Skoči na vsebino

crd tuning box


rovnca

Priporočeno sporočilo

Mal sem bral teme ki se ti?ejo tuninga in zgleda da je kar nekaj ?lanov tega foruma zadovoljnih s CRD tuning boxom.

Zdej nameravam zadevo nabavit tud jaz samo me nekaj moti.

Na njihovi strani najdem samo eno izvedbo za moj avto (M6 143HP) ki stane s po?tnino 89?

 

V eni od tem sem prebral da imajo fantje s tega foruma CRD box ki je nastavljiv in da je bila cena kar nekaj dra?ja od teh 89?.

 

Mene zanima ali je ta ki se prodaja tudi nastavljiv?

 

http://www.crd-tuning.de/product_info.php/...er-mazda-6.html

 

Namre? ne ?elim kupiti najcenej?e ?katlice s katero bo imel te?ave.

 

?lane foruma ki imajo CRD box prosim ?e mi zaupajo kje so kupili svojo ?katlico.

 

?e v naprej hvala!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 63
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Mal sem bral teme ki se ti?ejo tuninga in zgleda da je kar nekaj ?lanov tega foruma zadovoljnih s CRD tuning boxom.

Zdej nameravam zadevo nabavit tud jaz samo me nekaj moti.

Na njihovi strani najdem samo eno izvedbo za moj avto (M6 143HP) ki stane s po?tnino 89?

 

V eni od tem sem prebral da imajo fantje s tega foruma CRD box ki je nastavljiv in da je bila cena kar nekaj dra?ja od teh 89?.

 

Mene zanima ali je ta ki se prodaja tudi nastavljiv?

 

http://www.crd-tuning.de/product_info.php/...er-mazda-6.html

 

Namre? ne ?elim kupiti najcenej?e ?katlice s katero bo imel te?ave.

 

?lane foruma ki imajo CRD box prosim ?e mi zaupajo kje so kupili svojo ?katlico.

 

?e v naprej hvala!

 

Kontaktiraj uporabnika JURES-a

 

Le zakaj zame stane 300? ? :zvizga:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No in kje ste to nabavli, kateri model, kolk ?....?

Kak?ne so izku?nje?

 

Go to 2nd post and read first line of replay !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Uspe?no smo nadgradili 3 nove mazda?e - enemu celo izmerili ve?ji prirastek kot pravi proizvajalec :bravo:

 

Konec naslednjega tedna spet naro?im, anyone?

P.S. Na voljo je tudi en rabljen za manj denarja - pol garancije je ?e

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uspe?no smo nadgradili 3 nove mazda?e - enemu celo izmerili ve?ji prirastek kot pravi proizvajalec :bravo:

 

Konec naslednjega tedna spet naro?im, anyone?

P.S. Na voljo je tudi en rabljen za manj denarja - pol garancije je ?e

 

 

A bi ta rabljen ustrezal moji M6 cd136, pa kak?en je prirastek mo?i.

Ali je ta tuning rizi?en, ker ima avto 110k km.

Pa cena. Lahko na ZS

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bi ta rabljen ustrezal moji M6 cd136, pa kak?en je prirastek mo?i.

Ali je ta tuning rizi?en, ker ima avto 110k km.

Pa cena. Lahko na ZS

 

ustreza, ravno na cd136 je bil izmerjen porasz na ve? kot 160km, kilometri nimajo veze

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, 136 na 160KM...kolk so pa potem 143KM pridobile?

Kaj pa poraba, je kej posko?ila? Ker na moji 6ki ?e vedno nekako preve? kuri avto za moje pojme :)

 

cd143 naj bi jaz dobil drug teden pa sprobamo - po papirjih 175KM - 405nM

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

in jure, kako se obnese međik box?

ste ga fliknl na valcne?

 

Ma nimam te potrebe dela res lepo rrrrrrrrr od 1200 rpm in najbolj se opazi ce box izklopis. Ko se ga navadis ne cutis vec dokler ne gres dol....:)

V temlem tezkem zraku je bolje da je na manj pa dela brez problemov.....porabo ma pa avto majhno, ce je zarad boxa ne vem, je pa nizka z njim vred :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, 136 na 160KM...kolk so pa potem 143KM pridobile?

Kaj pa poraba, je kej posko?ila? Ker na moji 6ki ?e vedno nekako preve? kuri avto za moje pojme :)

 

Morate ra?unati na to,da 136 konjske imajo nekatere ?e v ?tartu (serijsko) okoli146 konji?ev. ;)

Je bilo izmerjeno na valjih.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam k po gasu stop? se pa mal bol pokadi al kaj..

 

dpf...ne kadi...kve?ejmu ve? regeneracij

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo pa brez lu?k tudi, nobenih EngineCheck lampic pa tega?

Sam sm sicer vedno bil prista? tapravega chip-tuninga, se pravi, comp, kabl, nakdo, ki te odere za nekaj 100?, sam dela :)

Tale box pa je tempting, priznam ;)

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo pa brez lu?k tudi, nobenih EngineCheck lampic pa tega?

Sam sm sicer vedno bil prista? tapravega chip-tuninga, se pravi, comp, kabl, nakdo, ki te odere za nekaj 100?, sam dela :)

Tale box pa je tempting, priznam ;)

 

Brez problema. Ce mas dpf je tole veliko bolj primerno ker ima 16 stopenj za nastavljati, tako lahko tudi pozimi downsizeas da ne kople ko nor ali unicuje gum

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo pa brez lu?k tudi, nobenih EngineCheck lampic pa tega?

Sam sm sicer vedno bil prista? tapravega chip-tuninga, se pravi, comp, kabl, nakdo, ki te odere za nekaj 100?, sam dela :)

Tale box pa je tempting, priznam ;)

 

Stari nima? kaj zajebat, zmen se z jur?kom, pa ga pejd do njega temporary vgradit in probaj, verjem nau? ga ve? ven jemal. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj se z tem modulom zmanj?a luknja pod 1800 obrasti, mislim ?e za?ne avto vle?t kaj prej?

Kaj pa stara ?estka brez dpf-ja bo kadila ve? z modulom?

Pred enim letom sem sam dal potenciometer na kabel "enaka stvasr kot modul, samo dosti cenej?a", ki gre na commonrail, ko sem ga nastsavil je avto pozimi dobesedno poletel, ko se pa je ozra?je za?elo segrevati je vedno bolj kadil in ga je za?elo zapirati. Kaj ?e bi menjal filter od zraka z K&N bi bila kak?na razlika glede kajenja?

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj se z tem modulom zmanj?a luknja pod 1800 obrasti, mislim ?e za?ne avto vle?t kaj prej?

Kaj pa stara ?estka brez dpf-ja bo kadila ve? z modulom?

Pred enim letom sem sam dal potenciometer na kabel "enaka stvasr kot modul, samo dosti cenej?a", ki gre na commonrail, ko sem ga nastsavil je avto pozimi dobesedno poletel, ko se pa je ozra?je za?elo segrevati je vedno bolj kadil in ga je za?elo zapirati. Kaj ?e bi menjal filter od zraka z K&N bi bila kak?na razlika glede kajenja?

 

?e enkrat pri meni pri 1200rpm dela.

 

so pa ?e drugi uporabniki tukaj, naj povedo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.