Skoči na vsebino

M6 BENZ MNENJE


matador

Priporočeno sporočilo

Nima? kaj zajebat, za tak dnar.

Prvi lastnik, kilometrov prakti?no ni?,.....

Pa 2.0 benz, je idealen ta to kanto, samo ne pri?akuj pa porabe ni?je od cca 8 litrov, ne bo pa nobenih problemov z motorjem, ostalo pa je itak kot pri ostalih.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nima? kaj zajebat, za tak dnar.

Prvi lastnik, kilometrov prakti?no ni?,.....

Pa 2.0 benz, je idealen ta to kanto, samo ne pri?akuj pa porabe ni?je od cca 8 litrov, ne bo pa nobenih problemov z motorjem, ostalo pa je itak kot pri ostalih.

 

Sej to me skrbi. Poraba. A pomeni porabo cca. 8 za kombinirano vo?njo? Na AC vozim po omejitvah, ?e je odprta cesta pa rad vozim svobodno. Pri B je tako, ga mor? ti??at. ?e ?e? kam pridet. Pri dizlih se mi dopade navor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej to me skrbi. Poraba. A pomeni porabo cca. 8 za kombinirano vo?njo? Na AC vozim po omejitvah, ?e je odprta cesta pa rad vozim svobodno. Pri B je tako, ga mor? ti??at. ?e ?e? kam pridet. Pri dizlih se mi dopade navor.

 

?e ima? rad benz + navor razmsili o KLIK KLIK II poraba od 9 naprej ....., ampak navora za stran metat :hudicek::hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Morda je tole res optimalen motor za ?estico, 1.8 je namre? izrazito pre?voh oz. primeren za bolj nedinami?ne ?oferje! :jupiii:

 

Cena je razmeroma visoka, morda ti jo uspe ?e kak?nega Petstotaka zni?at! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? rad benz + navor razmsili o KLIK KLIK II poraba od 9 naprej ....., ampak navora za stran metat :hudicek::hudicek:

 

Dej dej, tale voz smo morali stalno ?akat v klance, samo usti? se pa po dreku vozi? :punk:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Morda je tole res optimalen motor za ?estico, 1.8 je namre? izrazito pre?voh oz. primeren za bolj nedinami?ne ?oferje! :jupiii:

 

Cena je razmeroma visoka, morda ti jo uspe ?e kak?nega Petstotaka zni?at! :bravo:

 

Mislim, glede na ohranjenost (kljub letniku) bi moral biti to best buy, zmeraj sem sanjal o dizelskem karavanu, glede na vse mo?ne napake, ki so prisotne pri D, pa je mogo?e B res prava izbira.

Kako pa so na splo?no tele bencinke 2.0 in tale 2002 letnik?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej dej, tale voz smo morali stalno ?akat v klance, samo usti? se pa po dreku vozi? :punk:

 

Ej smo mel kamermana sabo, pa glede na to da je bila panoramska vo?nja in ne na ?as, me ba? boli kolk ste me ?akal, nekje moram izstopat. :D

Drek pa sem pobral da ga vam ceradarjem ni blo treba, pil sem pa se ?e za vsemi peljal, da vam ni smrdelo, sem bil prijazen, zdej me pa ho?e? jeb... zarad tega.

Drugo pa je, boss lahko potrdi, ?e sem 2 ovinka malo hitreje odpeljal, se je z zadnjih sede?ev sli?alo" men je slabo"+ nekaj me je pocukalo za moje kodre. :zvizga:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej smo mel kamermana sabo, pa glede na to da je bila panoramska vo?nja in ne na ?as, me ba? boli kolk ste me ?akal, nekje moram izstopat. :D

Drek pa sem pobral da ga vam ceradarjem ni blo treba, pil sem pa se ?e za vsemi peljal, da vam ni smrdelo, sem bil prijazen, zdej me pa ho?e? jeb... zarad tega.

Drugo pa je, boss lahko potrdi, ?e sem 2 ovinka malo hitreje odpeljal, se je z zadnjih sede?ev sli?alo" men je slabo"+ nekaj me je pocukalo za moje kodre. :zvizga:

 

Sej vemo, da te poraba je... :bravo:

 

a si nadgradil robotka? Moj se je sam na 2.42.405.2 dons

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja res je , ampak saj je limuzina....a so morda 5 vratne tudi in od katerega letnika naprej

 

4,5 in karavan so bile skozi naprodaj

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaj ne bo? imel problema z amortizerji, pa ne bo te mikal kak?nih glupih spojlerjev gor dajat, tko kot je na mojga prej?nji lastnik dal, zdaj pa jaz ne vem kako to dol spravt oz. kaj z luknjami narest ?e dam dol :angry: .

 

mogo?e pokitat? :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej vemo, da te poraba je... :bravo:

a si nadgradil robotka? Moj se je sam na 2.42.405.2 dons

 

Sem prklopu wireles in je ?tartal.

 

Poraba pa je ?la iz 9 na 12 na panoramski, je pa skoz laufal, ga nisem n? uga?al.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, glede na ohranjenost (kljub letniku) bi moral biti to best buy, zmeraj sem sanjal o dizelskem karavanu, glede na vse mo?ne napake, ki so prisotne pri D, pa je mogo?e B res prava izbira.

Kako pa so na splo?no tele bencinke 2.0 in tale 2002 letnik?

 

pozabil sem ?e tole, pri zavarovanju padem razred vi?je, hm...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Matador - zavarovanje ti bo identi?no kot za 2.3 benz (ki se verjetno ?e pelje kar nekoliko hitreje ob minimalno pove?ani porabi)! :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na?el sem nek stari test, sicer je za 1.8,

 

http://www.avto-magazin.si/avtomobilski-te...mazda-6-18i-te/

 

1. kako mote? je hrup v kabini pri vi?jih hitrostih (npr. 135 km/h)

2. a je ESP pri limuzinah dobrodo?el

3. glede na manj?e ?t. narejenih km 43.000, v 9 letih, pusti na motorju kak?ne posledice

4. pri?akovana poraba ob kombinaciji 50km/h - 70 km/h, - 100 km/h

5. pri?akovana poraba - relacija 130 km/h

6. je ?e kak?en ve?ji minus npr. v smislu, dobro bi bilo, da ima ?e ...

 

sori, sem ?e mal te?en, ne

na testno pa ?e grem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na?el sem nek stari test, sicer je za 1.8,

 

http://www.avto-magazin.si/avtomobilski-te...mazda-6-18i-te/

 

1. kako mote? je hrup v kabini pri vi?jih hitrostih (npr. 135 km/h)

2. a je ESP pri limuzinah dobrodo?el

3. glede na manj?e ?t. narejenih km 43.000, v 9 letih, pusti na motorju kak?ne posledice

4. pri?akovana poraba ob kombinaciji 50km/h - 70 km/h, - 100 km/h

5. pri?akovana poraba - relacija 130 km/h

6. je ?e kak?en ve?ji minus npr. v smislu, dobro bi bilo, da ima ?e ...

 

sori, sem ?e mal te?en, ne

na testno pa ?e grem.

 

tja...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nakup ni bil smoteren, spet i??em, sem pa se pogovarjal z poznavalcem mazd, tudi servisira, i??em naj od 2006 letnika naprej, ?etudi DPF - 1x pa? gre? na relacijsko da se spuca, druga?e pa ni?ji letniki pogojno, kajti problemi so plo??ice pri ?obah ter sklopka menda, ?e je bilo to menjano potem vse ok.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nakup ni bil smoteren, spet i??em, sem pa se pogovarjal z poznavalcem mazd, tudi servisira, i??em naj od 2006 letnika naprej, ?etudi DPF - 1x pa? gre? na relacijsko da se spuca, druga?e pa ni?ji letniki pogojno, kajti problemi so plo??ice pri ?obah ter sklopka menda, ?e je bilo to menjano potem vse ok.

 

To je za dizlake, bencinarji nimajo teh te?av.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.