Skoči na vsebino

Hudi avti in fotke nasploh


Symon

Priporočeno sporočilo

pr men bi ga se vec dobila :harhar:

 

he he kaj bi se cel padu not :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm tole trditev pa semizdi bi moral mal pod drobnogled dat-imam ob?utek da zavaja?!!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm tole trditev pa semizdi bi moral mal pod drobnogled dat-imam ob?utek da zavaja?!!!!

 

pa ne za menoj kot si ti predstavlja?, ampak naslednja stranka XD
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

 

 

Pri motorju uprabljajo VRIS :jupiii::hohoho:

http://www.laferrari.com/en/engine/

 

Japonci so to uporabljali takoj po vojni, tako da uau. :harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Dana?nja promocija Oldtimer kluba Rovinj pred sobotnim vse - Istrskim sre?anjem oldtimerjev v Puli, ?e koga zanima

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

sosedov MG 1971, 1 cilinder, 500ccm....:) En redkih vojnih, ki nima gasa na levi....ima pa 2 toka za oro?je :ninja:

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Ne vem zakaj, ampak oldtimer roadsterji so meni top :) Mogo?e ravno zaradi dizajna ki je bil takrat bolj ?ustven kot danes, zato mi je tudi miata v?e?, ker ga ?e vedno nekaj ima...ko pa pride do tele alfe pa samo uau :blink:

 

Objavljena slika

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem zakaj, ampak oldtimer roadsterji so meni top :) Mogo?e ravno zaradi dizajna ki je bil takrat bolj ?ustven kot danes, zato mi je tudi miata v?e?, ker ga ?e vedno nekaj ima...ko pa pride do tele alfe pa samo uau :blink:

 

Objavljena slika

 

Oh yeah

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Ne vem zakaj, ampak oldtimer roadsterji so meni top :) Mogo?e ravno zaradi dizajna ki je bil takrat bolj ?ustven kot danes, zato mi je tudi miata v?e?, ker ga ?e vedno nekaj ima...ko pa pride do tele alfe pa samo uau :blink:

 

I hear you :prstgor:

 

Jest tut bolj na oldscool roadsterje padam. Tale sicer ni star po letniku ampak oblikovanje pa je...je kar nekaj ?asa krasil desktop.

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

I hear you :prstgor:

 

Jest tut bolj na oldscool roadsterje padam. Tale sicer ni star po letniku ampak oblikovanje pa je...je kar nekaj ?asa krasil desktop.

 

Objavljena slika

 

mmmm...novi f an:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.