Skoči na vsebino

Mazda?ki dobrodelni sklad


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Odli?en predlog JO?A :bravo: tud est sm takoj za in da gre denar k neki dru?ini ki to res potrebuje ... razne dobrodelne organizacije grejo tudi meni konkretno na ?ivce ker sem ?e kar nekajkrat sli?u da grejo kk?ne stvari kr mem h kk?nu k ma usega preve? in spoh ne rabi ... ?akam na TRR

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 230
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

denar se lako da tudi kateri dru?ini, ki jo vsako jutro obdari Radio CITY v akciji 'Ko je bo?i?, naj bo bo?i? za vse'!

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega, mislim da je najbolje, da nam vsem zainteresiranim, ki smo se oglasili v tejle temi, na ZS sporo?i? svoj TRR in se za?ne zadeva odvijat! :bravo:

 

V vmesnem ?asu pa najdemo kon?nega porabnika zbranega denarja in to je to.

 

Itak se prakti?no vsi strinjamo da se najde kako dru?ino s podmladkom, a brez financ, ?e napraskamo npr. 200 ali 300 ?, mislim da jim bo to znatno polep?alo tale mesec! :jupiii::ljubezen::rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK pa gremo, da zalaufamo zadevo, tako po PM boste dobile moj trr in moje podatke (ker jih morate navesti) pod namen napi?ite DOBRODELNA AKCIJA. Jest bom sproti v temo pisal imena teh ki so nakazali, moje mnenje je da zneskov ne (to bomo pregledali ob koncu akcije, ko se bomo vsedli skupaj, da potrdite da je vse ok), ker vsak prispeva po svojih zmo?nosti, in se ne gremo kdo da ve? ipd., pa? karkoli je je veliko, pa? simboli?ni zneski tudi prejemnik kon?nega zneska bo zelo zadovoljen, ker ljudem ki so potrebni pomo?i pride vsak euro prav.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sendaj podatke, da se znebim ?e par ? kukrcajta mam ?e kj.

 

Mare MORA predajo in vse ostalo vse to posnet !

Js poslikam đabe.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil - dobi?.

jures 20? + na samo lokacijo predaje pa prinesem ?e igra?e ter kake cunje

 

Od otrok al ....? :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Domnevam, da bo ljudem v veliki ve?ini primerov malo nerodno, da so tako v slabem finan?nem stanju, da so bili potrebni pomo?i in se iz tega razloga ne bodo ravno ?eleli fotkat. :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men nisi nic poslal.

 

pa jaz sem proti fotkanju itd. ljudem naj se da kes in naj se ne dela scena iz tega.

 

Gregec po?ilja, ne jaz! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa jaz sem proti fotkanju itd. ljudem naj se da kes in naj se ne dela scena iz tega.

 

Tudi res. Torej, kdaj boste dolo?ili kam se da denar. Predlagam, da se zbere nekaj idej (mogo?e da vsak kak predlog in se naredi anketo)? Jaz vem za ene v na?ih koncih (tudi Morav? ma?k), ki jim je zadnji? pogorela hi?a, mogo?e ste brali v Novicah.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

napacen post sem citiral, no se vedno nisem nic dubu

 

Mogo?e pa Grega ne znaposlat PM ker jaz tudi nisem dobil. :blush:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PM-i so poslani oz. jih po?iljam sproti :)

 

Evole akcija se za?enja, dobrosr?ni foruma?i ki so ?e nakazali znesek smo:

 

- kowkele

- Jures

- Grega_

 

 

 

Glede prejemnika je res fino za izbrati tudi tiste kateri ?e niso prejeli ni?, za akcije iz medijev vemo, in tam res daruje ?iroki krog ljudi, moje mnenje pa je da bi mogo?e dobili tudi tak?ni ki ne pridejo do tak?ne prilo?nosti in katerim bi teli EUR-i, res ogromno,ogromno pomenili....mogo?e bi res ?lo preko kak?nega centra za socialno delo, ?e bi dali podatek oz. kak?ni mediji, verjamem da prejmejo ogromno zgodb. ?e pa kdo osebno ve oz. preko znancev, za kak?ne bolj na robu pre?ivetja pa ?e bolje, sam bo pa potrebno pohiteti, do konca drugega tedna bi ?e morali kar vedeti oz. menim da nebi bilo ?isto ni? narobe ?e tudi v tednu do novega leta.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.