nov na forumu...zanimam pa se za nakup Mazde 5 l. 2006, 2.0 diesel GT.

 

Prosil bi za mnenja o tem avtomobilu nasplo?no, mogo?e napakce, +/-, izku?nje pa kako se teli motorji obnesejo...uglavnem ?im ve? informacij.

 

Hvala vsem za pomo? :bravo:

 

Lp

 

Erik

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bi bil rad nesramen, samo malo uporabi search in bo? najdu kar i??e?.

Na?eloma karoserija in mehanika ni problemov, motor pa je druga muzika in sr...., lahko pa del kot ura.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bi bil rad nesramen, samo malo uporabi search in bo? najdu kar i??e?.

Na?eloma karoserija in mehanika ni problemov, motor pa je druga muzika in sr...., lahko pa del kot ura.

 

Sm uporabil iskanje in ?e vpi?e? mazda 5 ni da se dobi ne vem kaj...probaj...

 

Hvala vseeno za mnenje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm uporabil iskanje in ?e vpi?e? mazda 5 ni da se dobi ne vem kaj...probaj...

 

Hvala vseeno za mnenje

 

jaz sem ?e na ene 4 take poste odgovoril, ker sem jo imel. Je pa res da tale iskalnik ni briljanten - pod splo?na debata preglej pa bo :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm uporabil iskanje in ?e vpi?e? mazda 5 ni da se dobi ne vem kaj...probaj...

 

Hvala vseeno za mnenje

 

 

http://goo.gl/V6VKo

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponovno pozdravljeni.

 

Postal sem lastnik Mazde 5, 2.0 diesel GT, lenik 2006. Imam jo samo 2 dni tako, da ne morem ?e podajat nobenih izjav kar se ti?e vo?nje a za enkrat ka?e kar dobro :)

Moram se predvsem navadit vi?jega avta saj sem pre?altal iz Preludke tako da...drga? pa sem zelo presene?en nad tihim delovanjem tega diesel motorja...!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponovno pozdravljeni.

 

Postal sem lastnik Mazde 5, 2.0 diesel GT, lenik 2006. Imam jo samo 2 dni tako, da ne morem ?e podajat nobenih izjav kar se ti?e vo?nje a za enkrat ka?e kar dobro :)

Moram se predvsem navadit vi?jega avta saj sem pre?altal iz Preludke tako da...drga? pa sem zelo presene?en nad tihim delovanjem tega diesel motorja...!!

 

GT al GTA? Ker Gt se mi zdi ni slovenski...i could be wrong

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

GT al GTA? Ker Gt se mi zdi ni slovenski...i could be wrong

 

GT...uvoz iz Italije :)

 

Prvi ob?utki so pozitivni, minus to?ka gre za enkrat (glede na moj ob?utek) nekoliko glasni menjalni ro?ici pri prestavljanju...druga?e pa motor lepo prede in tudi dobro potegne...za enkrat je poraba malenkost nad 6 litrov...kratke relacije...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto je bomba, predvsem vrata in visoko sedenje - kero ma?ino ma? 143?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp 143 konji?kov. Ma?ina res lepo dela, malo se moram ?e privadit visokega sedenja...

 

imel, dobra ja, bi ti svetoval da gre? na servis povpra?at ?e je avto imel popravek SW - za DPF in laganje BCja.

 

+ druge vpoklice - vijak nosilca motorja, ?kripanje gumic amortizerja pozimi

 

Pa jaz sem imel ?e redek problem pobrane gume spredaj znotraj ker je bila optika gum v ?rko V :closedeyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Itak. Za vse kar gre na slabše je kriv Robi, za vse, kar gre na boljše je zaslužen Ivan. Ali je mogoče kaj vmes?   Moje mnenje je, da je velika težava tudi in predvsem v nas samih, naši balkanski mentaliteti, dvojnih merilih. Kdo od "normalnih" bi recimo kljub jasnim pravilom odrezal DPF filter in zaradi nekaj 100 € koristi ogrožal zdravje drugih udeležencev v prometu? Danec, Šved, ... ?   Mimogrede, v četrtek sem v Sevnici videl premijsko rdečo Mazdo s KP tablico ...
    • Aja, pa tudi inflacijo imamo trenutno med najvišjimi v evro območju. Slučaj? Ne - golobnjakova druščina  na delu oziroma nedelu. 😉
    • Ne razumem...  V čem je poanta, da mora met avto 200 konjev in več? Zakaj jih rabiš? Za normalno vožnjo iz Hrastnika čez Litijo v Ljubljano? Za 130 po AC? Oziroma za vožnjo v koloni in v zastojih? Za prehitevanje? Koga boš prehitel? Kolesarja? Kosilnico? Tipičen primer nestrpnosti. Za vožnjo po omejitvah imajo vsi avti dovolj konjev. Kaj bi pol lahko rekli vozniki tovornjakov? Od 410 do 780 konjev za isto skupno težo... Zakaj že? Zaradi prestiža... Ja... Imam toliko konjev, pa čeprav je samo napis gor.  To je MOJE mnenje. 
    • In kaj si pričakoval drugega? Eno je prodaja, drugo pa je psihologija ter ostale zadeve. Danes se ego žal bilda prego značk in izdelkov, ne pa več kdo s kom in kako manipulira. Dovolj jasno? Pa danes nisi ''in'' če nisi LGBT, kardašiant, eko, bio in podobne nebuloze.
    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.