Skoči na vsebino

crd tuning box


rovnca

Priporočeno sporočilo

zdej tudi sam lahko potrdim, da je kr razlika... kot pravi jures se najbolj pozna pospe?ek pri nizkih obratih... kdaj se turbina po?ene dejansko ne ?uti? ve? (ni ve? tistega prehoda oz. ne rabi? ?akat tam do 1800 obratov da se za?ene)... dost se pozna predvsem pri pospe?evanju v vi?jih prestavah in na klancu... poraba je ostala ista.

 

?e potegnem ?rto________ je bilo vredno investirat :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 63
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

zdej tudi sam lahko potrdim, da je kr razlika... kot pravi jures se najbolj pozna pospe?ek pri nizkih obratih... kdaj se turbina po?ene dejansko ne ?uti? ve? (ni ve? tistega prehoda oz. ne rabi? ?akat tam do 1800 obratov da se za?ene)... dost se pozna predvsem pri pospe?evanju v vi?jih prestavah in na klancu... poraba je ostala ista.

 

?e potegnem ?rto________ je bilo vredno investirat :)

 

Pa jebemu mast turbina se vrti skoz, samo nima dovolj obratov kar posledi?no da premalo tlaka, ?e ni tlaka ni u?inka.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no no... ?e bo? se za vsako malenkost tako razburjal, te bo ja ?e kje pobralo ;)

 

Mislim da ve? kaj sem hotel povedat, ampak vseeno... hvala da si me popravil :ljubezen:

 

Lej to nekdo ki se ne spozna pol razlaga de turbina zalufa ?ele pri 1800 rpm in to meni in v to clo tolk verjame da ga sploh nima smisla nau?it-mu razlo?it kako to v resnici funkcionira.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pozdravljeni Mazda?i :cheers: !

 

Ima kdo izku?nje z Racechip tuningom. Vsi modeli so nastavljivi. Za osnovnega od?tejete 129 evrov (po?tnine za Slovenijo ni). Za moj model:

 

Mazda 6 120 CD

 

bi dosegel zavidljive rezultate.

 

http://www.racechip.de/racechip-chiptuning...-CD-1202-r.html

:jupiii:

 

V bistvu gre za nenastavljiv box (ne ?ip) - kar je ok ?e nima? DPF, ?e ima? ni priporo?ljivo.

 

Nastavljive naro?am jaz spet ta teden, 2 mam ?e - a sta ?e 2 kandidata? Ker je nemc rekel da bi za 4 dal pa ?e bolj?o ceno.

 

vikibald - te ki naro?am imajo 16 nastavljivih stopenj in jih ?e ene 15 vozi tukaj b.p.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem s tem MAL-om kar zadovoljen. Do zdaj sem ga sprobal do 9-te stopnje. Na dolo?enih ne zazna? skoraj ni?, na dolo?enih se mu malo fuzla, ene pa trgajo gate. Poraba sicer ni ni? manj?a, prej bi rekel, da je lahko malo ve?ja, ker zaradi pretiranega navdu?enja preve? hodi? po stopalki. Ob "normalni" vo?nji pa najverjetneje ostane enaka.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Jaz imam na 7. Na 8 se mu je ?e motor malo v prazno vrtel pri naglem pospe?evanju (ampak se mi ni zdelo, da tudi kolesa, ker se ni sli?alo ni? ?kripanja). Isto na 9-tki. Moram probat ?e ostale variante nad temi ?tevili (?rke).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu gre za nenastavljiv box (ne ?ip) - kar je ok ?e nima? DPF, ?e ima? ni priporo?ljivo.

 

Nastavljive naro?am jaz spet ta teden, 2 mam ?e - a sta ?e 2 kandidata? Ker je nemc rekel da bi za 4 dal pa ?e bolj?o ceno.

 

vikibald - te ki naro?am imajo 16 nastavljivih stopenj in jih ?e ene 15 vozi tukaj b.p.

 

Sori ker mogo?e spra?ujem neumno, vendar tole izjavo na strani RaceChip razumem kot da se da nastavljati:

 

...We deliver the RaceChip with the best possible setting for your vehicle type. You can adjust the performance according to your requirements on the RaceChip...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sori ker mogo?e spra?ujem neumno, vendar tole izjavo na strani RaceChip razumem kot da se da nastavljati:

 

...We deliver the RaceChip with the best possible setting for your vehicle type. You can adjust the performance according to your requirements on the RaceChip...

 

Jah lahko je dvoumno. Lahko mislijo, da ga oni pred po?iljanjem nastavijo za dolo?en motor (we deliver)....kar imamo mi in ?e bi imel rad isto je to, da je ali na boxu stikalo ali potenciometer s stopnjami, ali pa celo daljinec za preklop med programi.

You can adjust bi moralo to pomeniti - ampak kako - nekateri imajo tudi USB port in mora? vsaki? PC priklapljat, variant je polno

 

?e je pa samo box brez vsega je natjunan 100%

 

http://www.racechip.de/racechip-chiptuning...-CD-3954-r.html

v specih pi?e performance adjustable a na sami ?katli ni videti ni?esar....

 

Tole pa kar pozabi - marketing. Ostane isto, ?arovnij pa ne mora delati Fuel Saving up to 1,0 l / 100km

 

http://www.racechip.de/RaceChip-Installation-11i.html

v videu je videti samo ?katla, brez nastavitev.

You can increase or decrease the performance of the RaceChip on your own. You can choose between „maximum performance“, „price-conscious economic tuning“ or a „reasonable mixture „of both

 

kr neki....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.