Skoči na vsebino

Avto je predolgo na popravilu!


Priporočeno sporočilo

Pa ti si ?arovnik!

In kako ka?e? Kaj svetuje??

Iz MMs-mi niso ?e ni? odgovoril na moj mail in mi o?itno ne bodo.

 

 

Gospodi?na, or kar ?e si.

Zadeva je slede?a, avto verjetno dobi? najkasneje nsledn tedn.

Problem pa je bil zjeban-zbita kompletna leva sprednja obesa(roke, amortizer,vzmet,..), precikani komplet kabli ki so tam napeljani, (so jih baje ?akali nekaj ?asa, cena cca 2k?),v?eraj so ?trihali feltno,....

 

Vse kar so naro?ali in kdaj so naro?ali in kdaj so dobili se da preverit, in verjemi nis delali tega zanala??(jih ne zagovarjam), smo kosem jaz rabil podobno robo, so mi tudi za en del rekli dobavo 1,5 mesca, in sem lahko samo po?akal.

 

To naj bi bil anonimen forum.

 

In pol se mene spra?uje kdo sem ? ?zmeden??zmeden??zmeden?

 

Danes ni ni? ve? anonimno, ?e se malo znajde? lahko legalno vse najde?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 84
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Gospodi?na, or kar ?e si.

Zadeva je slede?a, avto verjetno dobi? najkasneje nsledn tedn.

Problem pa je bil zjeban-zbita kompletna leva sprednja obesa(roke, amortizer,vzmet,..), precikani komplet kabli ki so tam napeljani, (so jih baje ?akali nekaj ?asa, cena cca 2k?),v?eraj so ?trihali feltno,....

 

Vse kar so naro?ali in kdaj so naro?ali in kdaj so dobili se da preverit, in verjemi nis delali tega zanala??(jih ne zagovarjam), smo kosem jaz rabil podobno robo, so mi tudi za en del rekli dobavo 1,5 mesca, in sem lahko samo po?akal,

 

Ej, najlep?a hvala. Kak?no feltno so ?trihal? Alu?

Samo problem je, da jaz sedaj ?isto ni? ve? ne verjamem.

Hitrost je bila max 30km/h. Prise?em!

Ni mi jasno kako je lahko toliko stvari za popravit. In to izmikanje. Enostavno sem izgubila zaupanje. Pa ravno v ta servis sem najbolj verjela... :(

Ni huj?ega kot, ?e da? avto na servis in ima?, zadaj nekje v glavi, da te nategujejo in menjajo vse mogo?e. Tudi tisto, kar ni za zamenjat. Pa itak me lahko okol prenesejo, ker se na ni? ne spoznam.

Kateri servis mi priporo?a? v prihodnje? Te?ko je, ker sem izgubila zaupanje... do nule.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bi bilo napa?ni, da tudi napi?e? kaj se je zgodilo na cesti - drog, drug avto?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bi bilo napa?ni, da tudi napi?e? kaj se je zgodilo na cesti - drog, drug avto?

 

En mulc je iz ovinka priletel. Policaja sta seveda rekla, da mu bosta kazen napisala, pol se je pa 22-letni mulo za?el nekaj upirat, da ni kriv, pa zakaj je spet on kriv. In potem sta rekla, da je neodlo?eno, pobrala od obeh izjave.

Tako, da imam ?e s tem problem, torej z zavarovalnico. Imate kak?ne izku?nje s tem? Meni bo ta zadeva po?teno skraj?ala ?ivljenje, ker se ful sekiram. Ful!

?e tole: Jaz M6 ?param, parkiram jo najdlje od vhoda, da ja ne bo kak?en avto zraven parkiral in potem trogam vre?ke kot mula. Mazda zame ni avto, je nekaj ve?!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

soleil: pri 20 na uro lahko naredi? totalko da je avto za na odpad... :rolleyes:

 

Ok v mojem primeru je eden bil za dinos. :hudicek::hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej, najlep?a hvala. Kak?no feltno so ?trihal? Alu?

Samo problem je, da jaz sedaj ?isto ni? ve? ne verjamem.

Hitrost je bila max 30km/h. Prise?em!

Ni mi jasno kako je lahko toliko stvari za popravit. In to izmikanje. Enostavno sem izgubila zaupanje. Pa ravno v ta servis sem najbolj verjela... :(

Ni huj?ega kot, ?e da? avto na servis in ima?, zadaj nekje v glavi, da te nategujejo in menjajo vse mogo?e. Tudi tisto, kar ni za zamenjat. Pa itak me lahko okol prenesejo, ker se na ni? ne spoznam.

Kateri servis mi priporo?a? v prihodnje? Te?ko je, ker sem izgubila zaupanje... do nule.

 

evo jaz sem popolnoma nevtralen, s koro?kega konca, je pa dejstvo, da imam Mazde ?e 12 let zapored (kar nekaj modelov ?e menjal), pa sem samo 2x avto v Sloveniji na servis peljal!ne bom omenjal servisa, vendar prvi? so me "na?gal" pri mehaniki, (tako pri storitvi kot ra?unu) drugi? pa pri karoseriji in to zeeeelo, pa sem se jim lepo zahvalil in zdej ?e sedmo al 8. leto vozim na servis v avstrijo, in je prvi? veliiiko ceneje (originalni deli...), drugi?, pa je vsako popravilo opravljeno zanesljivo in strokovno!!

To je pa? samo moj komentar, mogo?e tudi za servise v Sloveniji, ki, "ala jim vera" znajo dobro zara?unavat storitve (vsaj nekateri).

tako, da, punca ne pusti se jim, ?e je vse tak kot si napisala. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobila avto. Danes!

Mo? interneta je neverjetna!!!

 

Vse je spet Ok. Mazdika o?i??ena notri in zunaj.

Hvala vsem.

Lp

 

Se prej si dobila makino kot sem jaz zvedu.

 

Ajvar sigurno si v sorodu s Chuck N.? :D

 

Nisem jaz v sorodu z njim,ampak je on v sorodu z mano :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah servis sigurno bere tale forum. Ko sem jih jaz malo po?infal glede ne?esa, so me kuj poklicali.

 

?eprav so mi pa ravno, ko je bil avto zaleten, ful hitro in ok zrihtali. Mislim, da je blo ene 4-ih dneh fertik, ko so mi morali menjati zadaj nosilce pa odbija?, ko mi je en v rit prletu. U bistvu so se v teh 4-ih dneh ?e zmenil z zavarovalnico, ker so mi tam rekli da se bo samo ?trihalo na gammi pa da bo treba menjat. Tko, da je pregovarjanje z zavarovalnico in popravilo trajalo manj kot en delovni teden.

 

Men se je zamerle ra?unane 3h za menjavo olja. Vemo, da to traje top 20min, tako da 1h bi pla?al in bil vesel. Ve? je pa ?e :whatever: .

 

No ampak kot so rekli, noben servis ni 100%, tudi sam delam v servisnih storitvah pa tudi niso vse stranke 100%. V?asih je do kraja butasta napaka in je bog ne pogrunta, drugi? nima? toliko ?asa, da se lahko 100% posveti? problemu, v?asih so pa tut stranke mal preve? neu?akane ali sitne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

daskan , ce ni skrivnost ,kje pa delas , S&t mogoce ?

 

Boh ne dej ker so v buli... :blush:

 

evo jaz sem popolnoma nevtralen, s koro?kega konca, je pa dejstvo, da imam Mazde ?e 12 let zapored (kar nekaj modelov ?e menjal), pa sem samo 2x avto v Sloveniji na servis peljal!ne bom omenjal servisa, vendar prvi? so me "na?gal" pri mehaniki, (tako pri storitvi kot ra?unu) drugi? pa pri karoseriji in to zeeeelo, pa sem se jim lepo zahvalil in zdej ?e sedmo al 8. leto vozim na servis v avstrijo, in je prvi? veliiiko ceneje (originalni deli...), drugi?, pa je vsako popravilo opravljeno zanesljivo in strokovno!!

To je pa? samo moj komentar, mogo?e tudi za servise v Sloveniji, ki, "ala jim vera" znajo dobro zara?unavat storitve (vsaj nekateri).

tako, da, punca ne pusti se jim, ?e je vse tak kot si napisala. :bravo:

 

?e ti nisi s tega avstrijskega servisa sem jaz Pamela Anderson, niti en post ne hvali tega servisa v Avstriji...saj nismo tako navni no...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol pa ve? ve? k jest :D

 

Slo je ?e ok, Romunijo, Bolgarijo, ?e?ko ...prevzemamo stranke mi...:)

EMC nas podpira

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alo.

?e nekaj. Danes (po vzhi?enih parih dnevih) sem si na soncu ogledala avto.

Moram priznati, da je totalna razlika med barvo odbija?a in pleha. Totalna! Kar seva!

Res grdo. To je normalno ali pa?? Bo kaj bolje?

 

?al nisi edina.....to je nek mazda standard...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?al nisi edina.....to je nek mazda standard...

 

glede ?trihanja so res nesposobni :angry::angry:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alo.

?e nekaj. Danes (po vzhi?enih parih dnevih) sem si na soncu ogledala avto.

Moram priznati, da je totalna razlika med barvo odbija?a in pleha. Totalna! Kar seva!

Res grdo. To je normalno ali pa?? Bo kaj bolje?

 

Samo moj malar zna zme?at barvo da je povsod enaka, na ?alost.

 

Lahko pa gre? pogledat nov avto v salon in bo? ugotovila da barva enako fali, tako da je to serijsko brez dopla?ila.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?al je to tud pri novih, ?e nikoli barvanih. ?e se vidi razlika samo pri dolo?enih svetlobnih pogojih ni tolk panike, ker naj bi se dalo s poliranjem to ?e malo izni?it, ?e pa je razlika vidna iz aviona pa brez dodatnega barvanje ne bo ?lo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem pa res temeljito pogledala in take povr?nosti od Mazda servisa nisem pri?akovala!!!

Jutri grem tja.

Kaj ti pomaga, da ima? Mazdo, ?e jo pa v Slo. servisira?.

 

In kaj? Sedaj naj bom ?e nadaljne 2 tedna brez avta ali kaj????

Kako se vam zdi? Res lepo, a ne?

post-3936-1310054982_thumb.jpg

post-3936-1310055030_thumb.jpg

post-3936-1310055126_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.