Skoči na vsebino

M6 CD SportCombi vs Passat Variant TDI


andrejus

Priporočeno sporočilo

Ja ti ki ima? Mazdo dizel jo bo? prodal hitro.

 

Kupi si novo Laguno ali Latitude z enim velkim bencincem pa bo? videl kaka neprimi?nina je.

Oz jo bo? prodaL za gajbo piva pri 150.000 kilometrih :hudicek:

 

jaz nimam problema s tem...:) ker so moji avti vedno bolj?i pri prodaji kot lastnem nakupu :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ti ki ima? Mazdo dizel jo bo? prodal hitro.

 

Kupi si novo Laguno ali Latitude z enim velkim bencincem pa bo? videl kaka neprimi?nina je.

Oz jo bo? prodaL za gajbo piva pri 150.000 kilometrih :hudicek:

 

Verjetn, ?e govorimo o francozih.

Japanci - benz so drug svet.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Tule je primerjava omenjenih avtov iz Dnevnika:

 

http://narocanje.dnevnik.si/tiskane_izdaje...vnik/1042431664

 

ma?ini nista ravno na enakem nivoju.... <_< ker ima passat 105 ali 140km....luknja, maza pa luknjo drugje 129 - 163....

 

zanimivo bi bilo videti Cd163 proti TDI170....cenovne predvsem :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

superb ima zadi ful vec prostora...like, res velik vec...mazda pa je bolj udobna in tisja, pa se veliko boljsi volan ima...sam skoda ima pa bolj "sporten" zvok (ce se da to napisat za dizla sploh)

 

all in all, meni je 6-ka boljsi avto od superba...sploh tega, k ga peljem k ima max opremo (celo parkira sam pa take debilne finte)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Torej:

Mazda 6 CD130SportCombi TE plus 2011 (brez dodatne opreme) cena: 22.700?

VW Passat Variant 2.0 TDI Comfortline 2011 (z nekaj nekaj malega dodatne opreme). Cena: 25.700? Cena ?e sama dosti pove. Passat bi moral biti bolj?i za vsaj 3.000? Ali je res?

 

 

 

?ivjo!

 

Zanima me samo od kot tebi podatki da pride MAZDA 6 CD130 TE plus samo 22.700 ?. Ker ko sem jaz kupoval avto sem se zanimal tudi za ta vato.In to je bilo aprila letos. In cena tega avta je bila nekaj ve? ko 26 000 ?, brez kake dodatne opreme, pri ?ERBINEKU. Mogo?e bi mi ga spusto za kak?nega jur?ka ve? pa ziher ne.

 

Prav zato me zanima od kot ti take cene?????????????

 

Upam da nisi pisal za kak?ne testne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej:

Mazda 6 CD130SportCombi TE plus 2011 (brez dodatne opreme) cena: 22.700?

VW Passat Variant 2.0 TDI Comfortline 2011 (z nekaj nekaj malega dodatne opreme). Cena: 25.700? Cena ?e sama dosti pove. Passat bi moral biti bolj?i za vsaj 3.000? Ali je res?

?ivjo!

 

Zanima me samo od kot tebi podatki da pride MAZDA 6 CD130 TE plus samo 22.700 ?. Ker ko sem jaz kupoval avto sem se zanimal tudi za ta vato.In to je bilo aprila letos. In cena tega avta je bila nekaj ve? ko 26 000 ?, brez kake dodatne opreme, pri ?ERBINEKU. Mogo?e bi mi ga spusto za kak?nega jur?ka ve? pa ziher ne.

 

Prav zato me zanima od kot ti take cene?????????????

 

Upam da nisi pisal za kak?ne testne.

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4379943&show=1

 

 

Cena na Avto netu je: 25.790? nekateri imajo ?e manj.

 

Od tu naprej se mora? sam zdilat kako in kaj. Varijanta je da diler dobi cenej?i avto ?e ga vzame nase kot testni avto; namesto on, ga vozi? ti. Edino registracija mor abiti na njega. Po poreteku 6 mesecev ga prepi?e? nase. Pogodba je skelnjena ?e prej. Na tak na?in so avtomobili precej cenej?i.

 

Sicer sedaj se spla?a Mirai vzet je cena ful ugodna.

 

 

 

Edit: Da ne bo po mote avto ni testni, dobil sem ga z ni? km!!!!

 

Jaz mislim, da je mazada 6 ta hip ugoden nakup, ?etudi nima vseh gizmotov, ki jih imajo podobno dragi avtomobili Pe?o 508, Laguna, Insigni ipd. Mazda 6, redno servisirana ?ez pet let bo ?la za med, Laguna, Pe?o ?e te?je!

 

superb ima zadi ful vec prostora...like, res velik vec...mazda pa je bolj udobna in tisja, pa se veliko boljsi volan ima...sam skoda ima pa bolj "sporten" zvok (ce se da to napisat za dizla sploh)

 

all in all, meni je 6-ka boljsi avto od superba...sploh tega, k ga peljem k ima max opremo (celo parkira sam pa take debilne finte)

 

Kako to misli? da je M6 bolj?a od Superba, malo artikuliraj? Tolk drage Mazde kot ima? ti Superba v SLO sploh ni :)

 

Sicer sem vozil novo Octavio (0 km), ne glede kako vsi hvalijo ta avto, moram re? da je res ena koreta. Mondeo star 7 let je bil bolj udoben (imel sem neko slu?beno pot v ITA). Se vidi da Octavia ne spada v ta rang. Sklepam da je Superb ustrezno bolj?i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej:

Mazda 6 CD130SportCombi TE plus 2011 (brez dodatne opreme) cena: 22.700?

VW Passat Variant 2.0 TDI Comfortline 2011 (z nekaj nekaj malega dodatne opreme). Cena: 25.700? Cena ?e sama dosti pove. Passat bi moral biti bolj?i za vsaj 3.000? Ali je res?

?ivjo!

 

Zanima me samo od kot tebi podatki da pride MAZDA 6 CD130 TE plus samo 22.700 ?. Ker ko sem jaz kupoval avto sem se zanimal tudi za ta vato.In to je bilo aprila letos. In cena tega avta je bila nekaj ve? ko 26 000 ?, brez kake dodatne opreme, pri ?ERBINEKU. Mogo?e bi mi ga spusto za kak?nega jur?ka ve? pa ziher ne.

 

Prav zato me zanima od kot ti take cene?????????????

 

Upam da nisi pisal za kak?ne testne.

 

Labi jo je dobil za 21900 se mi zdi, a se kaj pogaja?? :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

karavan pa te plus za 22700 ni sans, vsaj tko mislim

moja je 5 vratna pa te

 

Sem napisal kje je fora. Fora je v tem da avto dobi? kot testni avto in ne kot novo vozilo. Pri testnem vozilu tudi uvoznik spusti ceno, ne samo diler. Je pa res da mora diler si ?eleti prodati avto, poleg tega ne ?kodi, ?e ga dobro pozna? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oh my.

 

a to je res? folcvagen je ugled? wtf, kaksna klosarijada je pa zdej to? kaj je pol a3, ekstremni supersportnik?

 

Ne me jeb...tega sploh nisem videl v postu. JA pol smo mi res zahojeni, bo treba s trenirko ugled dvignt

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dejstvo je to...da ?e ho?e? ugled...smo pa? na balkanu...pi?i Slovenija...in kaj je skupnega balkancem...VW je zakon...ho?e? no?e?...Golf pa Passat sta pa bo?anski vozili po mnenju ve?ine...pa kakor pravijo ljudlje iz mojega konca...pr bajti more bit Golf al pa Passat...?e je kej ve? dnarja pa Audi...vsaj TDI, ?e ?e ne GTI :) pa da ne bo pomote...moje M6 SC ne menjam za ni?, kmalu pride novej?a v gara?o :) ker nasme?ek na obrazu, ko se usede? vanjo, je neprecenljiv :)

 

druga?e pa zanimiva ocena, sem jo kar instant prebral.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oh my.

 

a to je res? folcvagen je ugled? wtf, kaksna klosarijada je pa zdej to? kaj je pol a3, ekstremni supersportnik?

 

Ne bi mogel bolje povedat (priporo?am da prebere? ?e tole na temo omenjene super duper znamke)! :bravo::danzoman:

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=9097&st=0

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res odli?no sestavljen ?lanek oziroma prispevek.

VW oziroma passat ima pa? image, kateri pa imajo seveda svojo ceno.

Opreme nima skoraj ni?, medtem ko jo ima M6 toliko, da bi ti jo lahko na?teval do jutri.

?e le malo pogledate na na?e ceste, boste opazili, da Passate vozijo ve?inoma mladci in tisti ki radi izstopajo.

Z Mazdo pa se za zelo nizko ceno pelje? odli?no, ter si korak pred drugimi brez da bi se dokazoval.

M6 je, ?e ste opazili zelo priljubljena tudi pri taksistih(6ko Combi si lasti znan taksist Marin iz Ljubljane->znan ljubitelj na?e znamke, 5komadov ima Metro, dosti taksistov jo ima tudi v Celju in Mariboru).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res odli?no sestavljen ?lanek oziroma prispevek.

VW oziroma passat ima pa? image, kateri pa imajo seveda svojo ceno.

Opreme nima skoraj ni?, medtem ko jo ima M6 toliko, da bi ti jo lahko na?teval do jutri.

?e le malo pogledate na na?e ceste, boste opazili, da Passate vozijo ve?inoma mladci in tisti ki radi izstopajo.

Z Mazdo pa se za zelo nizko ceno pelje? odli?no, ter si korak pred drugimi brez da bi se dokazoval.

M6 je, ?e ste opazili zelo priljubljena tudi pri taksistih(6ko Combi si lasti znan taksist Marin iz Ljubljane->znan ljubitelj na?e znamke, 5komadov ima Metro, dosti taksistov jo ima tudi v Celju in Mariboru).

 

Mislim,da pri nas pasate ve?inoma furaju fantje v ?u?kavi telovadni opremi in kak?en obrtnik in nikakor se nimajo s ?im postavljati,ker so totalno neopazni z temi avti.

?e gre mimo ta nova 6-ka pa se marsikdo obrne za njo.Tako,da mislim,da ni primerjave v zunanjosti in ravni opreme za isto ceno. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz isto mislim da Passat (bilokere generacije) je prakti?no nevidna siva mi?ka v prometu (razen ?e pu??a za seboj ubijalski ?rn dim, hehe), ?e je srebrne barve, ?e toliko bolj, o Golfih pa itak ne gre izgubljati besed, halo! <_<:rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:huh: pa kje jst ?ivim da si jo niti v sanjah nemorem privo??it :whatever:<_<

 

Wrong job, maybe ? :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.