Skoči na vsebino

Avto je predolgo na popravilu!


Priporočeno sporočilo

ti sam pizdis do zdaj...mi pa poznamo samo tvojo plat zgodbe...

btc servis pa je z moje strano najboljsi v slo. takega mnenja so se ostali 99%...ti ocitno spadas med 1%...

 

kot ti je en zgoraj napisal imas pravne variante, mal se pozanimaj in bo zadeva resena...

 

kar se tice mms, men odgovorijo tud isti dan, tudi ko sem mel "izpade" so me povabili k njim in sem sel in smo vse zrihtali....tako da...ne vem, jaz poznam to sceno mal drugac

 

Pa kaj bluzi?.... moja plat je ta, da je avto ?e od maja tam in ga popravljajo na kasko.

Kak?no plat ho?e? sli?at???

Pa? ne ?teka?, kako ti vsak teden tip da nov dan in ti re?e, da pokli?e? drug teden v sredo, potem v sredo re?e, da je naro?il dele, kli?em spet, so deli pri?li, potem je pri li?arju, potem je neka dodatna cenitev in spet ?akajo cenilca, potem so jo sestavili, potem so jo spet razdrli, ker ni bilo uredu, potem ti re?e, da bo v petek sigurno, potem v petek de?uje in spet ni popravljena, potem je rekel, da bo do DANES in danes (niti nikoli prej) ni klical. Skos ga je treba poklicat. In kako bi bilo tebi, ?e bi te NATEGOVALI do onemoglosti?????

Celo tako dale?, da naslednji avto ne bo Mazda in da mi gre pri ACosmosu na bruhanje.... ?esa ne ?teka??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 84
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Gama je super, mora? vedeti da Gama v BTC nima kleparske delavnice in vse prepeljejo na Cosmos. Kako je pa tam pa ne vem, jest problemov nisem imel ko so mi menjali odbija?....dobil na kasko novega, pobarvanega v roku parih dni, vse tip top. Forum berejo verjetno da malo vidijo odzive ipd., in kaj se dogaja kej z avti ipd., ali pa pa? kar tako. Sporo?i v ?em je bil problem zakaj tako traja, upam da ?imprej izve?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gama je super, mora? vedeti da Gama v BTC nima kleparske delavnice in vse prepeljejo na Cosmos. Kako je pa tam pa ne vem, jest problemov nisem imel ko so mi menjali odbija?....dobil na kasko novega, pobarvanega v roku parih dni, vse tip top. Forum berejo verjetno da malo vidijo odzive ipd., in kaj se dogaja kej z avti ipd., ali pa pa? kar tako. Sporo?i v ?em je bil problem zakaj tako traja, upam da ?imprej izve?.

 

Mi ?isto ni? ne pove, zakaj tako dolgo traja. Nekaj je zadaj, pa o?itno ne bom izvedela kaj... Ker to ni normalno.

Je pa res rekel, da je treba natan?no narediti in raje ka?en dan dlje delajo. O?itno si on ta dan razlaga po svoje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lejta... jst sem se na ta forum obrnila po pomo?.

?e mi ne morta ni? pametnega svetovati, potem vama ni potrebno ni? pisati.

Jasno?

 

tole je mal cudno napisano, ker v drugem stavku pises, da ni treba nc pisat, v tretjem pa vprasanje...torej hoces da neki napisemo oz . odgovorimo na vprasanje?

 

drugace pa ni jasno, mal je oblacno izgleda, da bo dez

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jeba, pa? te?ko je nekomu pomagat k pride gor sam jezo stresat in se probat skregat z vsakim, ki se oglasi - tako pa? ne gre, ker ne vem kaj pri?akuje, da bomo vsi pri?gali bakle in se dru?no kot drhal spravili na servis ter ga za?gali in pobesili vse zaposlene. :ne vem:

 

Ajvar se je prvi ponudil za pomo? pa je bil zasli?an kot najhuj?i kriminalc kdo je kaj je sam ?e ?akal sem, da bo moral navesti spisek sorodnikov in s kom se dru?i. ?e zna tako arogantno nastopat tukaj naj proba z istim tonom tud na servisu pa bomo videli iz kak?nega testa so - se bodo usrali ali bodo pa ?e malo bolj zanala?? zavla?evali. :blush:

 

Jaz sicer ?e vedno pravim da lepa beseda lepo mesto najde sam kakor se tukaj ka?i z vsakim verjamem, da jo z "veseljem" s takim odnosom tud na servisu gledajo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jeba, pa? te?ko je nekomu pomagat k pride gor sam jezo stresat in se probat skregat z vsakim, ki se oglasi - tako pa? ne gre, ker ne vem kaj pri?akuje, da bomo vsi pri?gali bakle in se dru?no kot drhal spravili na servis ter ga za?gali in pobesili vse zaposlene. :ne vem:

 

Ajvar se je prvi ponudil za pomo? pa je bil zasli?an kot najhuj?i kriminalc kdo je kaj je sam ?e ?akal sem, da bo moral navesti spisek sorodnikov in s kom se dru?i. ?e zna tako arogantno nastopat tukaj naj proba z istim tonom tud na servisu pa bomo videli iz kak?nega testa so - se bodo usrali ali bodo pa ?e malo bolj zanala?? zavla?evali. :blush:

 

Jaz sicer ?e vedno pravim da lepa beseda lepo mesto najde sam kakor se tukaj ka?i z vsakim verjamem, da jo z "veseljem" s takim odnosom tud na servisu gledajo.

 

Jaz sem samo pri?akovala pameten nasvet, kaj naj SAMA naredim, da bo bolje.

To naj bi bil anonimen forum in glede na to koliko je ?e znanega, mi lahko ?e em?o napi?ete sem gor, naslov in podobno. Kako naj kar nekomu zaupam podatke.

Naj se kdo postavi v mojo ko?o. Na forumu sem bila nekaj malega jan.2009, potem ni? ve?. Jaz nikogar tu ne poznam.

In ni? ne pri?akujem, da se spravite na servis, pa? pa sem ?elela svetovanje, debato o problemu, brez podatkov, brez barve mazde, brez vsega. Pa? anonimno.

Pa lep ve?er, jutro ali dan.

P.S. ?e nebi ?elela pomo?i, se tudi na forum nebi obrnila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To naj bi bil anonimen forum.

 

Kdo pa je reku, da je temu tako? :glare:

 

No sej nima veze, ti sam tak naredi kot so ti ?e rekli, pojd to njih pa ti nej avto skup spravijo kot je bil, da bo? ?la na drug servis, bo? vidla kok bojo znal hiter avto porihtat :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lejta... jst sem se na ta forum obrnila po pomo?.

?e mi ne morta ni? pametnega svetovati, potem vama ni potrebno ni? pisati.

Jasno?

 

 

S takim na?inom komuniciranja sigurno ne bo? pr?la dale?.

Samo napadanje. Lej Ajvar ti je ponudu pomo?, ti pa tko.

Verjamem, da ti drugi? ?e odgovoril ne bomo.

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S takim na?inom komuniciranja sigurno ne bo? pr?la dale?.

Samo napadanje. Lej Ajvar ti je ponudu pomo?, ti pa tko.

Verjamem, da ti drugi? ?e odgovoril ne bomo.

Lp

 

Spet en, ki se ogla?a za brez veze.

O?itno nisi vsega prebral, kar sem pisala.

Tist, k mi bo hotu kaj napisat mi bo, ostali pa pa? ne.

 

Sem si pa res druga?e tak forum predstavljala.

Brez, da me takoj napadete ker avto je, kaj je blo... to sploh ni va?no.

Va?no je kaj naj JAZ naredim. Tako pomo? sem pri?akovala, ne pa ?lane, ki pi?ejo samo zato, da pi?ejo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet en, ki se ogla?a za brez veze.

O?itno nisi vsega prebral, kar sem pisala.

Tist, k mi bo hotu kaj napisat mi bo, ostali pa pa? ne.

 

Sem si pa res druga?e tak forum predstavljala.

Brez, da me takoj napadete ker avto je, kaj je blo... to sploh ni va?no.

Va?no je kaj naj JAZ naredim. Tako pomo? sem pri?akovala, ne pa ?lane, ki pi?ejo samo zato, da pi?ejo...

 

jaz ne bom me?al ?trenov,bi te samo popravil. Noben te ni napadel ,in ja je pomembno za kateri avto gre,in kok je razbit....................zakaj? Je razlika ali te nategujejo samo za zamenjavo blatnika in odbija?a(kar nimajo kaj delat 1 teden) ali pa manka pol avta :)

Si pa dobila odgovor iz predhodnih objav,ali vsaj namig kam se obrnit,pa celo ponujeno pomo?. Kaj pa bo? ti naredila je pa res tvoja odlo?itev. Da pa si tako jezna in nasledni avto ne bo mazda ,se pa strinjam s tabo saj ni edina znamka ki dela avte :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz ne bom me?al ?trenov,bi te samo popravil. Noben te ni napadel ,in ja je pomembno za kateri avto gre,in kok je razbit....................zakaj? Je razlika ali te nategujejo samo za zamenjavo blatnika in odbija?a(kar nimajo kaj delat 1 teden) ali pa manka pol avta :)

Si pa dobila odgovor iz predhodnih objav,ali vsaj namig kam se obrnit,pa celo ponujeno pomo?. Kaj pa bo? ti naredila je pa res tvoja odlo?itev. Da pa si tako jezna in nasledni avto ne bo mazda ,se pa strinjam s tabo saj ni edina znamka ki dela avte :P

 

Yes! Kon?no en, ki me razume.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem kako je ko nekaj ?aka? in te nategujejo ?e to in ?e ono in tretje... V takem primeru je najbolj?e ohranit mirno kri in zadevo mirno re?it, in ne z aroganco kot jo berem v tej temi... Je resni?en pregovor "Lepa beseda lepo mesto najde" in bi mogo?e blo treba poskusit? In ni mi treba da napisat da bluzim in da mi ni ni? jasno... Morala bi stopit tja do ?altra, re?t takle je zadeva, povejte mi datum ko bo avto fertik in ne mi re?t pridite jutri da bo fertik ?ez en teden in da ga lahko odpeljete ?ez en mesec ampak da pride? z in?pektorjem takrat. Verjemi da te bo?e naslednji dan klical... Getza sem peljal na cenitev in popravljanje celega zadnjega levega in sprednjega desnega boka in celotno preli?enje... In more ?e obe ?to?tnge naro?it in je blo v 11ih dneh delovnih fertik...

 

Samo prosim te odnos na tem forumu spremeni... In ja forum ni anonimen ?e se 3/4 ?lanov osebno med sabo pozna in smo ko velka "familija"... Zato mamo temo predstavi se da ?e tebe pobolje spoznamo ker smo vsakega z mazdo staro ko svet al fri?no iz fabrike veseli...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no o tem odnosu sem govoru.

Malo si poglej kako si reagirala na Ajvarjevo ponujeno pomo?.

Sam osebno zagotovo ne bi ?akal toliko ?asa in bi ?e prej reagiral in popi.......

Pa saj smo ?e vedno pravna dr?ava, al nismo.

 

Sem imel osebno podoben problem.

 

Prej?ni avto mi je poobla??eni serviser popravljal skoraj dva meseca (okvara motorja), sem znoru poklical na generalnega uvoznika, hkrati poklical avtovleko in odpeljal drugam. Verjemi mi, ko sem omenil odvetnika (slu?ajno ga imam v ?lahti), so mi veselo pla?ali vse stro?ke, ki sem jih imel z njimi.

 

Tko, da ne mi da nimam izku?enj s ?alabajzerji na tem svetu.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kako moškega osrečiti na 70 načinov?   Prvi je hladno pivo, ostalo pa položaj 69...
    • Majhna "prigoda",ki se mi dopade😄.   Kdor prebira to temo ve,da sem "počen na Metabo"😊...in sem objavil v temi "nega vozila",da sem kupil njihov baterijski puhalnik. Mimogrede-fajn dela👍...in ker Metabo praznuje 100-letnico ima akcijo "zastonj baterija ob nakupu orodja" Promocija 100 let | Metabo električnaročna orodja WWW.METABO.COM   In seveda registriram puhalnik za 3-Letno garancijo itd...in seveda vpišem promocijsko kodo...in pošljejo baterijo...iz Nemčije🧐😮   In k najdem pri BaumarktEU.de lepo ceno za to baterijo,naročim še eno,da bom imel "parček" za npr. kosilnico itd...in seveda pride.   Ko pa kupim v prejšnjem prispevku omenjen bat. vrtalnik...seveda pri online prodajalcu (isto BaumarktEU),pa ob registraciji,ker mi ne ponudi prodajalca (ima več central-tudi AT,MG,itd) izberem ponujeno "prodajalec ni naveden" in prilepim račun v PDFu...in mi spet ponudi za promocijsko akcijo😮....in vpišem,čeprav za nas iz SLO kao velja le za stroje kupljene v SLO....in danes pride še tretja baterija iz Nurtingena😮😮😮😃👍   OK-nič nimam proti...pač od viška ne boli glava😄...sicer je pa meni ta "pogoj" itak "mimo",ker če smo EU,naj bo tudi ostalo tako,ker "potuho dajati" trgovcem se mi ne zdi prav,ker imam izkušnje,da če se SLO-trgovec potrudi,je lahko konkurenčen tudi EU-online prodajalcem (npr. Vsegrad,Povše,Shoppster...). In če sem kupil original,se mi zdi napačno izključevati zgolj za to,ker živim v SLO.   ker tisti vrtalnik je bil "zunaj" cenejši tudi če bi kupil še baterijo+2xPTT...in sem seveda kupil zunaj.   Podobno je pri registracijah daljših garancij...ker imam izkušnje,da je npr. Metabu,Bosch-u vseeno,samo,da je serijska "taprava"...Makita pa ni šanse,da podaljšaš,če ni kupljena pri nas🤨👎   V priponki-slike in primerjava z starejšim tipom (na sliki z 5,2Ah...a gabariti so enaki kot pri stari 4Ah). Nova 4Ah ima kompaktneje pakirane celice in za odtenek drugačno ohišje,z čemer jim je kljub zračnemu hajenju uspelo zmanjšati velikost baterije.
    • No, dokler vidim z lopato zadet pravega, še ni tako hudo...  
    • Da te malo popravim... najhuje je bilo PRED razpadom države v 80 letih, ko je inflacija divjala sploh po letu 1986, ko je tam do 1990 dobesedno šla na 1000% letno. Zato je takrat zvezna vlada pod Markovićem stopila na bremzo uvedla tako imenovani "jedan prema sedam" spravila dinar na razmerja 7:1 v primerjavi z DEM in dejansko ukrotila inflacijo.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.