Skoči na vsebino

USB kabel v mazdi


Priporočeno sporočilo

Pri svoji mazdi 6, letnik 03 sem videl, da ima za predalom zavit usb kabel, na katerega sem priklopil usb z glasbo, katerega je tudi zaznalo in celo predvajalo mi je en komad, nato pa usb zgubi kontakt in ga v?asih zazna v?asih pa ne. Predvidevam, da ima kabel slab kontakt, zato me zanima, ali je potrebno odstranit celo plo??o avtoradija, da pridem do mesta kjer je ta kabel vklopljen, ali je mo?no to narediti brez odstranitve te plo??e? Sem probal slediti kablu, ampak je preve? zavle?en v armaturo tako da nevem kam je priklopljen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri svoji mazdi 6, letnik 03 sem videl, da ima za predalom zavit usb kabel, na katerega sem priklopil usb z glasbo, katerega je tudi zaznalo in celo predvajalo mi je en komad, nato pa usb zgubi kontakt in ga v?asih zazna v?asih pa ne. Predvidevam, da ima kabel slab kontakt, zato me zanima, ali je potrebno odstranit celo plo??o avtoradija, da pridem do mesta kjer je ta kabel vklopljen, ali je mo?no to narediti brez odstranitve te plo??e? Sem probal slediti kablu, ampak je preve? zavle?en v armaturo tako da nevem kam je priklopljen.

 

Preden se lotis hardwarea pojdi na www.xcarlink.si in si preberi kako moras imeti direktorije z musko na kljucu da bo pravilno bralo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem probal ?e z drugim usb klju?em in zadeva dela tako kot mora :)

Saj ne morem verjet da prej?ni lastnik ni vedel, da ima to v avtu.

 

Lp, Doman

 

Tudi jaz sem tako dobil - sem ?ele danes opazil ko je napisalo EX 0:00 :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kje se to?no nahaja ta usb kabel??? bi lahko prilepil kak?no slikco??? ker jaz imam tud M6 pa ?e za 1x nisem opazil tega :)

 

ni serijsko.....oz. ni od mazde

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.