Skoči na vsebino

Hudi avti in fotke nasploh


Symon

Priporočeno sporočilo

A je tole daihatsu charade? Avto mojega otro?tva:)

Bencinski 3-valjni, 12-ventilski in pa TURBO, zadeva ima 101KS ob izredno majhni masi, to mora letet k zmaj.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je tako, navadnega 1.0 bencinca si ?e lastim (spodaj na sliki), z vpra?anjem pa sm konkretno mislu na GTti model, ki ga je omenu Zmaj :)

 

wp20140830001.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja exotika se pla?a

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja exotika se pla?a

Bomo se mal pocakal, ce bo cena padla na neko normalno pol mi je namenjen drugac pa pa pac ne :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:) No pa ?e rde? je bil na?. Sem baje jokala, ko je ?el od hi?e. Deeyan upam, da ga dobi?:)

Sej vecinoma so bli vsi rdeci. Neki je blo se modrih in belih, misje sivi so bli pa vecinoma 5-vratni in z diesel motorjem.

Thx, sej pravim, ce bo bo, drugac sm pa trenutno bolj osredotocen na drug projekt :)

http://www.mazda-si.net/topic/3671-deeyans-vehicles/page-40

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Tista na levi strani avta ima prevelika o?ala. Vsaj za moje pojme. Tista na desni strani pa ima res skoraj popoln izgled.

kak?nga avta? :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Morebiten izziv za drugo leto, omejiti budget na ene 500? za nakup enega "skreta" in iz njega potegniti maksimalno zabavo:

10675779_876216492389402_354765358750454

323c 2.5 V6 :P

 

mal se hecam, ampak po en strani mi je res ?al da nism speljal tega projekta :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

323c 2.5 V6 :P

 

mal se hecam, ampak po en strani mi je res ?al da nism speljal tega projekta :D

Saj na?eloma ni slaba ideja ampak a tu je pa res skoraj bolje kupiti 323F V6, manj dela. Je pa res, da je C dosti la?ja, mogo?e ima celo kraj?o medosno? 

 

Druga?e pa tako pomisli. Trenutno je Time attack vedno redkeje ravno zato ker ni ful obiska, ljudje so se nadirkali, ?koda jim je avtov... Predstavljaj si naprimer 5 istih twingov za ene 300?, sle?enih, mogo?e dobre gume potem ima? pa direktne dirke proti kolegom. Nekaj podobnega Seicento Cup seriji ampak za nas amaterje. Ravno Civic mi je odprl o?i, da se da za malo denarja ravno toliko zabavati kot s kakim novej?im avtom. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj na?eloma ni slaba ideja ampak a tu je pa res skoraj bolje kupiti 323F V6, manj dela. Je pa res, da je C dosti la?ja, mogo?e ima celo kraj?o medosno? 

 

Druga?e pa tako pomisli. Trenutno je Time attack vedno redkeje ravno zato ker ni ful obiska, ljudje so se nadirkali, ?koda jim je avtov... Predstavljaj si naprimer 5 istih twingov za ene 300?, sle?enih, mogo?e dobre gume potem ima? pa direktne dirke proti kolegom. Nekaj podobnega Seicento Cup seriji ampak za nas amaterje. Ravno Civic mi je odprl o?i, da se da za malo denarja ravno toliko zabavati kot s kakim novej?im avtom.

To je res, bi bla pa na nek na?in edinstvena :D in ja, ma kraj?o medosno. Med 323F in prvo generacijo Mazde 6 je tut zlo mal razlike (Mazda 6 - 2,675 mm; 323F BA - 2605 mm, 323c ma pa 2,450 mm) :)

to da je folku ?koda avtov za na RL ?ist razumem, bom zdej tut js na istem ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro sam par cm medosne je kar velika razlika.

 

Pa smo spet tam. Se sestavi hiter avto, ki ga bo ?koda pritisniti. Ironija a?

Na ravni liniji me bo videt, brez skrbi ;) pa mogoce kdaj na kaki "pravi" pisti :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.