Skoči na vsebino

Post a recent shot of your car

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Na avto brez strehe paše tablica iz toplih krajev, vsekakor bolj kot Jesenice npr. :))

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 4 urami je Alex napisal:

Kaj misliš s tem vojno med Izolani in Piraneži? 😊

Neee, ne bomo teh topov pogrevali. 😁

  • Haha 4
  • Ljubim 1
Napisano

Včeraj dopoldne…

 

IMG_5213.jpeg

 

Popoldan medtem, ko je pihalo ko pri norcih in se je pripravljalo na nevihto…

 

IMG_5216.jpeg

 

Po rahlem dežju…

 

IMG_5218.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano

Danes podmladku prepustil volan Netopirja, da je maw trenirala po praznem parkirišču, zdaj pa že opran in v garaži, v upanju da ne bo kakih neurij po naši deželi.

IMG_20250706_105445.jpg

IMG_20250706_153041.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 10 urami je g.Wankel napisal:

Kok je že visoka :)

Ni neke višine za 15 let; 156, vozniški sedež do konca naprej in je glih za glih dosegla stopalke, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 48 minutami je Bini napisal:

Potem je bolj po mami.... 😁

Tudi ona je enih 10cm višja pomoje. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 9 urami je 50keda napisal:

A si jo učil driftat? :)

Ne znam niti sam, hehe. Fajn je bilo, ko so ob nedeljah trgovine zaprte, tavelika parkirišča pa so prazna in idealno za spoznat sklopko, shemo menjalnika, zavore, volan, itd. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Getz ima LOPATO na dosegu roke in v pripravljenosti, po Slivkovem receptu :)

IMG_20250717_175045.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

getz bi tudi rabil zaboj za kosovne odpadke 😛

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 2 urama je Tilen5 napisal:

getz bi tudi rabil zaboj za kosovne odpadke 😛

Getz JE zaboj za kosovne odpadke. 😜

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Žalosten 1
  • Jezen 1
  • Hvala 1

33112_1.png

Napisano

Tule sem šel po vrtnarskih opravilih in nakupih, sicer pa pogosto službi za transport MTB :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Pred nekaj dnevi…

 

IMG_5312.jpeg
 

Danes…


IMG_5318.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 49 minutami je Jest napisal:

Pred nekaj dnevi…

 

IMG_5312.jpeg
 

Danes…


IMG_5318.jpeg

 

Parkiran drugače? 

 

 

Napisano (urejeno)

In tablico so ti zajebali.filter je GPF ne GFP...

Popravljeno od Tilen5

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Zanimivo, da je od volitev minilo že kar nekaj časa, pa je vsaka tema še kar polna politike. V bistvu se je naselila v vse pore naših življenj. Poslušam kolege v bandih, kjer se že kregajo, levi- desni, grem na fizioterapijo, zopet enako, grem na plažo, enaki pogovori, greš z kolegi na pijačo - zopet politika. Žalostno vse skupaj.
    • Zdle se maw šefa počutm, ker mi ravnokar montirajo toplotno črpalko. Sicer rahlo absudna situacija montaže ogrevalne naprave v največji vročini, ko mi klima komaj zmore dobro ohladit, haha
    • Kdo se je oglasil... Mislim, ker ti si kar velikokrat tak, da je pomembno kdo je rekel in ne kaj je rekel. Ampak da odgovorim na tvoje vprašanje: ker odgovarjam na to, kaj je napisano in ne kdo je napisal. Je pa res, da se kar velikokrat ne strinjava - mogoče celo največkrat. Mislim, da vse od takrat, ko si sneg čaral, pa sem že lopato pripravil, da te grem obiskat...   Torej ni v smeri NSI teritorija in lahko mirno gledaš, kaj delam...
    • Tu se pa ne strinjam... gumb otipaš in ga lahko držiš še predno se odločiš pritisnit. Na ravnem zaslonu pa prtisneš vse živo prej predno zadeneš tisti pravi kvadratni centimeter zaslona pa še to ti navadno rata le na lepi gladki cesti.   Men je zanimivo to, da Mazdaj je še nedolgo nazaj trdila, da zaradi varnosti, je nujno potrebna deaktivacija zaslona na dotik med vožnjo. Tako še nedolgo nazaj nisi mogel med vožnjo pritiskat po touchscreenu in si moral uporabljat tist fizični gumb. Se pravi se odločajo kakor jim v tistem trenutku ustreza. Ko niso imel še velikh zaslonov in so zgledali malo zastarelo proti ostalim, so se zgovarjali na varnost in da mora biti tako. Zdaj pa so ploščo obrnili za 180 stopinj in flancajo čisto nasprotno. Oprosti Mazda, ampak kredibilnost zgubljate, ker vsak z aviona vidi, da gre pri umikanju večine gumbov zgolj za varčevalni manever, ki pa ne rezultira v nižjih cenah vozil ampak v večjih dobičkih proizvajalcev. Varnost jim pač ni prioriteta.   Ne, sorry Mazda, to pač ni cool.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.