Skoči na vsebino

?portni kolelktor


Grega_

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 109
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

6 strani o nekih kri?emkra?em cev?icah iz ma?ine, pa ?e zdj nobenga grafa, kaj pomen to v praksi :ne vem:

 

Strokovno bi se loh rekl, da je tole kr mo?na rekla-kazala debata :punk:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

6 strani o nekih kri?emkra?em cev?icah iz ma?ine, pa ?e zdj nobenga grafa, kaj pomen to v praksi :ne vem:

 

Strokovno bi se loh rekl, da je tole kr mo?na rekla-kazala debata :punk:

 

ti si zdele ziher direkt iz ?irafe pr?u :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti si zdele ziher direkt iz ?irafe pr?u :P

 

Kako si vedu iz kje sm,si meu zih ?pijone v afrik :D

 

Da ne bomo preve? s teme zavil..mene ?e zmer zanima fizi?ni rezultat teh superduper konektorjov al kaj so ?e,tko da:

Objavljena slika

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne bomo preve? s teme zavil..mene ?e zmer zanima fizi?ni rezultat teh superduper konektorjov al kaj so ?e,tko da:

Objavljena slika

 

ti si noob, ne bo ti on ra?unov polagov, ker ?e ne verjame? na besedo je itak brezveze... kon?no dobimo gor nekoga, k se spozna na zadevo vi pa take strelate... shame on you.

 

Jaz bi tud dal gor ?portni kololktor in seveda ?portno podvozje ampak se bojim, da bi mi hrbtenico ven vrglo, ker nisem ve? rosno mlad pa z dizlom dirkat po racelandu al pa grobniku je tud brezveze, ker si ne morem privo??it dveh kompletov gum, da bi jih tam znucal.

 

Tko, da ne vem kaj narest, ker s serijskim podvozjem je res mal brezveze se okol mal bolj dinami?no furat, ker se avto full zvija kot kak ?igumi. Mah sem full zdej v precepu kaj narest, ker tkole pa res ne gre ve? naprej.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prov ma?, tud mene ?e mau leta dajejo tko da bom kr upo?teval modrovanja. Teb pa najbr? res ne preostane n? druzga ko da vozi? po lojzevo in da grejo vsi mimo tebe :aaaaa:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ksna lajtunga ? Ne razumem :/ ..

Paa motor je bil generalno obnovljen tko ca je imel spet skori tistih 106 KM pa glava znizana pa malo povecani kanali bol presecni kabli za svecke direkt iz koreje :) pac uni ce ste kdaj vidli tornado v2 neki takega k&n apolo filter gladke cevi od bmc-ja in vecja sesalna loputa ... in se ostalo kar je bili ze prej omenjeno .. sam res ta avto ga je trgu lahk mi ne verjames sam za 1.6 je delu boga pac sej ka je blo vse to vstimano sm mislu se dol tunercu peljat na valck3 da bi ga dal ke na ksnih 120-125KM sam sm rajsi mazdo pole kupil kr sm se unga ze navelicu ;) bom pa to 6ko probu spravt ne na ksnih 500nm+ :) aja pa se neke bol mrzle svecke sm mel not kar je tudi pripomoglo k bolsemu so bile pa 2elektrodne nkg n3ki takega ;)

 

JA in svizec zavije ?okolado ? :D

 

Kaj a marce -brzine ?? Ne ne ne to ma torq ni treba ce turbina laufa sam pohods in si takoh mimo kolone ;) ma bo treba malo potunirat tudi tole ...

 

Aha kolk ?e ? :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.