Skoči na vsebino

Nategnjeni pri nakup rabljenega avtomobila


Boss

Priporočeno sporočilo

A je kdo ?e zasledil reklamo, kjer ogla?ujejo telefon 041303050 na katerem ti baje zrihtajo od?kodnino, ?e si v zadnjih ?tirih letih kupil avto pa si bil nateg... zaveden :blush: pri ?tevilu km na ?tevcu ali pri drugih napakah.

 

Ker ogla?ujejo samo ?tevilko sem na?el edino Rogan d.o.o., kar pa mi ne pove dosti. Sicer ne da bi jih rabil ampak me pa firbec matra kako so si to zadevo zamislili in kako doka?ejo, da nekaj ni bilo OK pa da lahko nategnjenec dobi od 2.000-10.000? od?kodnine ?zmeden?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom jutr v ipisu in ibonu pogledu kaj je to zaena firma. Ni 2x za re?t da ni res, so se kak?ni pravniki skupi vsedl in pre?ekiral vse zakone ter na?li podlago ipd., lahko da jim je ?e kaj uspelo dobiti sedaj pa reklama na polno in vse po istem postopku, sr?no upam da je to res, ampak bomo vidl s?asoma.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

daj 10 tisu?a, znamo da si navio kilometre....ili te sabijemo

hec...

 

Zakonsko ?e mogo?e da se da, AMPAK kdo to izvr?i v dr?avi, kjer postopki trajajo 10 let???

 

Zakoniti zastopniki

 

Dejavnosti SKD

G45.200 - Vzdr?evanje in popravila motornih vozil

Dejavnosti CPA Podatki niso avtorizirani s strani podjetja.

 

K70.12.1 - Trgovanje z nepremi?ninami za svoj ra?un

K70.12.11 - Trgovanje s stanovanjskimi stavbami in zemlji??i za svoj ra?un

K70.12.12 - Trgovanje z nezazidanimi zemlji??i za stanovanjsko gradnjo za svoj ra?un

K70.12.13 - Trgovanje z nestanovanjskimi stavbami in zemlji??i za svoj ra?un

K70.12.14 - Trgovanje z drugimi nezazidanimi zemlji??i (razen za stanovanjsko gradnjo) za svoj ra?un

 

:ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pokli?te, pa ne padajte na take fore. O od?kodninah d.o.o., poravnavah d.o.o. in podobnih vem kar precej...

Oglasite se na PM, pa se bomo pogovoril... :closedeyes:

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pokli?te, pa ne padajte na take fore. O od?kodninah d.o.o., poravnavah d.o.o. in podobnih vem kar precej...

Oglasite se na PM, pa se bomo pogovoril... :closedeyes:

 

A ti se prov konkretno ukvarja? s temi zadevami ali si samo totalni obvlada? (pravnik, kokr se spomnim)? :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

jest sem to preveru pri te firmi in so mi res ugotovil da so me nategnili za 50000km

 

Kako boste pa potem naprej ukrepali?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest sem to preveru pri te firmi in so mi res ugotovil da so me nategnili za 50000km

 

larifari

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni dol visi za vas ?e mi verjamete al ne, jest sam povem kaj se je men zgodil pa kako so mi ugotovil kilometre priznam pa da ?e dnarja nisem dubu k je ?e v postopku.

 

2. post :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni dol visi za vas ?e mi verjamete al ne, jest sam povem kaj se je men zgodil pa kako so mi ugotovil kilometre priznam pa da ?e dnarja nisem dubu k je ?e v postopku.

 

Prosim razlo?i nam kako so ugotovili realne kilometre.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ?e je samo senzor bil zamenjan, od enega z ve? kilometri, ker je originalen crknil ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer Simon ti ?elim, da bi dobil neko od?kodnino samo tole se bo te?ko dalo na sodi??u predstavit kot verodostojen dokaz saj tako kot pravi Yavarye bi lahko bil senzor tudi menjan.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem klical tja pa so mi odgovoril na tvoje upra?anje da na senzorju ni upisanih kilometrov ampak na abs-ovem racunalniku.lp

 

jest sem tja pelu avto cez eno uro sem pri?el nazaj in mi je pokazu na ra?unalniku da mam 50000km ve? kokr je na ?tevcu.lp

 

jest sem tja pelu avto cez eno uro sem pri?el nazaj in mi je pokazu na ra?unalniku da mam 50000km ve? kokr je na ?tevcu.lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem klical tja pa so mi odgovoril na tvoje upra?anje da na senzorju ni upisanih kilometrov ampak na abs-ovem racunalniku.lp

 

jest sem tja pelu avto cez eno uro sem pri?el nazaj in mi je pokazu na ra?unalniku da mam 50000km ve? kokr je na ?tevcu.lp

 

jest sem tja pelu avto cez eno uro sem pri?el nazaj in mi je pokazu na ra?unalniku da mam 50000km ve? kokr je na ?tevcu.lp

 

Kateri avto ima?? Ker na kakem nemcu je vse nastavljovo, ?e posebej v eni uri....prebrati mora v par minutah....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa v primeru da je bil npr. menjam celoten motor, v tem primeru lahko prodajalec prilagodi stanje ?tevca dejanskem stanju tega motorja, ki je bil kasneje vgrajen. Npr. da je nek motor ?el pri 350.000 km k vragu, pa je potem lastnik dobil drugega, identi?nega s 75.000km, no po tej menjavi jih je naredil ?e 20.000km, torej realno jih ima motor 95.000 na raznoraznih senzorjih in ne vem ?em ?e pa bi jih po tej logiki pokazalo 375.000km, kar je bistvena razlika. V tem primeru nikakor ni fer, da se prej?njega lastnika zagrabi za gol?o, da je prikrival kilometre, ker je samo ?tevec nastavil na prevo?ene kot so po tem "novem" motorju. No morda sem preve? zakompliciral! <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.