Skoči na vsebino

obeski


maj?

Priporočeno sporočilo

Zanima me, kje se da kupiti obesek za klju?e znamke mazda ali kak drug reklamni material - okrasna blazina, kapa ali maketa avta mazda 6.

 

Na petrolu nimajo, pri poobla??enem prodajalcu v NM tudi ne.

 

Hvala za pomo? in odgovor :bravo:

 

na ebayu je tega ko sra*** - pa ?e 5x cenej?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na ebayu je tega ko sra*** - pa ?e 5x cenej?

[/qu

 

 

 

hvala za pomo? in odgovore, me pa zanima v kolikem ?asu dobi? ?e naro?i? preko ebaya, ker bi rabila to do naslednjega petka k rabim za eno darilo. Najbr? tako hitr ne, bom pa vedela za drugi?. hvala ?e enkrat

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lahko pa se zmenimo pa damo magari ovratne trakove pa? delat,naro?imo nekje 50-100 kom. pa potem po pametni ceni zdilamo,saj verjetno bi ?e kdo imel kak obesek ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lahko pa se zmenimo pa damo magari ovratne trakove pa? delat,naro?imo nekje 50-100 kom. pa potem po pametni ceni zdilamo,saj verjetno bi ?e kdo imel kak obesek ;)

 

moj sosed ma graficno delavnico,pa tiska na vse zivo..lahko uprasam kok pride kj..ce je nas ene par..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.