Skoči na vsebino

Kako strpni ste?


David

Priporočeno sporočilo

Guest BrainLess

niti ne... :D

 

so taki dnevi, ampak redki!

 

..... vozim se po cestah vsakodnevno ki jih poznam kot .....

tam si mogo?e lahko privo??im kaki kilometer ve? (pa eno oko naravnost, drugo pa v vzvratnem ogledalu da ni zadi kaki mobilni :P )

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, roko na srce - kdo izmed vas (ker jaz ne) vozi po omejitvah?!?! :ph34r:

 

Papa, Tomi

Jaz ve?inoma ne...vedno vozim 10-20% ve? kot omejitev...ko pa je kak radar se pa jih seveda dr?im.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, roko na srce - kdo izmed vas (ker jaz ne) vozi po omejitvah?!?! :ph34r:

 

Papa, Tomi

Jaz ve?inoma ne...vedno vozim 10-20% ve? kot omejitev...ko pa je kak radar se pa jih seveda dr?im.

lp vuk

Evo....tuki sem tudi jest....sam kaj ko kdaj pa kdaj ?e te procente podvojim al pa potrojim...... :whatever:

 

Sicer pa lepo mirno vozim..... :lol:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se posku?am dr?ati omejitev predvsem v naseljih, kjer ne prese?em 10% se prav recimo 55km/h pri omejitvi 50km/h. Na cestah izven naselja od 90-100km/h, ?e je varno in pregledno (zraven gozdov ne divjam/slabe izku?nje :( ). Na AC pa nekje 140-150 na vsake tolk ?asa ga pa "spiham" :P , ?e je prazna AC.

 

Kaj ?mo, kazni so visoke, cene goriva tudi (hitreje gre? bolj pije) in ?e bi se karkoli zgodilo (meni ali pa komer koli drugemu) zaradi moje divje vo?nje si ne bi mogel oprostiti do konca ?ivljenja. :huh:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja-menda-in potem svizec zavije ?okolado :D

Hmmm-mogo?e pa je oboje res... :rolleyes:

 

Papa, Tomi

No sej me nisi resno vzel-menda :D

-je pa res das sem se umiril ker do zdaj sem dal cca. 1000 eur ( v razlicnih drzavah) za radarje...Po mestu se pa vozim z biciklom :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

-je pa res das sem se umiril ker do zdaj sem dal cca. 1000 eur ( v razlicnih drzavah) za radarje...Po mestu se pa vozim z biciklom :)

Aha, menda ja... B)

Si pred kratkim napisal in pripel slikico:

 

"po famoznem klancu pri Sezani, gre tudi do 240... "

 

No, mogo?e pa sem sanjal? :rolleyes:

post-13-1118735624_thumb.jpg

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No moja 6-ka je 136 "kojnska" pa 240 ?e ni videla!?!? :(

Gre pa 220 po ravnem (komaj)! :D

:o Tomi tudi ti????? Ne morem verjet..... :(

 

 

papa daVid

Ja, ti pa pelje? po avtocesti 90 ??? :whatever:
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.