Skoči na vsebino

Avto je predolgo na popravilu!


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 84
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Zanima me kam se lahko prito?im, ker je avto ?e skoraj dva meseca na popravilu v servisu. In me seveda nategujejo.......vsak teden znova. Help.

 

MMS

Mazda

Motors

Slovenija

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne bi bilo slabo da malo ve? pove? - poobla??en servis? Garancija..??

 

Druga?e pa zakon ??iti potro?nika = 45 dni ali nova oprema!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne bi bilo slabo da malo ve? pove? - poobla??en servis? Garancija..??

 

Druga?e pa zakon ??iti potro?nika = 45 dni ali nova oprema!!

 

 

Avto je bil malenkostno zaleten, je na kasko. A-Cosmos in M. totalno nateguje, iz tedna v teden. On pozna enga cenilca in verjetno skupaj 'kuhata' zaslu?ek. Ne vem kaj je zadaj, ker mi ni? ne pove, ni? ne izvle?em iz njega. Te gleda in ti la?e v obraz.

Oprema bo pa itak nova.

 

Pa ne vem ?e je MMS pravi naslov, ker so oni itak uvozniki in seveda sodelujejo s servisi.

In sem ?ist ?iv?na zaradi tega avta.

Kateri servis mi svetujete v prihodnje, ker tja, verjetno ne bom ?la ve?!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kako naj grem drugam, ?e je pa ?e tok ?asa tam ?????? Raz?telan?

 

nj ga dajo skup kukr je bil in ga pol odpelje?.

Samo to jim rec in bo avo v par dnevih fertik, pol pa zahtevaj ra?un-kopijo vsega kar so zamenal.

kater model in katere barve je tvoja makina, da "malo povpra?am" ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nj ga dajo skup kukr je bil in ga pol odpelje?.

Samo to jim rec in bo avo v par dnevih fertik, pol pa zahtevaj ra?un-kopijo vsega kar so zamenal.

kater model in katere barve je tvoja makina, da "malo povpra?am" ?

 

Ati si tudi en tistih, ki 'me?ajo'.

Kje bo? pa povpra?al? Jaz te ne poznam. Kdo pa si?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ati si tudi en tistih, ki 'me?ajo'.

Kje bo? pa povpra?al? Jaz te ne poznam. Kdo pa si?

 

Lej ?e pa? no?e? pomo?i, je pa? no?e?, ?e pa te vseeno zanima po po?lji zs, pa ti sporo?im(?e bom zvedu kje je problem) kaj se dogaja, odlo?itev je povsem TVOJA, kar bom pa naredu pa je samo moja dobra volja.

 

Malo pobrskaj po forumu, lahko tud javno vpra?a?, kdo, kaj in ?es sem sposoben.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res da se dobra roba sama hvali, samo mislim da meni ni treba ni?esar dokazovat in razlagat, ker dejanja govorijo sama zase.

?e pa kdo od ostalih ho?e kaj dodat pa naj doda.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

punca,vem da si razka?ena od samega nategovanja-kdo pa nebi bil po tolik?nem ?asu!

Ti pa lahko iz moje strani re?em samo da je Yavarye vreden zaupanja (razen pri ?enskah nebi bil ziher :harhar: ) Kar se pa ti?e mehanike,elektronike,znanja,prakse,svetovanja pa kapo dol.Ne ve vsega ,ve pa ogromno

 

je pa taka njegova dobra volja...................vzemi ali pusti !

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda...

:(

 

Kukr za koga. :zvizga:

 

Ker sem ?alabajz, sem ugotovil, da ima? M6. :hudicek:

 

Verjetno bele barve zbita levo spredaj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj nj re?em, sej ste ?e vse povedal, u glavnem Soleil, ?e bi Yavar odprl svoj servis bi 100% mel ogromno zadovoljnih strank :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

yavar pazi se ..... da ne postane? ozna?en vohun :ph34r:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me kam se lahko prito?im, ker je avto ?e skoraj dva meseca na popravilu v servisu. In me seveda nategujejo.......vsak teden znova. Help.

 

Ojla!

kot je ?e bilo omenjeno, te ??iti zakon o pravicah potro?nika in ga izkoristi!!

ej tako "praskico" ti ja morajo popravit v nekaj dneh, ?e posebej na Mazda servisu!!!!

pa ?e gre na zavarovalnico...!!??naj nebi blo problema!sploh!

pa javi kako bo? re?la zadevo, da vidimo a je servis zanesljiv al pa (?e naprej) za it v tujino servisirat na?e Mazdice

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kukr za koga. :zvizga:

 

Ker sem ?alabajz, sem ugotovil, da ima? M6. :hudicek:

 

Verjetno bele barve zbita levo spredaj.

 

Pa ti si ?arovnik!

In kako ka?e? Kaj svetuje??

Iz MMs-mi niso ?e ni? odgovoril na moj mail in mi o?itno ne bodo.

 

Ojla!

kot je ?e bilo omenjeno, te ??iti zakon o pravicah potro?nika in ga izkoristi!!

ej tako "praskico" ti ja morajo popravit v nekaj dneh, ?e posebej na Mazda servisu!!!!

pa ?e gre na zavarovalnico...!!??naj nebi blo problema!sploh!

pa javi kako bo? re?la zadevo, da vidimo a je servis zanesljiv al pa (?e naprej) za it v tujino servisirat na?e Mazdice

 

?e pa pravim, da mutijo, ker popravljajo vse mogo?e...o?itno tudi tisto, kar ni po?kodovano.

Sploh mi ni jasno kaj je zadaj!

In kako naprej?

Ker imam totalno vsega dovolj!!!!!!!

In mi je ?ele sedaj jasno, zakaj se je tako veselil, da sem avto glih k njim peljala.....

ZA POPIZDIT!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je ta avto nekaj ?asa stal pred Gamo? Spredal levo razbit, ne zgleda ni? kaj huj?ega? Kak?en mesec nazaj sem videl eno belo tam parkirano...upam da to ni ta, ker za tist popravit se pa res ne rabi toliko ?asa. Drga? pa bojo zdej zihr hitr zrihtal, sej tudi oni berejo ta forum :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je ta avto nekaj ?asa stal pred Gamo? Spredal levo razbit, ne zgleda ni? kaj huj?ega? Kak?en mesec nazaj sem videl eno belo tam parkirano...upam da to ni ta, ker za tist popravit se pa res ne rabi toliko ?asa. Drga? pa bojo zdej zihr hitr zrihtal, sej tudi oni berejo ta forum :)

 

Ja to?no ta.....................

In zakaj ta forum berejo?

Da vedo, da tja ne bomo ve? vozili ali zakaj?

Da samo ?e zimske gume poberemo in PA-PA. Ali zakaj?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti sam pizdis do zdaj...mi pa poznamo samo tvojo plat zgodbe...

btc servis pa je z moje strano najboljsi v slo. takega mnenja so se ostali 99%...ti ocitno spadas med 1%...

 

kot ti je en zgoraj napisal imas pravne variante, mal se pozanimaj in bo zadeva resena...

 

kar se tice mms, men odgovorijo tud isti dan, tudi ko sem mel "izpade" so me povabili k njim in sem sel in smo vse zrihtali....tako da...ne vem, jaz poznam to sceno mal drugac

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.