Skoči na vsebino

?portni kolelktor


Grega_

Priporočeno sporočilo

?e ima? oboje ti oboje meri? ?e ti, in ko preklopi? na bencin, brez kata na plinih pade?.

 

Ne, ?im omeni?, da ima? (homologiran) LPG, ti ne "turijo" tistih zadev v izpuh, ker jim baje totalno zmedene vrednosti prika?e na aparaturah. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 109
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Sigurno se pa pozna pri drugih plinih, da je rezultat lahko druga?en in pa seveda, ?e avto ni v najbolj?em stanju je lahko zaradi nepopolnega izgorevanja v izpuhu ?e pove?an cel kup drugih zadev, kot recimo HC, ogljikov monoksicd CO in pa vse spojine na osnovi du?ika NOx, N2 ter seveda tudi ozon O3.

 

Pomoje je bolj tule hakeljc.

 

js mam cat vseen :P

 

Ti ma? drug avto. Objavljena slika Govora je to?no o tem modelu, Mazda 3 GTA + tale kolektor. Eni avti imajo pa? katalizator za kolektorjem, eni ga majo v kolektorju in ?e enega zadaj... To je zdaj kot bi rekel, da ?e da? 300mm bremze na Clia RS 182 da ne gre ve? gor manj kot 16 col pa bi rekel da tebi pa gre, a govoril bi o Cliu 16V z bremzami od Clia RS. :P Me?a? hru?ke in jabolka.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje je bolj tule hakeljc.

Ti ma? drug avto. Objavljena slika Govora je to?no o tem modelu, Mazda 3 GTA + tale kolektor. Eni avti imajo pa? katalizator za kolektorjem, eni ga majo v kolektorju in ?e enega zadaj... To je zdaj kot bi rekel, da ?e da? 300mm bremze na Clia RS 182 da ne gre ve? gor manj kot 16 col pa bi rekel da tebi pa gre, a govoril bi o Cliu 16V z bremzami od Clia RS. :P Me?a? hru?ke in jabolka.

 

ja sori no........ :glare:

 

Zanimivo, potem vpra?anje kaj jim je delal probleme nazadnje in so samo pomahal na varjanto dobro pa ne bomo ni? meril :D

 

ma pr men so sam prebekslal cifre, da je blo prav :D nvem verjetno 2.5 poka?e ve? plinov kot 2.0 zato pride do odstopanja :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majster zato ker je del originalnega kolektorja katalizator, s ?portnim kolektorjem pa se tega katalizatorja znebi?. In NE, zadeva preverjeno pol ne gre ?ez. Preberi celo temo prej, saj sem objasnil zadevo zakaj.

 

In kaj bos delal dirkalnik al kaj ? Mhm za tistga 2 konja se pa res nebom sekiral .. sam dere se pol k da mas nwm kolk konju .. pel ercu pa ti ustima tipi topi ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj bos delal dirkalnik al kaj ? Mhm za tistga 2 konja se pa res nebom sekiral .. sam dere se pol k da mas nwm kolk konju .. pel ercu pa ti ustima tipi topi ;)

 

91 je tvoj letnik?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pa nebi prisel skozi tehnicni ?? Jst sm imel na nubiri 4-2-1sportni kolektor povit z uno toplotno izolacijo ka nwm kako se ji ze rece .. no bistvo je da me sploh peasu ni sam malo je pogledu in to je blo to ...

 

 

In koliko kW si dobil z ?portnim kolektorjem?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nubira je Daewoo :blink:

 

Ja je daewoo in taka k je bla moja nwm ce je se ksna .. no pac kolektor mi sedaj ostaja doma in ga tudi prodajam.. ma kw nwm kolk cene navora je bilo pa precej in cca kar sm jst cutil bi bilo tm enih 5 Konju .. lahko kaksen vec ...

 

Na Mazdi ne tolk, na Hondi pa ogromno. :hudicek:

 

Mah na hondo uni hondasi vsi dajejo 4-1 .. kr neki ... ce ni 4-2-1 je prow nc .. ka honda z nule ze tko nima ki delat na visokih pa itak gre ... sam mimo moje mazde honda 1.6 vti una mickena ni sla ;) .. hehe no morem pa priznat da hvala bogu edina dolga ravnina ka je bila da je folk nasprot sel ka tm je bila pa ze cist v riti mazde .. :-/ ..
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa odlicna je bila .. zdej jo more kdo vozit po murski soboti ka sm jo zamenju za mazdo .. sej po eni strani mi jecist zal da sm jo prodal...:(

 

P.s tolk kakor je bila ta moja postimana nwm ce je se ksna v slo .. je bilo zlo casa in truda vlozeno denarja pa sploh ... ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak... Nubira? ?zmeden? :mi pijemoo:

 

Jaa daewoo nubira 1.6 16v letnik 2001 kupil pri 89.000km prodal pri sej nwm vc kolk je imela ma ce se ne motim je imela 157.000 km .. pac ni bilo original ;) sam vem da je folk slabo ostal z dosti bol dobrimi avti ka je slo to mimo njih in je niso mogli ujet ;):party0035:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaa daewoo nubira 1.6 16v letnik 2001 kupil pri 89.000km prodal pri sej nwm vc kolk je imela ma ce se ne motim je imela 157.000 km .. pac ni bilo original ;) sam vem da je folk slabo ostal z dosti bol dobrimi avti ka je slo to mimo njih in je niso mogli ujet ;):party0035:

 

 

O ?em to govorimo: drag race, autobahn, touge, Raceland, Grobnik, .......

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nubiro sem imel, ampak 2.0...super motor (resnicno hudi pospespki, izjemno elasticen), dobro racunan menjalnik (krajse prestave), ampak vse drugo porazno (podvozje sem mogu rihtat pri amortizerju (eibach+trsdi amortizerji), da je blo vsaj "srednje", menjalnik oplovski, in kar je najhujse od vsega polozaj sedenja nikakor mi ni bil vsec...ta je bil tudi razlog, zakaj sem jo prodal po le 54000km prevozenih (kupil novo za 18.000DEM) in pol presaltal na mazdo 6 :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nubiro sem imel, ampak 2.0...super motor (resnicno hudi pospespki, izjemno elasticen), dobro racunan menjalnik (krajse prestave), ampak vse drugo porazno (podvozje sem mogu rihtat pri amortizerju (eibach+trsdi amortizerji), da je blo vsaj "srednje", menjalnik oplovski, in kar je najhujse od vsega polozaj sedenja nikakor mi ni bil vsec...ta je bil tudi razlog, zakaj sem jo prodal po le 54000km prevozenih (kupil novo za 18.000DEM) in pol presaltal na mazdo 6 :)

 

Ma jst govorim civilno nimam jst Nwm kolk kesa da bom pi grobniku vozil... jst sm imel na moji h&r in pri tunersku predelal amortizerje ..
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma jst govorim civilno nimam jst Nwm kolk kesa da bom pi grobniku vozil... jst sm imel na moji h&r in pri tunersku predelal amortizerje ..

 

kdO je ta tunersk, to rs nwem? sramezljiv

 

Pa nwem, ke si to zmagoval? Sicer pa, ?e s mel za kulektor, fedre, montizerje, bi lahko napraskal unh 100? in poka?? oreng cajt na dirkali??u, ?rno na belem, an tko? :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje je ta tunersk? sramezljiv

 

?e zdaj ne vemo, kje si to zmagoval? Sicer pa, ?e si imel za kolektor, fedre, amortizerje, bi lahko napraskal tistih 100? in poka?e? konkreten ?as na dirkali??u. :ne vem:

 

Hehee ja amortizer d.o.o .. dole pri ljubljani- videm ... tip je hard nrdi ku je treba res .. sej mazdo bom tud tko naredu sam bo le zacasno dokler ne dobim za KW V2 ker zal v3 na mazdo 6 neobstajajo .. ma na nubiri je blo sej ki vc kakor sam kar si nastel ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehee ja amortizer d.o.o .. dole pri ljubljani- videm ... tip je hard nrdi ku je treba res .. sej mazdo bom tud tko naredu sam bo le zacasno dokler ne dobim za KW V2 ker zal v3 na mazdo 6 neobstajajo .. ma na nubiri je blo sej ki vc kakor sam kar si nastel ;)

 

aja aja, ma kwa sem blond, nisem dojeu ja, tega poznam, kratka lajtunga pa to heeh.

 

No avid? poj pa sploh, ne mor? tak avto tunat za od gasilskega doma do gostilne. Kwa use si mel zrihtan, dj odpri temo! :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.